SPORTO MANIJA & OTO vs EIGULINIAI (93:67)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

"Sporto Manija & OTO" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Eiguliniais"

2012 lapkričio 19 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 1563

Pirmadienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse savo aikštėje "Sporto Manija & OTO" priiminėjo svečius – "Eigulinius". Pastaroji komanda gan solidžiai atrodžiusi pirmųjų dviejų kėlinių metu, prieš ilgąją pertrauką turėjo 7-ių taškų persvarą (37:44). Vis tik, antroji rungtynių pusė vienareikšmiškai priklausė šeimininkams. Jie savo oponentus lenkė visuose srityse ir pradėjo diktuoti sąlygas aikštėje. Puikiai sužaisti trečiasis ir ketvirtasis kėlinukai leido "Sporto Manijai & OTO" iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu (93:67).

Rungtynes "Sporto Manija & OTO" pradėjo mini spurtu 5:0, tačiau greitai sekė "Eigulinių" atsakas 3:9 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (8:9). Vis tik, šeimininkai vėl sugebėjo susigrąžinti persvarą (11:9), vėliau (13:11). Tačiau svečiai ir vėl sugebėjo sužaisti gerą atkarpą tiek puolime, tiek gynyboje (16:18). Kėliniui baigiantis Elvinas Kalūginas sumetė dvi baudas, bet Deividas Plerpa ir Žydrūnas Kaminskas pelnė po du taškus (18:22).

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos įrodinėjo, jog yra panašaus kalibro. Tiek šeimininkai, tiek svečiai keitėsi rezultatyviomis atakomis (29:34). Antrojo kėlinio metu "Sporto Manijos & OTO" gretose nesulaikomai rungtyniavo Jonas Pacevičius, po kurio inicijuoto spurto 6:0 šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį (35:34). Kėlinio pabaigą daug užtikrinčiau sužaidė "Eiguliniai". Jie spurtavo 2:10 ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 7 taškų persvarą (37:44).

Trečiasis kėlinukas "Eiguliniams" tapo tikru košmaru. Svečiai blankiai rungtyniavo ir gindamiesi, ir puldami, o "Sporto Manija & OTO" savo žaidimą pakeitė kardinaliai. Šeimininkai jau kėlinio pradžioje spurtavo net 15:0 ir įgijo 8 taškų persvarą (52:44). Po labai ilgos pertraukos Ramūnas Skardžius pelnė du taškus, bet šeimininkai atsakė 6-iais (58:46). Mindaugas Sliesoraitis sugebėjo dar kartą pralaužti varžovų gynybą, tačiau Raimundas Gerbutavičius pelnė penkis taškus iš eilės (63:48). Paskutiniojo ketvirčio taiklaus metimo autoriumi tapo Deividas Plerpa (63:50).

Ketvirtojo kėlinio pradžia "Eiguliniams" ir toliau nežadėjo nieko gero. "Sporto Manija & OTO" dar kartą spurtavo 9:2 ir rezultatas tapo (72:52). Svečiai nors ir labai stengėsi, tačiau skirtumas tarp ekipų tirpo pernelyg lėtai, kad būtų galima galvoti apie kardinalias permainas susitikime (76:59). Galiausiai skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo (85:61). Rytis Maleckis ir Žydrūnas Kaminskas pelnė po du taškus, bet kėlinį šeimininkai užbaigė atkarpa 8:2 ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu (93:67).

Po rungtynių "Sporto Manijos & OTO" komandos treneris Darius Laskys kalbėjo: "Po ilgosios pertraukos pavyko gynyboje suderinti savo stygas. Būtent tas mums ir trugdė rungtyniauti pirmoje pusėje, nes varžovai naudodavosi mūsų klaidomis gynyboje. Vėliau pradėjome daug agresyviau gintis. Pavydavo iš gynybos pereiti į greitą puolimą, o varžovai nespėjo paskui mus. Manau šios priežastys ir lėmė mūsų atitrūkimą. Vis tik, šis rezultatas neparodo tikros padėties, nes manau, kad varžovai yra tikrai pajėgūs. Abejoju ar iš dešimties varžybų pavyktu jas visas lengvai laimėti. Šiandien pasisekė mums".

"Eigulinių" ekipos trenerio asistentas Martynas Dubrovas po rungtynių buvo lakoniškas: "Eiguliniai yra dvidešimties minučių komanda".

"Sporto Maniją & OTO" į pergalę vedė: Jonas Pacevičius 19 taškų (6 atk. kam), Elvinas Kalūginas 18 taškų (7 atk. kam, 4 perimti kam), Raimundas Gerbutavičius (9 atk. kam, 4 rez. perd, 4 perimti kam) ir Modestas Žaunieriūnas (9 rez. perd) po 15 taškų

"Eigulinių" ekipoje išsiskyrė: Mindaugas Sliesoraitis, Deividas Plerpa (8 atk. kam) ir Ramūnas Skardžius po 12 taškų

"Sporto Manija & Oto" neturėjo vargo su BK "Centre" (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 17:45 val.)"Sporto manija & Oto" be didesnio vargo įveikė "Šilainius" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Sporto Manija & OTO" sutriuškino "Šilainius" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:40 val.)"United" neturėjo vargo su "Eiguliniais" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 19:12 val.)"Sporto manija & OTO" nušlavė "Eigulinių" komandą (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Sporto Manijos & OTO" pergalių seriją po pratęsimo nutraukė "Hidraulinės Sistemos & Kompiutera" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:57 val.)"Topo Centras" nesunkiai įveikė "Eigulinių" ekipą (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:14 val.)Šešių "Sporto Manijos & Oto" ekipos žaidėjų pakako sutriuškinti BK "Centre" (2013 sausio 12 d., šeštadienis, 16:53 val.)"Bokšuva" įveikė "Sporto Maniją & OTO" ir laimėjo reguliarujį sezoną (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)Emocingose rungtynėse "Eiguliniai" įveikė "ARV-auto" ekipą (2013 sausio 08 d., antradienis, 01:01 val.)