KAUNO SAVIVALDYBĖ & POLICIJA vs MAKROFLEX (73:88)30+ lyga, "Sport turas" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno sporto mokykla, Miško 1a, Kaunas LT-44321

"Kauno savivaldybės & Policijos" ekipa turėjo pripažinti" Makroflex" pranašumą

2012 kovo 11 d., Sekmadienis, 23:28 val., peržiūros: 2526

Sekmadienį, kovo 11 dieną, Kauno sporto mokyklos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės tarp "Kauno savivaldybė & Policija" (šeimininkai) ir "Makroflex" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių svečiai įsiveržė į priekį ir po pirmo ketvičio turėjo 10 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Aikštelės šeimininkai vis bandydavo spurtuoti, bet niekaip nepavykdavo sumažinti skirtumo mažiau nei 8 taškais ir nesunkią pergalę šventė "Makroflex" ekipa, rezultatu – 73-88.

Nuo pat pirmujų minučių žaidimas vyko taškas į tašką, nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo (10:10), bet svečiai pirmieji sugebėjo spurtuoti 7:0 ir atitrūko nuo varžovų. Šeimininkų tolimas metimas sušvelnino skirtumą, bet ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir padidino savo pranašumą iki dviženklio. Rezultatas po kėlinuko – 13:23.

Antrajame kėlinyje šeimininkai niekaip neapsigindavo nuo A.Knezio tolimų metimų ir jo dėka pranašumas padidėjo iki 16 taškų (18:34). Toliau žaidimo eiigoje komandas apsikeisdavo taikliomis atakomis. Šeiminkams pavyko laimėti 5:0 mini atkarpą ir apmažinti skirtumą iki 11 taškų. Besibaigiant kėlinukui svečiams pavyko padidinti pranašumą dar dviems taškais. Rezultatas – 31:44.

Po ilgios pertraukos šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti. Jiems pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų ( 43:48), bet du tolimi svečių metimai atstatė pranašumą į savą vietą. Toliau komandos apsikeisdavo tolimais metimais, bet svečiai buvo taiklesni ir padidino savo pranašumą iki 14 taškų. Einant kėlinukui į pabaigą šeimininkai sušvelnino rezultatą iki 11 taškų – 54:65.

Paskutiniame ketvirtyje abo komandos toliau apsikeisdavo taikliais metimais, nė vienai nepavykdavo apsiginti komandai. Įpusėjus kėlinukui svečiai turėjo 14 taškų pranašumą ( 64:78). Šeimininkai vis bandydavo sušvelninti rezultatą, tačiau nesėkmingai ir svečiai išsaugojo savo pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. "Makroflex" ekipa šventė pergalę rezultatu – 73:88.

Po pralaimėtų rungtynių "Kauno savivaldybės & Policijos" ekipos žaidėjas kalbėjo:"Sunkiai sekėsi gintis nuo tolimų metimų, ne visi spėdavome į gynybą grįžti, bet ,manau, dar su jais susitiksim ir mes geriau pataikysime."

"Kauno savivaldybė & Policija": A.Kupčinskas ( 22tšk.), T.Simutis ( 14tšk.), G.Eirošius ( 10tšk. 15 atk.kam. 5 rez.perd.)

"Makroflex": A.Knezys ( 27tšk. 5 rez.perd.), G.Davidavičius ( 21tšk. 15 atk.kam.), D.Milaknis ( 18tšk.)

"Kauno savivaldybė & Policija" palaužė negausiai susirinkusią "Makroflex" komandą (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:40 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" atsirevenšavo "Makroflex" ekipai (2012 gegužės 06 d., sekmadienis, 23:18 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" nesunkiai nugalėjo "Lesto" krepšininkus (2012 sausio 22 d., sekmadienis, 23:14 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" pasiekė sunkią pergalę prieš "Sporto Manija & Ekodora +30" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ - 30+ lygos finale (2012 gegužės 11 d., penktadienis, 22:40 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" neturėjo daug vargo su "Lesto" ir pagerino net tris lygos rekordus! (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 19:37 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" antroje varžybų pusėje įveikė "Šernus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 22:32 val.)"Kauno Savivaldybė & Policija" po pratęsimo įveikė "ESS & Kauno Autobusus" (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 00:04 val.)"Kauno savivaldybė & Policija" su "Sporto manija & Ekodora 30+" vargo tik vieną kėlinį (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ sulaukė pasipriešinimo iš „Sporto Manija & Ekodora 30+“ , tačiau žengė į kitą etapą (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 23:26 val.)