Remza & Adotas vs LCP KK „Ragai“ (72:75)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

M.Balkaus tritaškis išplėšė pergalę LCP KK „Ragai“ komandai

2013 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 23:07 val., peržiūros: 1286

Gruodžio 5 dieną, 20.30 val., "T.Ivanausko" vidurinės mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Remza & Adotas" (šeimininkai) ir LCP KK „Ragai“ (svečiai). Vos šešiese susirinkę šeimininkai keletą kartų buvo paleidę savo varžovus į priekį, tačiau intriga visą laiką sugebėdavo sugįžti. Labai atakaklus ir permainingas buvo ketvirtasis kėlinukas, kurio metu žaidimas vyko taškas į tašką ir visai nedaug trūko, jog komandoms tektų žaisti pratęsimą. LCP KK „Ragai“ ekipą išgelbėjo taiklus M.Balkaus tritaškis metimas likus žaisti mažiau nei vieną sekundę. "Remza & Adotas" per likusį laiką nesugebėjo išsigelbėti ir pergalė atiteko svečiams. Galutinis rezultatas 72:75.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, o pirmiesiems kiek solidesnę persvarą pasiekti pavyko šeimininkams, kurie gerai pataikydami nutolo per maždaug 5 taškų atstumą. Tačiau "Remza & Adotas" krepšininkai taip lengvai neketino paleisti savo priešininkų, ir ėmė artėti. Užtikrinta kova po krepšiais padėjo jiems išlyginti rezultatą, o puikus komandos tempas leido tęsti spurtą. Dabar jau priekyje buvo svečiai, tiesa, skirtumas vėl nebuvo didelis ir varžovai visą laiką lipo jiems ant kulnų. Ilgoji pertrauka prasidėjo LCP KK „Ragai“ krepšininkams turint minimalų pranašumą ir pirmaujant rezultatu 37:38.

Po ilgosios pertraukos dar kartelį į priekį atitrūko svečiai, bet jiems vis didesnių problemų ėmė kelti "Remza & Adotas" komandos vidurio puolėjas N.Čekaitis, kuris sparčiai gerino savo atkovotų kamuolių statistiką ir tik prastokas pataikymas jam sutrugdė pasirodyti dar geriau. Ketvirtojo kėlinuko metu nugalėtojas nebuvo aiškus, o šeimininkai vėl įnešė sumaišties pagaliau vėl persvėrę rezultatą. Netrukus abi komandos įsivėlė į gana chatotišką žaidimą, kurio metu pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Paskutinės rungtynių minutės buvo tikras išbandymas abiems ekipoms, o tiksint paskutinėms sekundėms "Remza & Adotas" atsilikinėjo 2 taškais. Tuomet labai sudėtingą metimą mindamas tritaškio liniją pataikė A.Kočius, bei varžovams paliko tik 4 sekundes. Vistik tiek laiko jiems užteko. M.Balkus pataikė per aukštai iškeltas varžovų rankas ir taip galutinai sužlugdė visas šeimininkų viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:75.

"Remza & Adotas" komandos komentaras po rungtynių: "Daug mūsų žaidėjų išvykę ar traumuoti, o kaip susirinkom šiandien, tokį rezultatą ir turim. Varžovams, aišku, ir sėkmė padėjo. Komanda taip pat perduoda linkėjimus Džebarui".

LCP KK „Ragai“ komandos trenerio komentaras po rungtynių: "na mes neiname toliau tai nors ir varžovams neleisime".

"Remza & Adotas": Narūnas Čekaitis – 20 tšk. (24 atk. kam.), Arūnas Abromaitis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Audrius Kočius – 13 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

LCP KK „Ragai“: Martynas Balkus – 26 tšk. (11 atk. kam.), Arnoldas Račickas – 16 tšk., Tadas Bindokas – 14 tšk.

„Baltic Transline“ nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš LCP KK „Ragai“ ekipos (2013 lapkričio 29 d., penktadienis, 23:22 val.)„Savi“ turėjo pripažinti LCP KK „Ragų“ pranašumą (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 00:46 val.)Keturiese žaidę LCP KK „Ragai“ nugalėjo „Aoną“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 16:41 val.)„Sportija“ neprilygo LCP KK „Ragai“ (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:06 val.)„C“ lygos startą LCP KK „Ragai“ pradėjo įtikinama pergale (2013 spalio 18 d., penktadienis, 20:57 val.)Paskutiniosiomis sekundėmis pergalę išsaugojo „Remza & Adotas“ (2014 kovo 11 d., antradienis, 23:33 val.)Kauno „Švogeriai“ palaužė LCP KK „Ragai“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 21:47 val.)Atsisakiusi žaisti „Remza & Adotas“ padovanojo pergalę „Kulautuvai“ (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 20:28 val.)Dramatiška kova baigėsi „Green Death“ komandos pergale (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:26 val.)Puiki rungtynių pradžia „Remza & Adotas“ komandai padėjo pasiekti pergalę (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)