Kolpingo kolegija vs Akademija (69:57)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai.

2014 lapkričio 24 d., Pirmadienis, 23:09 val., peržiūros: 1457

Pirmadienį, lapkričio 24 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kolpingo kolegijos" ir "Akademijos" ekipų. Rungtynes geriau pradėjo "Kolpingo kolegija", kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:14). Antrame kėlinyje šeimininkams dar labiau pavyko atitolti nuo svečių ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 11 taškų – (37:26). Trečiame kėlinyje ekipos sužaidė lygiai ir po trijų kėlinių skirtumas nepakito – (51:40). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, "Akademija" dar bandė pasivyti "Kolpingo kolegija", bet protingiau sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu – (69:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu "Akademijos" komandos metimu, vėliau sekė 6 iš eilės pelnyti "Kolpingo kolegijos" taškai ir sužaidus porą minučių rezultatas buvo – (6:2). Prabėgus dar 3 minutėms komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (11:8). Antroje kėlinio dalyje "Akademijos" krepšininkams buvo pavykę persverti rezultatą – (11:12), bet netrukus šeimininkai persvėrė jį savo naudai ir po pirmo kėlinio priekyje rezultatu – (17:14) pirmavo "Kolpingo kolegija".

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai, kuriems pavyko sužaidus minutę sumažinti skirtumą iki minimumo – (19:18), bet persverti rezultato nepavyko. Šeimininkai sužaidė šiek tiek geriau ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 4 taškai – (26:22). Antroje kėlinio dalyje svečiai sutriko, sunkiai pradėjo rinkti taškus, pralošė atkarpą – (11:4) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (37:26).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie laimėjo pirmų 3 minučių atkarpą – (4:6), vėliau šeimininkai surengė savo spurtą – (7:2) ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 14 taškų – (48:34). Visgi per likusį laiką geriau pavyko sužaisti "Akademijos" krepšininkams, kurie laimėjo atkarpą – (3:6) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (51:40).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis. Įpusėjus kėliniui "Akademijos" krepšininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 9 taškų – (59:50). Antroje kėlinio pusėje sužaidus porą minučių "Kolpingo kolegija" surengė spurtą – (6:0) ir skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio – (66:50). Per likusį laiką "Akademijos" krepšininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (69:57).

Po pralaimėtų rungtynių "Akademijos" treneris L.Juknys kalbėjo: "Aš manau komandai reikia pagaliau atsibusti, nes pergalių niekas nedovanos, jas patiems reikia iškovoti. Jau prieš tai sužaidėme nekokias rungtynes, tačiau panašu komanda į perspėjančius signalus nekreipė dėmesio. Kam man eiti į varžybas, jeigu už mane varžovus įveiks draugai. Gavosi, kad šiandien mūsų komandai varžovai išspardė užpakalius, bet, manau, labai laiku. Pats metas prasibusti ir, galiausiai, padaryti išvadas. Pirmiausiai kalbu apie elementarų sportinį pyktį, darbą gynyboje. Gerų ženklų yra: vieniems sportinis pyktis ir noras laimėti buvo nuo varžybų pradžios, kitiems pramušė trečiajame ketvirtajame. Šiandieną varžovai pranoko mus tik taiklumu. Priešininkams krito sudėtingi metimai per rankas, o mes neįmetėme nei metimų iš distancijos, kuriuos įprastai pataikome, nei iš po krepšio, nors nemažiau nei tris kartus kartojome penkių metimų serijas, bet kaip neįkrito taip neįkrito. Bent sukovojome iki pabaigos. Manau, kad kitos varžybos parodys tikrąjį komandos veidą, kaip atsigauname po nesėkmių. Taip pat reiktų atsižvelgti ir į tai, kad komandą tarsi lipdome iš naujo ir prireiks laiko tarpusavyje susižaisti. Nežinau, gal iš šono atrodome keistuoliais, nes naudojame naujovišką treniruočių metodiką susižaidimui gerinti, kurios esmė yra iš viso neateiti į varžybas. Taip išeina."

Kolpingo kolegija : Tomas Vaškevičius – 30 tšk., Aldas Daubaras – 13 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Edvinas Masiokas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Šiupinys – 10 tšk.

Akademija: Edmundas Staugaitis – 20 tšk., Dainius Balkus – 19 tšk., Tadas Jankevičius – 10 tšk. (19 atk. kam.)

C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)Keturiese likę „Aleksoto“ žaidėjai neatsilaikė prieš „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:39 val.)Pirmąjį kėlinį pralošusi „Akademijos“ komanda nepasigailėjo varžovų. (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Lituanica“ išplėšė pergalę iš „Kolpingo kolegijos“ rankų (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:51 val.)„Komanda X“ palaužė „Kolpingo kolegiją“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:50 val.)„Akademija“ nugalėjo „Kauno Rami“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą ir nugalėjo „Kolpingo kolegija“. (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:40 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)„Elektromontuotojas“ palaužė „Kolpingo Kolegiją“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)Rungtynių parodijoje “laimėjo“ „Kolpingo kolegija“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:10 val.)