Kauno autobusai vs R2P Sport & Banga (122:100)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 21:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „Kauno autobusai“

2014 gruodžio 15 d., Pirmadienis, 23:27 val., peržiūros: 1123

Pirmadienį, gruodžio 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "A" lygos, "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, tarp vietos "Kauno autobusų" ir svečių "R2P Sport & Bangos" ekipų. Nuo susitikimo pradžios žymiai geriau atrodė aikštės šeimininkai, kurie per pirmus du kėlinukus susikrovė solidžią persvarą, tačiau į trečią kėlinuką pradėjo rinktis kiti svečių ekipos žaidėjai, kurie įnešė aktyvumo į "R2P Sport & Bangos" puolimą, tačiau tai didelės įtakos neturėjo ir pranašumą išsaugoję "Kauno autobusai" įsirašė į savo sąskaitą antrą pergalę. 122:100 (31:17, 26:26, 39:24, 26:33).

Nors rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė svečių krepšininkai, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai pasivijo varžovus ir panaikinę deficitą persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau "R2P Sport & Banga" dar buvo išlyginę rezultatą, tačiau neilgam, nes netrukus sekė "Kauno autobusų" spurtas net 16:0, kurio dėka šeimininkų persvara staiga šoktelėjo iki šešiolikos taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos komandos dar apsikeitė sėkmingais išpuoliai, po kurių skirtumas tarp jų žymiai nepasikeitė. 31:17.

Antrasis kėlinukas abiems komandoms klostėsi labai panašiai. Pačioje ketvirčio pradžioje svečiams pavyko kiek sušvelninti savo deficitą, tačiau ilgai netrukus aikštės šeimininkai sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devyniolikos taškų. Vis tik, nusileisti neketinę "R2P Sport & Bangos" ekipos krepšininkai sumažino savi atsilikimą iki keturiolikos taškų. 57:43.

Po ilgosios pertraukos svečių gretose ėmė gausėti krepšininkų, kurie įnešė naujų vėjų į jų puolimą. Įpusėjus kėlinukui "R2P Sport & Banga" sumažino savo atsilikimą iki vienuolikos taškų, tačiau iškart po to sekė aikštės šeimininkų spurtas net 17:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 28-ių taškų. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos ir toliau sėkmingiau rungtyniavę "Kauno autobusai" dar labiau padidino savo pranašumą, kuris prieš lemiamą ketvirtį siekė jau 29-is taškus. 96:67.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki 21-ieno taško, tačiau nusileisti neketinę "Kauno autobusai" pavojingiau priartėti neleido. Vis tik, po dar kelių sėkmingai pasibaigusių svečių išpuolių skirtumas tarp komandų dar labiau sumažėjo, tačiau netrukus viską ištaisė aikštės šeimininkų spurtas, kuris ir vėl grąžino viską į senas vėžias. Per likusį laiką stebuklų neįvyko ir solidžia pergale džiaugėsi "Kauno autobusai". 122:100.

"Kauno autobusai": Deividas Sabeckis – 29 tšk. (10 atk. kam., 11 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 27 tšk., Lukas Brazdauskis – 24 tšk. (16 atk. kam., 8 rezult. perd.), Mantas Lukminas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Jonas Ročka – 13 tšk.

"R2P Sport & Banga": Arnas Lubys – 18 tšk., Paulius Parachomikas – 17 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Paulius Danisevičius – 13 tšk., Arūnas Giedraitis – 13 tšk., Mintautas Bulanovas – 11 tšk., Arūnas Sakalauskas – 10 tšk.

Į finalą keliauja „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:02 val.)Nesuvaidintų emocijų kupiname „A“ lygos finale taurę į viršų kėlė „Kauno autobusai“ (2015 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:33 val.)„KG Group – Paskoliukas“ antrą kartą užtikrintai nugalėjo „Kauno autobusai“ ekipą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 23:29 val.) „R2P Sport & Banga“ po permainingos kovos palaužė „Kauno autobusų“ ekipą. (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 14:26 val.)Kauno raj. „ASU / Tornado“ palaužė „Kauno autobusus“ (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:47 val.)Po atkaklios kovos „Kauno autobusai“ palaužė jaunuosius „LSU“ krepšininkus (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 00:54 val.)Rezultatyviose rungtynėse „KG Group – Paskoliukas“ nepaliko jokių vilčių „Kauno autobusams“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:40 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę iškovojo „KG Group ‒ Paskoliukas“ (2015 vasario 15 d., sekmadienis, 20:05 val.)Įspūdingai atsitiesę „UNITED & Radijas Tau“ krepšininkai įveikė „Kauno Autobusus“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:16 val.)Pratęsime dominavę Kauno „Autobusai“ nugalėjo BC „Boom“ ekipą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:53 val.)