BALTIC TRANSLINE vs KORYS (76:58)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Baltic Transline" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Koriu"

2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 03:30 val., peržiūros: 2970

2012 sausio 20 dieną, C lygos dvikovoje, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje susitiko „Baltic Transline“ (šeimininkai) ir „Korys“ (svečiai).

Rungtynių pradžią laimėjo Korys, kurie atkovojo kamuolį po sėkmingo ginčo. Rungtynes prasidėjo Justino Tumonio sėkmingu dvitaškiu, po kurio dar sekė to paties Justino Tumonio ir du Egidjaus Daukšos sėkmingi tritaškiai, į kuriuos šeiminkai atsakė dviem sėkmingais dvitaškiais, pasižymėjo Ramūnas Čerkesas ir Tomas Viršilas. Pagavęs sėkmę Egidijus Daukša toliau pratęsė sėkmingą tritaškių seriją. Žygimantas Kudirka perėmė kamuolį ir užbaigė ataką rezultatyviu dvitaškiu ir rezultatas tapo 8:18. Po pertraukėlės Tadas Gaurilčikas įmetė taiklų tritaškį ir kova tritaškių zonoje pasidarė itin įdomi, mat Egidijus Tumonis vėl papildė savo komandos bagažą trim taikliais taškais, į kurią vėl atsakė šeimininkai –Tadas Gaurilčikas. Saulius Skruodys pratęsė “Korio” sėkmingą tritaškių lietų ir rezultatas jau buvo 17:24. Pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 17:28 “Baltic Transline” naudai.

Antras kėlinys prasidėjo taiklia Tado Gaurilčiko dvitaškių serija ir taip išderino Korio komandos žaidimą, nes priešininkų atakos buvo nerezultatyvios. Tuo sėkmingai pasinaudojo Kęstutis Kaupas ir taip pelnė komandai dar du taškus. Vaidas Litvaitis sudėtingomis sąlygomis po krepšiu pelnė sėkmingus du taškus, kurie sulaukė salės ovacijų. Ir štai šeimininkai sparčiai pradėjo vytis konkurentus ir rezultatas tapo 25:28. Po pertraukėlės savo komandai taškus pelnė V.Litvaitis ir T.Viršilas po du taškus ir taip po 6 minučių antrajame kėlinyje įsiveržė į priekį vienu tašku – 29:28. Kapitono paskatinti Korio komandos nariai po 7 minučių pagaliau ėmėsi inciatyvos į savo rankas ir Ignas Lukošius galingai krovė kamuolį į krepšį, į šią ataką atsakė Baltic Transline sėkmingais keturiais taškais nr. 88 ir 7 ir rezultatas tampa – 32:24. Kėlinys baigėsi rezultatu – 37:36.

Trečias kėlinys prasidėjo abipusėm nesėkmingom atakom ir galiausiai jas nutraukė Tomo Viršilo taiklus dvitaškis, į kurį iškart atsakė Linas Karalius pelnytais trim dvitaškiais iš eilės. Kur kas taiklesnės rankos, po antrojo kėlinio buvo šeimininkų komandoje ir jie taikliai šaudė nuo tritaškių ribos V.Litvaitis ir J.Šlopšnys – 53:48. Po pertraukėlės komandos apsikeitė keliom nesėkmingom atakom ir šią seriją nutraukė Justinas Tumonis pelnydamas 5 taškus iš eilės. Trečias kėlinys baigėsi sėkmingu A. Keršio dvitaškiu ir rezultatas : 60:54.

Ketvirtas kėlinys naudingai prasidėjo šeimininkams, kuriems pirmuosius 6 taškus pelnė A.Keršis ir jį papildė komandos draugai J.Šlopšnys ir Tadas Gaurilčikas pridėdami dar po 3 taiklius taškus – 72:57, likus 5 minutėm iki ketvirto kėlinio pabaigos. Pagauti tritaškių sėkmės šeimininkai ir toliau pelnė tolimus taškus, tam prisidėjo daugiausiai prisidėjo Tadas Gaurilčikas. Rungtynės baigėsi rezultatu: 76:58.

Po rungtynių nugalėtojų komandos atstovas sakė – Pradėjom šiandien rungtynes labai “užmigę”, nekrito visai metimai pirmoje rungtynių pusėje, o varžovams priešingai sekėsi viskas. Atsitokėjom į antrą rungtynių pusę ir labai džiaugiamės pergale, geras rezultatas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo – Tadas Gaurilčikas (32, 39 naud. bal., 6 ispr. pr.), Tomas Viršilas (13, 20 naud. bal., 11 atk. kam.), Vaidas Litvaitis (13, 9 naud. bal.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Linas Karalius (16, 12 naud. bal., 6 ispr. pr.), Justinas Tumonis (15, 14 naud. bal.), Egidijus Daukša (13, 19 naud. bal., 5 ispr. pr.) taškų.

"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)"Baltic Transline" namuose nusileido "Darbui" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 01:22 val.)"Kolpingo kolegija" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Baltic Transline" apgynė namų sienas prieš "LSU - Verslas Verslui" ekipą (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:25 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)"Baltic transline" pergalingai pradėjo šių metų sezoną. (2012 spalio 21 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:24 val.)"Baltic transline" be vargo įveikė "Robotukų armijos" pasipriešinimą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)Nuo pirmo kėlinio išsiveržę į priekį "Baltic transline" ekipa nesunkiai įveikė Kauno "Švogeriai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje Akademijos pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 19:58 val.)