STATYBŲ VIZIJA & LVA vs ESS VP & SANTERMITA ĮSP (110:84)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

"ESS VP & Santermita ĮSP" nesugebėjo pasipriešinti "Statybų vizija & LVA" ekipai ir įdomūs komentarai

Pagrindinis pergalės kalvis ir gamtosaugininkas "Ąžuolas"
2010 gruodžio 12 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 5612

Sekmadienį, gruodžio 12 dieną, LVA sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Top sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Statybų vizija & LVA" ir svečių "ESS VP & Santermita ĮSP" ekpų. Jau nuo pati pirmųjų mačo minučių tapo aišku, jog šeimininkai yra pranašesni už varžovus. Po pirmojo ketvirčio solidų pranašumą susikrovę šeimininkai jo neatidavė, ir laimėjo rungtynes rezultatu 110:84 (29:13, 31:23, 23:20, 27:28).

Pirmojo kėlinuko pradžioje, abi komandos apsikeitė taikliais tolimai šūviais. Vėliau šeimininkų ekipos narys M.Petrauskas pelnė du taškus, tačiau į tai buvo atsakyta taikliu, svečių ekipos žaidžiančiojo trenerio, bei komandos kapitono, tritaškiu metimu, kuris išvedė "ESS VP & Santermita ĮSP" ekipą i priekį (5:6). Vėliau, kaip ir tikėtasi, sekė "Statybų vizija & LVA" ekpos spurtas, jis truko beveik iki kėlinuko visurio (14:6). Po dviejų netaiklių D.Bugdino baudos metimų, po du taškus pelnė E.Bankevičius ir komandos kapitonas M.Petrauskas (20:8). Kėlinuko pabaigoje, abi ekipos, kaip ir ketvirčio pradžioje, apsikeitė taikliais tolimais metimais 29:13.

Antrąjį kėlinį, dviem taškais iš po krepšio, pradėjo svečių ekipos įžaidėjas T.Gudas, šiose rungtynėse žaidęs be poilsio – visas 40 minučių. Toliau sekė keturi iš eilės šeimininkų komandos taškai, tačiau T.Gudas vėl pelnė du taškus, šįkart iš vidutinio nuotolio. Nepasimetęs E.Bankevičius į tai atsakė keturiais taškais iš eilės ir padidino savo ekipos pranašumą, jau daugiau nei iki solidaus 20 taškų (37:17). Likusią kėlinuko dalį komandos žaidė apylygiai, tačiau ketvirčio galas, prieš ilgąją pertrauką, geriau susiklostė šeimininkams 60:36.

Antrojoje rungtynių pusėje stebuklų, kaip ir tikėtasi, neįvyko. Nors abi komandos, abu kėlinukus žaidė taškas į tašką, svečiams deficito sumažinti nepavyko. "ESS VP & Santermita ĮSP" ekipą, žudančiais tritaškiais metimais, traukė E.Sliežauskas, šiandieną pasižymėjęs 26 taškais ir pataikęs 40% mestų tritaškių metimų (iš viso 8). Taigi, po lengvos bei rezultatyvios kovos pergalę šventė šeimininkų ekipa apgynusi savo, kaip vienas iš žaidėjų sakė, silikatines sienas. 110:84.

"Statybų vizija & LVA": E.Banevičius 23, A.Bartusevičius 23 (10 atk.kam.), M.Petrauskas 21 (6 rez.perd.), P.Markauskas 18, D.Petrauskas 18 (26 atk.kam., 9 rez.perd., 5 išprov.praž.).

"ESS VP & Santermita ĮSP": E.Sliežauskas 26, D.Budginas 17, T.Gudas 13 (6 rez.perd.), J.Kučinskas 12, M.Vazgys 10 taškų, G.Pavelčikas 6 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.

Nugalėtojų komanda, visi draugiškai, kalbėjo: "Mes buvom visa komanda šiandien ryte su rogėm ir pamatėm apsivertusį barsuką, tai byloja, kad bus šalta ir ilga žiema. Mes paskatinti to šalčio užkūrėm krosnis ir nuėjom pas vieną žaidėją į pirtį, net Banevičius pažvangino geležį, kepėm duoną, kalbėjom apie senovės papročius, aišku seksas irgi nebuvo pamirštas, tačiau mes dabar susilaikom nuo jo, nes adventas. Mes esame labai krikščionys".

Pralaimėtojai nebuvo liūdni ir sakė: "Varžovų meistriškumas buvo aukštesnis, ir mūsų komandos didelis sportinio rėžimo pažeidinėjimas. Komandos vadovas rodo blogą pavyzdį ir aikštelėje, bet mes išsiaiškinsime kaltininkus artimiausios treniruotės metu ir informuosime žiniasklaidą, viską sužinosite neužilgo. Kadangi varžovų komanda šiemet aptvėre daug skruzdėlynų, saugojo gamtą, tai mes padarėm tokį gerą darbą ir nutarėm neskriaust varžovų ir žaisti nepilna jėga, taip sakant po pusė kojos, kaip matot rezultatas neblogas, beveik įmetėm šimtą. Taigi sveikinam varžovus su gražia pergale ir linkime tęsti gamtosaugos darbus, linkime daug laimės, sveikatos, pinigų, sportinių pasiekimų. Taip pat sveikiname visus su artėjančiom šventėm, visą KKL kolektyvą".

"ESS VP & Santermita ĮSP" sulaukė rimto "Olympic Casino" pasipriešinimo (2011 vasario 28 d., pirmadienis, 22:04 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" rungtynių pabaigoje perėmė iniciatyvą ir išplėšė pergalę (2010 lapkričio 30 d., antradienis, 00:57 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" pusfinalį pasiekė po atkaklios kovos (2011 balandžio 17 d., sekmadienis, 22:23 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" nesunkiai įveikė "Bero & Termoizola" komandą (2010 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" neturėjo didesnio vargo su "Omega" (2010 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" pirmame kėlinyje įveikė "Omegą" (2011 kovo 03 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" antrą kartą sezone privertė pasiduoti "Kauno Energiją" (2011 vasario 04 d., penktadienis, 22:15 val.)"Kauno grūdai & SRG" nugalėjo "Statybų viziją & LVA" (2011 kovo 27 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Kamesta - KK/PDDF" namuose įveikė "Statybų vizija & LVA" krepšininkus (2010 lapkričio 22 d., pirmadienis, 22:33 val.)"ESS VP & Santermita ĮSP" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno Energiją" (2011 sausio 21 d., penktadienis, 22:21 val.)