Ryterna vs Akademija (58:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“

2014 gegužės 28 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 1030

2014 gegužės 28 dieną, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , reguliariosiose rungtynėse (1 etapo), d pogrupyje susitiko "Ryterna" (šeimininkai) ir "Akademija" (svečiai). Labai galingai rungtynes pradėję svečiai, jau per pirmą kėlinį susikrovė 17 taškų pranašumą. Antrajame jau ir 29. Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai jau tebuvo formalumas ir nugalėtojas jau nekėlė abejonių – 58:80.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Akademijos" spurtu 7:3, o tuomet dar 7:2 ir jie jau buvo priekyje – 5:14. Du taškus pelnė šeimininkai, o keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 7:18. Tritaškį smeigė Aurimas Miliūnas, o kėlinį devyniais taškais užbaigė "Akademija" ir po pirmo kėlinio – 10:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po du taškus, o tuomet sekė spurtas 13:3 ir skirtumas išaugo jau iki 27 taškų – 15:42. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas tik dar labaiu padidėjo ir po dviejų kėlinių - 20:49.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir rezultatas tapo – 26:55. Dar po septynis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas vis dar nepasikeitė – 33:62. Šešis taškus pelnė šeimininkai, o penkiais atsakė svečiai – 39:67. Kėlinio pabaigoje vieną baudos metimą pridėjo Tadas Vasiliauskas - 39:68.

Ketvirtame kėlinyje "Akademija" atsipalaidavo, nes nugalėtojas jau buvo aiškus, likus dviems su puse minutės į aikštę žengė ir svečių treneris Linas Juknys, tačiau jam pelnyti taškų nepavyko ir galutinis rungtynių rezultatas – 58:80.

Ryterna: Aurimas Miliūnas – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Darius Karosas – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 7 tšk.

Akademija: Tadas Vasiliauskas – 33 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Artūras Nausėda – 15 tšk., Marius Čeponis – 14 tšk., Dainius Balkus – 12 tšk.

„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“ (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“ (2014 gegužės 26 d., pirmadienis, 23:01 val.)