NANAS vs TRIOBET (56:55)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Vaišvydavos vidurinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas LT-45486

Didžiąją rungtynių dalį pirmavęs "Nanas", vos nesuklupo prieš "Triobet"

2011 gruodžio 20 d., Antradienis, 03:41 val., peržiūros: 2111

Pirmadienį (12.19), Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krpešinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Nanas“ (šeimininkai) ir „Triobet“ (svečiai). Po atkaklios kovos, paskutinėmis sekundėmis pergalę šventė „Nanas“ – 56:55 (17:16, 18:16, 9:15, 12:18).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po M.Čipo ir P.Mickūno tritaškių pirmavo (2:6). Visgi „Nanas“ nesnaudė ir greitai persvėrė rezultatą (8:6). Vėliau vyko kova taškas į tašką ir šiame ketvirtyje nei viena ekipa neįgijo svaresnio pranašumo. „Nanui“ kėlinio pabaiga susiklostė kiek geriau ir šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo minimalia vieno taško persvara – 17:16.

Antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo ir po kelių minučių jau buvo priekyje 29:20. Sėkminga kova dėl atšokusių kamuolių, kurią pirmojoje rungtynių dalyje „Nanas“ laimėjo (16:26) leido kartoti metimus ir lengvai rinkti taškus. Skirtumas laikui bėgant nemažėjo, o prieš ilgąją pertrauką „Nanas“ jau turėjo 13 taškų pranašumą – 35:22.

Trečiojo ketvirčio pradžioje „Triobet“ pakeitė gynybą į zoninę ir sparčiai ėmė mažinti skirtumą (35:28). Neapsikentęs „Nano“ ekipos treneris paprašė minutės pertraukėlės, po kurios atrodė, kad šeimininkai vėl atsigavo ir skirtumas vėl dėsningai didės. Visgi rezultatui esant (39:28) šeimininkų ekipos puolimas vėl sustojo ir „Triobet“ dėka P.Mickūno tritaškio ir šešių D.Jasiulionio taškų iš eilės sumažino skirtumą iki 7 taškų – 44:37.

Ketvirtajame kėlinyje intriga tik dar labiau padidėjo. Nors sužaidus beveik pusę kėlinio skirtumas svyravo ties dešimties taškų riba (53:43), tačiau per likusį laiką „Triobet“ surengė lemiamą šturmą. M.Čipas pataikė tritaškį, o D.Jasilionis pridėjo du baudos metimus (53:48). Ž.Žitkus pataikė tik vieną baudos metimą, o per paskutiniąsias dvi minutes „Nanas“ du kartus suklydo ir leido varžovams priartėti iki dviejų taškų (54:52). Dar viena nesėkminga „Nano“ ataka ir taiklus M.Čipo tritaškis likus penkioms sekundėms iki rungtynių pabaigos persveria rezultatą (54:55). Visgi „Triobet“ nesugeba apsiginti be pražangos ir likus trims sekundėms iki rungtynių pabaigos V.Valentinas realizuoja du baudos metimus ir palieka šiokią tokią viltį „Triobet“ krepšininkams. „Nano“ ekipos laimei paskutinis G.Švirino metimas buvo labai netikslus ir šeimininkai galėjo švesti pergalę – 56:55, kuri garantavo vietą „Didžiosios“ taurės varžybose.

"Nanas": P.Meiliūnas 16, L.Jasevičius 13 (10 atk.kam.), Ž.Žitkus 12 (10 atk.kam.), V.Valentinas 10 (6 rez.perd.).

"Triobet": D.Jasiulionis 28, M.Čipas 14 (12 atk.kam.), P.Mickūnas 6 taškai.

Po pergalės "Nano" žaidėjai teigė:

- Nebuvo trijų lyderių, tačiau norėjome pergalės ir ją iškovojome.

"Vaišvydava" daugiau nei garantuotai laimėjo prieš "Triobet" (2011 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Permaingose rungtynėse "Sporto Manija & Amici Pizza" įrodė savo pranašumą prieš "Naną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 22:21 val.)Rungtynių pabaigoje "Triobet" palaužė "Maybe" komandą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 17:47 val.)"Nanas" iškovojo dramatišką pergalę prieš "ICE" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 23:28 val.)"Lietuviški patiekalai" įveikė "Nanas"ekipą (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 21:40 val.)"Lietuviški patiekalai" įveikė "Triobet" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:50 val.)"Stumbras" nesustabdė "Triobet" (2011 spalio 16 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Triobet" įtikinamai laimėjo prieš "Maybe" (2012 vasario 04 d., šeštadienis, 15:59 val.)"Triobet" antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 16:45 val.)"Nanas" "C" lygos pirmenybes pradėjo užtikrinta pergale (2011 spalio 22 d., šeštadienis, 17:51 val.)