SLK „Patriotai“ vs Tegra (69:89)Elito lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 01 d., Antradienis, 21:10 val. @ Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, Antakalnio g. 54, Vilnius, LT-10303

Vilniaus derbyje „Tegra“ 89:69 pranoko SLK „Patriotus“

2014 balandžio 01 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1259

Antradienio vakarą VKL Elito divizione į kovą stojo dvi vilniečių ekipos – „SLK Patriotai“ prieš „Tegrą“. Po permainingos kovos, rezultatu 89:69, „Tegra“ įveikė aikštelės šeimininkus.

Mačo pradžioje, po kelių taiklių E. Pundžiaus dvitaškių, svečiai atitrūko 4:0, tačiau A. Filipovo lengvų taškų dėka „SLK Patriotų“ deficitas sumažėjo iki 3-ų taškų (5:8). Antroje kėlinio pusėje V.Bendikas smeigė tolimą metimą, pelnė dvitaškį bei padidino savo ekipos persvarą iki 10-ies taškų 9:19. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių 12:27.

Antrojo ketvirčio pradžioje E. Pundžius ir D.Aukštuolis apsikeitė tolimais metimais, o „Tegra“ dar labiau atitrūko (36:20). Su laiku svečių persvara vis augo, o „SLK Patriotai“ didelio kovingumo nedemonstravo (26:40). Tiesa, toks vaizdas aikštelėje buvo neilgai – kėlinį taikliais metimais užbaigė G.Meškauskas ir D.Aukštuolis, o „SLK Patriotų“ žaidėjai, tiek buvę aikštelėje, tiek sėdėję ant atsarginių suolo, užsivedė bei šiose įtakos turnyrinėje lentelėje nedarančiose rungtynėse pradėjo kibti „Tegrai“ į atlapus. Po dvidešimties žaidimo minučių 32:42 priekyje vis dar „Tegra“.

Po didžiosios pertraukos į aikštelę šeimininkai sugrįžo nusiteikę kovingai. E.Racevič tritaškis „Tegrai“ paliko 7-ių taškų persvarą, tačiau apsiginti „SLK Patriotams“ nesisekė (35:46). Kėliniui įpusėjus – 40:46, o dar vienas E.Racevič tolimas metimas sumažino šeimininkų deficitą trijų taškų. Jau netrukus komandas teskyrė vos vienas taškas 51:52. Po trijų kėlinių – 54:57.

Nuožmi ir atkakli kova sostinės derbyje įsivyravo lemiamajame ketvirtyje (58:59). Jo pradžioje E.Racevič smeigė dar vieną tritaškį bei persvėrė rezultatą „SLK Patriotų“ naudai 61:59. Tiesa, išlaikyti ar padidinti šio pranašumo šeimininkams nepavyko, o E. Pundžiaus dvitaškis gražino „Tegrai“ dviženklę persvarą 69:80. Po keturiasdešimties žaidimo minučių, „Tegrai“ spurtavus 19:0, „SLK Patriotai“ turėjo pripažinti svečių pranašumą rezultatu 69:89.

Virmantas Jackus, „SLK Tegra“:

Iš tikrųjų pradėjome miegodami. Gal trūko mūsų komandos lyderių – traumas yra patyrę tiek Otas Majeras, tiek Marius Tenikaitis. Taigi, pradėjome miegodami, tačiau vėliau įžiebėme viltį. Ir, trumpai apibūdinant, patys ją užgesinome. Nežinau, viskas jau kaip ir buvo gerai, beveik patikėjome, kad galime laimėti, bet vėliau – kelios klaidos, priešininkų pataikyti metimai, tritaškiai. Tai mus nužudė.

„Tegra“ šiandieną buvo stipresni, tačiau, manyčiau, komandos šiaip yra daugiau mažiau panašaus pajėgumo. Tiek mums, tiek, manau, jiems yra įdomu prieš mus rungtyniauti. Būtų įdomu, jei mes atrintamosiose susidurtume su „Tegros“ ekipa, bet turnyrinė lentelė rodo, jog atrintamosiose mes nesusitiksime (šypsosi, – aut. past.).

Audrius Virbickas, „Tegra“:

Rungtynės buvo permainingos. Iš pradžių užbėgome, užmėtėme – viskas buvo tvarkoje, tačiau nei „SLK Patriotams“, nei mums šis susitikimas nieko nereiškia, tad toks ir nusiteikimas buvo... Vakar turėjome sunkias rungtynes, kai kurie žaidėjai gal nepailsėjo, ir žaidimas gavosi toks „bėk-mesk“. O rungtynių pabaigoje susiėmėme, spurtavome 19:0 ir vėl atitrūkome.

„SLK Patriotai“ – gera komanda. Gaila, kad pas juos yra daug traumuotų žaidėjų, nes pirmoji mūsų dvikova buvo labai atkakli ir įdomi. O šiandieną abejose komandose žaidė tie, kurie galėjo. Tokios ir rungtynės (šypsosi, – aut. past.).

Įdomūs faktai:
Didžiasia turėja persvara: „SLK Patriotai“ 2, „Tegra“ 20.
Didžiausias spurtas: „SLK Patriotai“ 8:0 (43:46), „Tegra“ 19:0 (69:89).
Pirmaujanti komanda keitėsi 2 kartus, rezultatas buvo lygus 2 kartus.

Parengė: Vilniaus krepšinio lyga

Trečiose serijos rungtynėse „Pazintysxxx.com“ 84:78 pranoko SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:59 val.)Emocingame mače „Banga“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 sausio 29 d., trečiadienis, 11:10 val.)Vilniaus „Tegra“ ‒ Kauno „UNITED & Radijas Tau“ (2013 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 11:12 val.)„Tegra“ pranoko „Bangą“ (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:15 val.)„Pažintysxxx.com“ 89:81 įveikė SLK „Patriotus“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 23:52 val.)„Sporto Manija“ atsirevanšavo SLK „Patriotams“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 22:07 val.)„UNITED & Radijas Tau“ užmėtė SLK „Patriotus“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 23:16 val.)Vilniaus Elito lygos derbyje pergalę iškovojo „Tegra“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 23:38 val.)Atkaklioje kovoje vieno taško persvara 80:79 „PazintysXXX.com“ įveikė SLK „Patriotus“ (2014 gegužės 09 d., penktadienis, 22:48 val.)Skaudus „Tegros“ dūris „Sporto Manijai“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)