BIPA vs GREIČIO JUOSTA (43:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 22 d., Antradienis, 21:15 val. @ Kauno  Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas

"Greičio Juosta" lengvai susitvarkė su "Bipa"

2011 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 00:00 val., peržiūros: 3234

Lapkričio 22 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko Bipa (šeimininkai) ir Greičio Juosta (svečiai). Rungtynes nuo pat pirmo kėlinio pabėgę lengvai laimėjo Greičio juosta 43:70 (10:22, 9:16, 17:16, 7:16)

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem M.Matukaičio taškais, į tai 4 atsakė Greičio juosta. Dar po porą sėkmingų atakų abiejose aikštės pusėse ir rezultatas 7:10. Tada sekė Greičio juostos sėkminga atkarpa 12:0 ir rezultatas jau 7:22. Iki ketvirčio pabaigos tris taškus pelnė Bipa ir po pirmojo ketvirčio 10:22 pirmauja Greičio juosta.

Antrąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Andrius Malinauskas ir Lukas Balasevicius ir jau 18 taškų skirtumas. Bipa jį nukirpo keturiais taškais ir minutės pertraukėlė. Po jos dar vienas Juostos spurtas 7:0 ir rezultatas jau 14:35. Iki k4linio pabaigos skirtumą vos dviem taškais sumažino Bipa, 19:38.

Trečiąjį kėlinį truputį geriau pradėjo Bipa ir skirtumas sumažėjo iki 16. Iškart po to sekė Greičio juostos baudų metimų serija ir skirtumas vėl išaugo. Šįkart jau iki 23 taškų. Kėlinio pabaigoje technine, o po to ir diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas svečių gynėjas Lukas Balasevicius. Tas pražangas Tomas Laucevičius išnaudojo 4 taikliais baudų metimiais iš šešių ir po trijų kėlinių 36:54 priekyje Greičio juosta.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo svečių atkarpa 7:0 ir skirtumas jau 25 taškai. Dar viena atkarpa 8:2 ir jau 38:69. Per likusį laika komandos pelnė atitikamai 5 ir 1 ir galutinis rungtynių rezultatas 43:70.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – praitas pralaimėjom 30 taškų, padarėm išvadas. Susikaupėm, pasiruošėm ir laimėjom, aišku ir varžovai nebuvo patys stipriausi.

Pralaimėjusių atstovas teigė – Mum kaip žalgiriui, reikia pradžiai keist trenerį, o jei tai nepadės tada ir žaidėjus.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose pasirodė – Tomas Laucevičius (15, 6 išpr. pr.), Šarūnas Urbaitis (14), Mantas Matukaitis (6) taškai.

Svečių – Andrius Malinauskas (17, 20 atk. kam., 37 naud. bal.), Airtonas Ūsas (16), Martynas Kenstavičius (15) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 23 d., 10:31 val.

Įdomu

VU KHF lengvai susitvarkė su Greičio Juosta (2012 vasario 17 d., penktadienis, 00:20 val.)"Greičio Juosta" neatsilaikė prieš SK "Neveronis" (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 01:21 val.)"Greičio Juosta" neprilygo "SLKALDK Akademijai" (2011 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)"Partizanai" nesunkiai įveikė "Bipos" ekipą (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:27 val.)"Greičio Juosta" po dramatiškos kovos išplėšė pergalę (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 21:34 val.)Vangiai rungtynes pradėję "Greičio Juostos" krepšininkai išplėšė pergalę (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 13:29 val.)"Kauno NTI - PN" savo tvirtovėje palaužė "Bipą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"Remza & Irmco" nepasigailėjo "Greičio juostos" ekipos (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 00:07 val.)"BC Studentai" tik po pratęsimo palaužė "Bipą" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)"Kauno NTI-PN" nusileido "Greičio juostai" (2011 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)