ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BC STUDENTAI (63:58)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 05 d., Antradienis, 20:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose

2013 kovo 06 d., Trečiadienis, 01:23 val., peržiūros: 1630

Antradienį, Kovo 5 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp „Rokų Keramikos & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir BC „Studentų“ (svečiai) ekipų. Šias rungtynes ,po atkaklios ir gerai sužaisto ketvirti kėlinio pradžios, laimėjo aikštelės šeimininkai. Ši pergalė jiems garantavo geriausios Iššūkio taurės komandos vardą. Rungtynių rezultatas – 63:58 (17:17, 12:19, 19:13, 15:9).

Pirmą kėlinuką komandos pradėjo atkaklia kova ir kėliniui jau įpusėjus keturių taškų pranašumą turėjo svečiai. Tačiau kėlinį šeimininkai užbaigė spurtu 6:0 ir buvo persvėrę rezultatą savo naudai. Deja, svečiai dar sugebėjo rezultatą išlyginti. Rezultatas po kėlinio – 17:17.

Antro ketvirčio pradžioje vyko tokia pat atkakli kova. Po gerai sužaistos atkarpos šeimininkai buvo įgiję keturių taškų pranašumą, tačiau jo išlaikyti jiems nepavyko. Svečiai spurtavo ir pelnė dešimt taškų be atsako, taip įgydami jau septynių taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:36.

Trečio ketvirčio pradžioje svečiai kurį laiką laikė panašų skirtumą savo pusėje, bet kėlinio antroje pusėje šeimininkai ėmė žaisti agresyviau, pataikė kelis tolimus metimus, kurie leido sumažinti skirtumą iki minimumo. Daugiausiai prie to prisidėjo M.Mažeika pataikęs du tritaškius. Rezultatas po trijų kėlinių – 48:49.

Ketvirtą kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu 8:0, taip persverdami rezultatą savo naudai. Šį įgytą pranašumą jie išlaikė iki pat kėlinio pabaigos, tačiau likus žaisti minutę svečiai dar bandė kovoti ir išplėšti pergalę. E.Tarasovas pelnė penkis taškus iš eilės, taip sumažindamas skirtumą iki trijų taškų. Kitos atakos metu K.Rainys pataikė vien baudos metimą, taip dar palikdamas intrigą rungtynėse, tačiau lemiamas E. Tarasovo metimas skriejo pro šalį. Rezultatas po keturių kėlinių – 63:58.

Šeimininkų komandos treneris A.Čekanauskas sakė: „Pagarba varžovams už tokią gražią kovą ir parodytą charakterį bei kovingumą. Mes džiaugiamės iškovoję gan svarbią pergalę, nes dabar turime šansų patekti į „Didžiąją“ taurę, ko ir siekėme šiame antrajame etape. Mūsų tvarkaraštis paskutiniu metu buvo labai suspaustas, tačiau, kai žaidi keliose lygose, kitaip nėra įmanoma. Todėl pasipylė žaidėjų traumos bei nuovargis, bet tikiuosi, kad savaitėlė poilsio kurią turėsime dabar mums pravers ir mes sukovosime atkrintamosiose. Taip pat norėčiau padėkoti visos komandos vardu mūsų sirgaliams, taip gausiai susirinkusiems palaikyti mūsų šios dienos rungtynėse. Turbūt nei viena komanda šiemet dar neturėjo tokio triukšmo savo salėje.“

Svečių komandos treneris A.Čiužas sakė: „Susirinkom tik šešiese ir žaidėm prieš šios grupės lyderius, taigi manau, kad sukovojom garbingai.“

Šeimininkus į pergalę vedė Kristupas Rainys pelnęs 21 tašką, Andrius Čekanauskas pridėjo 17 taškų.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Edgaras Tarasovas pelnęs 21 tašką, Mantas Šulcas pelnė 16 taškų

"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)"Rokų Keramika" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 22:25 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" antrą kartą įveikė "Compensą" ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)