Šilainiai vs DNC & Sport Fairy (69:72)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„DNC & Sports Fairy“ sugebėjo atsitiesti ir palaužti „Šilainius“

2013 gruodžio 08 d., Sekmadienis, 16:31 val., peržiūros: 1127

Sekmadienį, gruodžio 8 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Šilainių"(5/4) ir svečių "DNC & Sports Fairy"(5/2) ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau sužaidė svečiai ir įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau jau antrame kėlinuke šeimininkams pavyko persverti rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos "Šilainiai" buvo padidinę savo pranašumą iki trylikos taškų, tačiau svečių spurtas sumažino jį tik iki trijų taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje komandos žaidė apylygiai, tačiau vis tik "DNC & Sports Fairy" krepšininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai ir išlaikyti pranašumą iki finalinio rungtynių švilpuko. 69:72 (14:20, 24:12, 16:19, 15:21).

Rungtynės prasidėjo svečių ekipos spurtu 0:8, o šeimininkai į tai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar tolimas "DNC & Sports Fairy" ekipos metimas, suteikęs jiems devynių taškų pranašumą. Toliau sekė keli netaiklūs "Šilainių" baudos metimai, bet kiek vėliau jiems pavyko pora kartų pataikyti iš toli ir sumažinti skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Iki kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai ir po pirmojo kėlinuko jas skyrė šeši taškai. 14:20.

Jau nuo pat antrojo kėlinuko pradžios aikštės šeimininkų puolimas tapo žymiai gyvesnis, ko pasekoje, po šešių iš eilės taškų jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau abi komandos ir vėl apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau vienu daugiau surengė "Šilainiai", ko pasekoje rezultatas tapo lygus. Toliau svečių krepšininkai dar sugebėjo šiek tiek atitolti nuo varžovų, tačiau šie nieko nelaukę, pačioje antrojo ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 12:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. 38:32.

Po ilgosios pertraukos "DNC & Sports Fairy" iškart smeigė tritaškį metimą ir sumažino atsilikimą perpus, tačiau šeimininkai vietoje nestovėjo ir į tai atsakė keturiais taškais iš eilės. Kiek vėliau, po dar poros sėkmingų abiejų komandų atakų "Šilainiai" surengė spurtą 8:0 ir padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų, tačiau visai netikėtai svečių žaidėjai pradėjo žaisti lyg uraganas ir surengę spurtą 2:12 sumažino atsilikimą iki trijų taškų. 54:51.

Paskutinėje rungtynių dalyje veiksmo netrūko. Jau pačioje ketvirčio pradžioje svečiai sėkmingo puolimo dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau du taiklūs tolimi šeimininkų ekipos snaiperių metimai leido jiems susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas, tačiau neilgam, nes netrukus "DNC & Sports Fairy" ir vėl žaisdami lyg ant sparnų persvėrė rezultatą savo naudai bei susigrąžino penkių taškų pranašumą. Vėliau "Šilainiams" dar pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau klaida lemiamu momentu sutrukdė jiems pakovoti dėl pergalės, ko pasekoje penktąja pergale džiaugėsi svečiai. 69:72.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Donatas Budginas kalbėjo : " Pergalę lėmė didesnis noras laimėti, azartas ir Tomas. Sunkiau sekėsi pirmoje pusėje nes toks jau rungtynių laikas, tokiu laiku Sekmadienį reikia namo grįžti, o ne į rungtynes eiti. O šiaip šiek tiek užsimiegoję buvome, nepilnos sudėties, be vidurio puolėjų, buvo sunku kovoti, tačiau nusiteikėme ir "apžaidėme" ir be aukštų žmonių ".

"Šilainiai" : Henrikas Paulauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Nerijus Urbanavičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Masiulis – 14 tšk., Mantas Karauskas – 12 tšk., Justas Ališauskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

"DNC & Sports Fairy": Paulius Valentukonis – 22 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Meiliūnas – 22 tšk. (9 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Každailis – 9 tšk.

„DNC & Sports Fairy“ neturėjo vargo su „Kauno Kolegija“ (2014 sausio 13 d., pirmadienis, 22:44 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„DNC & Sport Fairy“ nepadoriu rezultatu laimėjo prieš „BK Centre“ (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:18 val.)Išretėjusios sudėties „DNC & Sports Fairy“ krepšininkai sugebėjo įveikti „Pauliukus“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:58 val.)„DNC ‒ Sports Fairy“ iškovojo pergalę, „saboniukai“ toliau klumpa (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:05 val.)„DNC & Sports Fairy“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai įveikė BK „Centre“ (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 17:21 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsitiesusi BC „Sporto fėja“ palaužė „Šilainius“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:19 val.)„DNC & SPORT FAIRY“ nesunkiai palaužė „Pauliukai“ ekipą. (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„DNC & Sport Fairy“ liko vienas žingsnis iki finalo (2014 balandžio 15 d., antradienis, 00:05 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)