KAUNO ENERGIJA vs LIETUVOS DUJOS (48:96)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 09 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė - Raudondvario pl. 84, Kaunas

"Lietuvos Dujos" sutriuškino "Kauno Energiją"

2011 gruodžio 09 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 2639

Penktadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse savo sąntykius aiškinosi dar dvi komandos. Šį kartą akistata vyko tarp negausiai susirinkusių "Kauno Energijos" ir "Lietuvos Dujų" vyrų. Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių tapo aišku, kad šiame susitikime vietos intrigai nėra, o susitikimo nugalėtojas mažai kam kėlė abejonių jau po pirmųjų dešimties žaidimo minučių. Fantastiškai startavę svečiai (4:26) ne mažiau užtikrintai rungtyniavo viso susitikimo metu bei iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu (48:96).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo daugiau nei užtikrintu "Lietuvos Dujų" spurtu 0:16. Po ilgos pertraukos Andrius Iškauskas "išvargo" pirmuosius taškus šeimininkams (2:16). Tačiau iki ketvirčio pabaigos svečiai savo apsukų nemažino. Pakiliai ir komandiškai rungtyniaujantys "Lietuvos Dujų" krepšininkai per likusias keletą pirmojo kėlinio minučių pelnė dar dešimt taškų, o į savo krepšį praleido vos du (4:26).

Nors antrame kėlinuke šeimininkai kiek prabudo, tačiau pirmame ketvirtyje iššvaistyta buvo pernelyg daug. Į taiklų Aurimo Stankevičiaus dvitaškį Andrius Iškauskas atsakė keturiais taškais (8:28). Čia pat sekė dar vienas puikus svečių spurtas 2:8, po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki dvidešimt šešių taškų (10:36). Neilgai trukus "Kauno Energija" pademonstravo, kad turi "parako" ir gali rungtyniauti sėkmingai. Dabar jau šeimininkai laimėjo atkarpą 9:0 ir skirtumas sumažėjo iki 17-os taškų (19:36). Vis tik, ketvirtį taikliais dvitaškiais užbaigė Virgilijus Balaišis ir Virginijus Mažonas taip vėl padidindami savo komandos pranašumą iki daugiau nei dvidešimties taškų (19:40).

Trečiojo kėlinio metu svečiai prie savo ir taip puikaus puolimo pridėjo ir "toliašaudę" artileriją. Puikiai puldami "Lietuvos Dujų" vyrai galėjo kiek atsainiau gintis, juo labiau, kad persvara buvo milžiniška. Tuo pasinaudoję "Kauno Energijos" krepšininkai taip pat lengviau rinko taškus. Rezultatui esant (34:60) svečiai surengė eilinį savo spurtą, užsitęsusį iki kėlinio pabaigos. Po atkarpos 2:11 svečių persvara išaugo jau iki 35 taškų (36:71).

Paskutinis kėlinukas tapo tik formalumu. Komandas skiriant 32 taškams (42:74) svečiai pabandė dar labiau įtvirtinti savo jau ir taip nenuginčijamą pranašumą. Vedini Martyno Maumevičiaus "Lietuvos Dujų" krepšininkai spurtavo 0:10 bei nutolo jau keturiasdešimt dviejų taškų atstumu (42:84). Nors Karolis Zoluba pelnė du taškus, tačiau svečiai pajutę jog pasistengę gali įmesti ir šimtą taškų, dar labiau pradėjo stengtis puolime. Tuo po atkarpos 0:9 ekipas jau skyrė keturiasdešimt devyni taškai (44:93). Kėliniui baigiantis po du taškus pelnė Andrius Iškauskas bei Karolis Zoluba, į tai Nerijus Urbanavičius atsakė taikliu tritaškiu (48:96). Nors "Lietuvos Dujos" ir neįmetė šimto taškų, tačiau iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu (48:96).

Po rungtynių "Lietuvos Dujų" treneris Virginijus Mažonas sakė: "Tikriausiai matosi, kad šiuo metu mūsų meistriškumas yra didesnis. Juo labiau varžovai susirinko tik penkiese, todėl jiems gavosi tik šioks toks pabėgiojimas. Jau rungtynių pradžia, kuomet po pirmųjų dešimties žaidimo minučių įgijome dvidešimt dviejų taškų pranašumą, parodė, jog šiandien viskas bus aišku".

Savo ruožtu "Kauno Energijos" strategas Saulius Buknys apie susitikimą kalbėjo: "Šiandien mūsų varžovu buvo labai stipri komanda, kuri visose pozicijose turėjo po labai stirpų žaidėją. Svečiai turėjo stirpų įžaidėją, žaidė labai tvarkingai ir gražiai. Šiandien patys vertėmės be savo pagrindinio įžaidėjo, todėl buvo labai sunku žaisti ir nepavyko sukurti intrigos. Gavome labai gerą pamoką tobulėjimui".

"Kauno Energijos" gretose išsiskyrė: Mindaugas Juška 16 taškų (8 atk. kam), Andrius Iškauskas 14 taškų (9 atk. kam), Karolis Zoluba 13 taškų (17 atk. kam, 6 rez. perd)

"Lietuvos Dujas" į pergalę vedė: Tomas Gužys 25 taškai, Martynas Maumevičius 18 taškų (9 atk. kam, 4 rez. perd), Nerijus Urbanavičius (8 atk. kam, 6 rez. perd) ir Virgilijus Balaišis (11 atk. kam) po 13 taškų

"Lietuvos Dujos" nuskausmino "dantukų fėjas" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Lietuvos Dujų" tritaškių lietus paskandino "Omegą" (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 20:38 val.)"Lietuvos Kariuomenė" neturėjo jokio vargo su "Kauno Energija" (2011 lapkričio 25 d., penktadienis, 22:10 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Lietuvos Dujos" sutrypė "Viči Banzai" ekipą (2011 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Lietuvos Dujos" - stipriausia "Įmonių" lygos komanda (2012 gegužės 08 d., antradienis, 01:37 val.)"ESS ĮSP & Santermita VP" įveikė "Kauno Energiją" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Lietuvos dujos" lengvai įveikė "Celsį" (2012 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)"Ryterna" po sunkios kovos palaužė "Kauno Energiją" (2012 sausio 17 d., antradienis, 19:54 val.)