PC REDA vs STATYBŲ VIZIJA & LVA (48:117)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Statybų Vizija & LVA" neturėjo vargo su "PC Reda"

Virgis Lapėnas pavarė kaip turi būti
2009 sausio 15 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 5483

Šiandien, sausio 15 d. 20.15 val., Eigulių vidurinės mokyklos salėje susitiko "PC Reda" ir "Statybų Vizija & LVA" komandos. Rungtynes lengvai ir užtikrintai, rezultatu 48:117, laimėjo "Statybų Vizija & LVA" komanda.

Pirmasis kėlinys žadėjo įdomias rungtynės, abi komandos kovojo po krepšiais, keitėsi rezultatyviomis atakomis, pirmavo tai viena, tai kita komanda, tačiau kėlinio pabaigoje "Statybų Vizija & LVA" komanda pelnė 11 taškų be atsako. "Statybų Vizija & LVA" laimėjo pirmąjį kėlinį 6 taškų skirtumu.

Antrasis ir trečiasis kėliniai buvo tiesiog "PC Reda" komandos traiškymas. "Statybų Vizija & LVA" per antrąjį kėlinį pelnė net 36 taškus, o per trečiąjį sugebėjo pelnyti 35 taškus. "PC Reda" komanda į tokį rezultatyvų varžovų žaidimą teatsakė 24 taškais per abu kėlinius.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Statybų Vizija & LVA" komandai pirmaujant 55 taškais 39:94, bet "Statybų Vizija & LVA" visiškai nesigailėjo varžovų ir nemažino tempo. "Statybų Vizija & LVA" komanda nuolat didino skirtumą ir laimėjo paskutinįjį kėlinį 14 taškų skirtumu. Galutinis rezultatas buvo 48:117.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Virgilijus Lapėnas pelnęs 33 taškus ir atkovojęs net 17 kamuolių. Taip pat puikiai pasirodė Laurynas Vadapolas ir Marius Petrauskas pelnę po 16 taškų. "PC Reda" komandoje rezultatyviausias buvo Audrius Česonis įmetęs 14 taškų.

"Trys Medžiai" neturėjo vargo su "PC Reda" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Statybų vizija & LVA" sutriuškino savo varžovus (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 21:46 val.)"Statybų vizija ir LVA" nusileido "Servisa-ICT" (2008 lapkričio 14 d., penktadienis, 01:26 val.)"Statybų vizija & LVA" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 19 d., pirmadienis, 23:09 val.)Įspūdinga „Statybų Vizija & LVA“ pergalė (2008 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "PC Redos" (2008 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:49 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Statybų vizija & LVA" atsirevanšavo važovams kur kas didesniu skirtumu ir pateko į pusfinalį (2009 kovo 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Statybų vizija & LVA" tapo pirmaisiais "Įmonių + lygos" "Iššūkio taurės" finalininkais (2009 kovo 31 d., antradienis, 22:40 val.)