BK Centre vs Dumblas (53:65)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Dumblas“ po atkaklios kovos palaužė „BK Centre“ ekipą.

2014 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 17:19 val., peržiūros: 1222

Šeštadienį, lapkričio 22 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės tarp vietos "BK Centre" ir svečių "Dumblo" ekipų. Rungtynės geriau pradėjo "BK Centre" komanda, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (12:10). Antrą kėlinį geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie laimėjo kėlinį – (4:14) ir po dviejų kėlinių įsiveržė į priekį – (16:24). Trečiame kėlinyje "Dumblo" ekipai pavyko dar keliais taškais padidinti skirtumą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (29:43). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, šeimininkai bandė mažinti skirtumą, bet protingai sužaidę svečiai iškovojo pergalę rezultatu – (53:65).

Pirmą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis, sužaidus 4 minutes rezultatas buvo – (7:6). Vėliau "BK Centre" komandai pavyko pabėgti į priekį 6 taškais ir likus žaisti apie 2 minutes rezultatas buvo – (12:6). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (12:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininku laimėta 3 minučių atkarpa – (4:1), kuri leido įgyti 5 taškų persvarą – (16:11). Vėliau sekė laimėta "Dumblo" laimėta atkarpa – (0:13) ir po dviejų kėlinių viskas apsivertė aukštyn kojomis. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (16:24).

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiems komandos apsikeičiant rezultatyviomis atakomis, vėliau sužaidus 3 minutes "BK Centre" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (24:31). Per likusį kėlinio laiką "Dumblas" sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą - (5:12) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis skirtumas – (29:43).

Ketvirtasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias abiems komandoms. Abi komandos pradėjo žaisti greitesnį žaidimą, bet nei vienai, nei kitai komandai geriau sužaisti nepavyko. Jeigu šeimininkai nors kiek priartėdavo prie varžovų, tuoj pat skirtumas vėl buvo atstatomas iki buvusio. "BK Centre" komandą buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 9 taškų – (40:49), bet "Dumblo" ekipa greitai atstatė iki 13 taškų – (42:55). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 12 taškų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (53:65)

Po laimėtų rungtynių "Dumblo" komandos treneris kalbėjo: "Pirmoje pusėje su puolimų buvo tragedija, mes nepratę tokiose mažytėse salytėse sportuoti, bet kaip pradėjome užpulti viskas baigėsi normaliai"
Komandos žaidėjas L.Steikūnas pažymėjo: "Laimėjome dėl to, kad nebuvo Deimanto Baltrušio. Visa komanda sveikiną jį su praėjusiu gimtadieniu."

BK Centre: Nikolaj Kirsanov – 33 tšk. (5 išpr. praž.), Kiril Abramtsov – 12 tšk., Tomas Petrauskas – 6 tšk.

Dumblas: Lukas Steikūnas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Žekonis – 14 tšk., Paulius Malinauskas – 6 tšk. (11 atk. kam.)

Po atkaklios kovos „R2P Sport ‒ 2“ ekipa palaužė „BK Centre“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 19:56 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Straight“ ekipą. (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „VU KHF“ ekipą. (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 16:57 val.)„BK Centre“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 19:06 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „BK Centre“ ekipos. (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipą. (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 17:27 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ nugalėjo „RIND“ ekipą (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Dumblas“ neturėjo vargo su „Kėdainiai & Addeco“ krepšininkais (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 19:22 val.)Visas rungtynes pirmavę „BK Centre“ įveikė „Liuksą“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 16:07 val.)