SK „Neveronys“ vs Veiverių „Amberis“ (103:55)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pogrupio autsaiderių ir lyderių akistatoje ‒ triuškinanti SK „Neveronių“ pergalė

2016 sausio 20 d., Trečiadienis, 23:28 val., peržiūros: 1078

Trečiadienį, sausio 20 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės K pogrupio rungtynės, tarp vietos SK „Neveronių“ ir svečių Veiverių „Amberio“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios aiškiai dominavę aikštės šeimininkai nesuteikė priešininkams nei menkiausios vilties pagalvoti apie pergalę ir viso susitikimo metu tik didino pranašumą, ko pasekoje ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 103:55 (24:13, 26:12, 21:7, 32:23).

Nepaisant to, jo rungtynes taikliu tolimu metimu pradėjo svečiai, čia pat aikštės šeimininkai surengė spurtą 12:0, kurio dėka įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau Veiverių „Amberio“ žaidėjas R.Puikys smeigė tolimą metimą, tačiau tas jokios įtakos priešininkams neturėjo, nes iškart po to sekė dar vienas SK „Neveronių“ spurtas, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Vis tik, likusią minutę iki pirmojo ketvirčio pabaigos geriau sužaidė svečiai, ko pasekoje sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. 24:13.

Antrą kėlinuką žymiai geriau pradėjo Veiverių „Amberis“, kurio krepšininkas R.Puikys surinko kelis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. Pačiu laiku susiėmę aikštės šeimininkai į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės bei susigrąžino dviženklį pranašumą. Kiek vėliau P.Glaniauskas dar sumažino savo komandos deficitą iki vienženklio, tačiau tas nepakišo SK „Neveronims“ kojos prieš surengiant spurtą 16:0, kuris tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir staiga padidino skirtumą tarp komandų iki 25-ių taškų. 50:25.

Po pertraukos komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau bėgant laikui SK „Neveronys“ ir toliau talžė priešininkų gynybą, už tai sulaukdami itin menko atsako, ko pasekoje aikštės šeimininkai įpusėjus trečiam kėlinukui turėjo jau 34-ių taškų persvarą. Kiek vėliau, Veiverių „Amberis“ dar sukrapštė kelis taškelius, tačiau juos užgožė du iš eilės taiklūs L. Stankevičiaus metimai, kurių dėka po trijų kėlinių komandas skyrė jau 39 taškai. 71:32.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau jos pradžioje kiek geresnį puolimą pademonstravę Veiverių „Amberio“ krepšininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau čia pat iššovė ir V.Žvirblis, kuris pataikė du tolimus metimus, taip vėl grąžindamas pasitikėjimą aikštės šeimininkams. Kiek vėliau svečiai dar surengė pora rezultatyvių išpuolių, tačiau ir vėl prabilęs V.Žvirblis smeigė tritaškį, taip paskatindamas prie jo prisijungti ir L. Stankevičių, kuris pataikė dar du tolimus metimus, taip galutinai sužlugdydamas svečių ekipos šansus. 103:55.

Po pergalės Justinas Virbickas kalbėjo: „Šiandien buvo mūsų snaiperių diena. Tiesiog metėme, pataikėme, todėl toks ir rezultatas. Iš tikrųjų, sunkiai tikėjausi, jog šiandien bent penkiese susirinksime į rungtynes, bet gavosi visai normaliai ir gerai sužaidėme. Nuo pat rungtynių pradžios pradėjome žaisti užsivedę ir išlaikėme tą tempą iki pat pabaigos“.

SK „Neveronys“: Laurynas Stankevičius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Vytautas Žvirblis – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Edvardas Jašinskas – 18 tšk., Karolis Petkevičius – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Antanas Macys – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Veiverių „Amberis“: Rokas Puikys – 18 tšk., Saimonas Pažėra – 11 tšk., Povilas Glaniauskas – 9 tšk.

Grupės lyderių rungtynėse ‒ SK „Neveronių“ pergalė (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 00:03 val.)Geresnė antroji rungtynių dalis nulėmė SK „Neveronys“ pergalę (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:48 val.)Įtemptos ketvirto kėlinio pabaigos kulminacijoje ‒ sunki „Kėdainių“ pergalė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:33 val.)Buritus antroje rungtynių dalyje subyrėjo prieš SK „Neveronys“ (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:50 val.)„Akademija“ rungtynių pabaigoje palaužė SK „Neveronis“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:44 val.)„United ‒ Alta transportas“ privertė SK „Neveronis“ suklupti pirmą kartą sezone (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:29 val.)BC „Gazuotas Pienas“ savo aikštėje po atkaklios kovos nusileido SK „Neveronys“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:00 val.)Po pertraukos prabudę SK „Neveronys“ atėmė pergalę iš „Veiverių Amberio“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:02 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „VU KHF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:05 val.)„United ‒ Alta Transporto“ penketukas neatsilaikė prieš SK „Neveronis“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:00 val.)