BC STRAIGHT vs DICE (61:52)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:00 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

BC „Straight“ palaužė „Dice“ ekipos pasipreišinimą

2012 lapkričio 06 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 1850

Antradienį (11.06), Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko BC „Straight“ (šeimininkai) ir „Dice“ (svečiai) ekipos. Rungtynėse netrūko kietos kovos visose aikštės vietose, o beveik visą rungtynių laiką pirmavusi BC „Straight“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 61:52.

Rungtynės prasidėjo Giedriaus Ūkelio („Dice“) taikliu dvitaškiu metimu (2:0), į kurį taikliu tritaškiu atsakė Kęstutis Sova (BC „Straight“) (2:3). Pirmajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą, o sužaidus 7 minutes pirmajame ketvirtyje BC „Straight“ ekipa po taiklaus Marijaus Kasiulio dvitaškio su pražanga įgijo 4 taškų pranašumą (11:7). Per likusį kėlinio laiką BC „Straight“ ekipai pavyko išlaikyti įgytą 4 taškų pranašumą ir laimėti kėlinį rezultatu 16:12.

Antrasis kėlinys prasidėjo BC „Straight“ komandos atkarpa 4:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 8 taškų (20:12). „Dice“ ekipai pirmuosius taškus antrajame kėlinyje pavyko pelnyti tik sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, tai padarė komandos žaidžiantysis treneris Tautvydas Višinskas (20:14). Įpusėjus antrajam ketvirčiui skirtumas BC „Straight“ komandos naudai buvo išaugęs iki 9 taškų (25:16), tačiau kėlinio pabaiga šiek tiek sėkmingesnė buvo „Dice“ ekipai, kuri sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (29:23).

Trečiąjį ketvirtį nedideliu spurtu 4:0 pradėjo „Dice“ ekipa ir sumažino varžovų ekipos pranašumą iki 2 taškų (29:27). Arčiau priartėti neleido tas pats Kęstutis Sova, kuris taiklių tritaškių metimų vedė komandą į priekį (35:30). Kėlinio viduryje BC „Straight“ ekipa buvo padidinusi pranašumą iki 9 taškų (39:30), tačiau „Dice“ ekipos žaidėjai neketino pasiduoti ir besibaigiant ketvirčiui sumažino skirtumą iki 4 taškų (40:36).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Dice“ ekipa buvo sumažinsi skirtumą iki 40:38 ir 42:40, tačiau persverti rezultato savo komandos naudai taip ir nesugebėjo, o BC „Straight“ ekipa šventė pergalę rezultatu 61:52

Po laimėtų rungtynių BC „Straight“ komandos treneris kalbėjo: „Mūsų komandos žaidimas buvo stipresnis nei priešininkų, nors net neturėjom viso savo startinio penketo, nes nesusirinko visi žaidėjai. Vis dėlto ir patys parodėm gana silpną žaidimą. Šį sezoną tikimės nepralaimėti nei vieno mačo (juokiasi)“.

Po pralaimėtų rungtynių „Dice“ komandos treneris kalbėjo: „Turėjom surinkę tik pusė komandos su kuria treniravomės vos vieną kartą ir tai atsispindėjo klaidų skaičiuje, nes dar nesame susižaidę, bet laikui bėgant, manau, kad bus geriau. Tikimės šį sezoną iškovoti daug pergalių, bet pamatysime kaip bus sezono eigoje“.

BC „Straight“: Raimondas Viskantas (12 tšk., 8 atk. kam.), Kęstutis Sova (11 tšk.), Gintautas Petraitis (11 tšk., 7 atk. kam.).

„Dice“: Audrius Labanauskas (15 tšk., 6 perimt. kam.), Tautvydas Višinskas (10 tšk., 10 atk. kam.), Aurimas Cibulskis (9 tšk., 8 išpr. praž.).

Compensa palaužė Dice ekipą (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 19:40 val.)"BC Straight" gana užtikrintai įveikė "Baldai jums" ekipą (2013 sausio 22 d., antradienis, 22:44 val.)BC "Straight"pasiekė triuškinamą pergalę (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:26 val.)Atkaklioje kovoje BC"Straight" palaužė "Kauno technikos kolegiją" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Robotukų Armija" paskutiniame kėlinyje palaužė BC "Straight" pasipriešinimą (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 17:35 val.)BC "Straight" ekipa priartėjo vienu žingsniu prie ketvirtfinalio (2013 kovo 26 d., antradienis, 23:29 val.)BC"Straight" nesunkiai nugalėjo KK"Persvarą-2" ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.)Dice po dramatiškos kovos palaužė KK Maybe ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 20:03 val.)"SK Mattas" palaužė "Dice" (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 03:36 val.)"BC Straight" atsirevanšavo "Komandai X" (2013 vasario 12 d., antradienis, 22:24 val.)