STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (96:72)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LSMU VA sporto salė, Tilžės g. 18 Kaunas

"Statybų vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją & Garliavos duonos" ekipą

2012 vasario 05 d., Sekmadienis, 23:38 val., peržiūros: 3479

Sekmadienį, vasario 5 dieną, LSMU VA sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" rungtynės tarp namuose žaidusių "Statybų vizija & LSMU VA" ir svečių "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai spurtavo ir įsiveržė į priekį , bet antrajame kėlinyje svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 5 taškų. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai sužaidė sėkmingai trečią ketvirtį ir susikrovė 18 taškų pranašumą, o paskutiniame ketvirtyje dar labiau padidino svečių deficita. Nesunkią pergalę šventė aikštelės šeimininkai rezultatu – 96:72 ( 23:12; 19:25; 36:13; 18:22).

Pirmajame kėlinukyje nuo pat pirmųjų minučių šeiminikai spurtavo ir susikrovė 8 taškų pranašumą ( 12:4). Svečiai sumažino skirtumą dviems taškais, tačiau "Statybų vizija & LSMU VA" vėl spurtavo 7:0 ir padidino pranašumą iki dviženklio. Likus žaisti dviems minutėms svečiams pavyko sumažinti skirtumą tik dviems taškais, rezultatas po pirmo ketvirčio – 23:12.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sumažino deficitą iki 7 taškų ( 27:20). Aikštelės šeimininkai atsakė greitai ataka, bet "Vėjų linijos & Garliavos duonos" ekipa toliau sėkmingiau rinko taškus ir skirtumas tik 4 taškai. Likus žaisti dviems minutėms svečiai spurtavo 5:0 ir išlygino rezultatą ( 37:37), bet kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai , kurie turėjo 5 taškų pranašumą prieš ilgąją pertrauką. Rezultatas – 42:37.

Trečiajame kėlinyje šeimininkų atakos buvo nesustabdomos. Svečiams niekaip nepavyko apsiginti nuo greitų atakų, o ir patiems užpulti nesisėke. "Statybų vizijos & LSMU VA" ekipa laimėjo atkarpą 24:4ir susikrovė dviženklį pranašumą ( 64: 41). Svečiai bandė apmažinti skirtumą baudos metimais , tačiau baudos skriejo pro šalį. Toliau vėl šeimininkai sugebėjo spurtuoti 10:0 ir komandas skyrė 30 taškų ( 74:44). Likus minutei svečiams pavyko sumažinti skirtumą tik dviems taškais. Rezultatas po ketvirčio – 78:50.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai dar bandė spurtuoti. Buvo pavykę sumažinti deficitą iki 24 taškų, tačiau šeimininkai iškart atsatė pranašumą. Po taiklaus A.Bartusevičiaus taiklaus metimo komandas vėl skyrė 30 taškų ( 96: 66). Likus žaisti kelioms minutėms svečiams pavyko laimėti 6:0 atkarpą ir nesunkią pergalę šventė "Statybų vizija & LSMU VA" ekipa rezultatu – 96:72.

Po laimėtų rungtynių komandos žaidėjas kalbėjo: "Laimėjo stipresni"

Po pralaimėtų rungtynių komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Pelnytai pralošėme, neapsigynėme gynyboje. Varžovas šiandien buvo akivaizdžiai stipresnis. Mes silpnai gynėmės ir dėl to pralošėme. "

"Statybų vizija & LSMU VA": M.Petrauskas ( 19tšk.), M.Narbutas ( 18tšk.), G.Davidavičius ( 14tšk. 15 atk.kam.)

"Vėjų linija & Garliavos duona": L.Varnas ( 21tšk. 5 rez.perd. 5 išpr.praž.), A.Raila ( 16tšk.), V.Vaškevičius ( 14tšk. 14 atk.kam. 6 rez. perd. 7 išpr.praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 vasario 06 d., 10:07 val.

Palikome pas jus vakar kamuoly rubineje su Arvydo Sabonio parasu, gal kas nors prieglaude? :)

"Statybų Vizija & LSMU VA" nesunkiai nugalėjo "Lietuvos kariuomenę" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 01:08 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nugalėjo "Kauno Grūdai - 2" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" nepasigailėjo "Krasta Auto Kaunas" (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)"Statybų vizija & LSMU VA" antrą kartą nugalėjo "Omegos" ekipą ir žengia į pusfinalį (2012 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:20 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" neturėjo vargo su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:15 val.)"Krasta Auto Kaunas" po pratęsimo įveikė "Vėjų linija & Garliavos duona" (2012 kovo 13 d., antradienis, 00:15 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" negailestingai nubaudė "No Magic Europe" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" lengvai įveikė savo varžovus (2012 vasario 12 d., sekmadienis, 21:36 val.)Puikaus Lauryno Varno žaidimo dėka "Vėjų linija & Garliavos duona" žengė į pusfinalį (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)