ICE vs A. S. K. „Persvara“ (90:60)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ „C“ lygos pirmenybes pradėjo solidžia pergale

2015 spalio 18 d., Sekmadienis, 21:35 val., peržiūros: 1317

Spalio 18-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje į „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių mūšį pirmą kartą šį sezoną stojo namuose žaidę „ICE“ krepšininkai ir svečių vaidmenyje buvusi A.S.K. „Persvaros“ ekipa.

Dvikovos starte į priekį veržėsi „ICE“, bet varžovai neatsiliko ir po M.Satkevičiaus tritaškio A.S.K. „Persvara“ persvėrė rezultatą savo naudai (6:7). Kurį laiką svečiams išlikti priekyje padėjo S.Pakalniškio renkami taškai, tačiau antroje ketvirčio pusėje „ICE“ perėmė šturvalą. Porą tritaškių smeigė A.Karauskas, o netrukus jam į talką atėjo A.Plytnikas bei D.Laucius ir beveik 4 minučių atkarpą T.Jonkaus kariauna laimėjo rezultatu 16:4. Šis žaibiškas posūkis pirmoje kėlinio pabaigoje leido „ICE“ krepšininkams laimėti pirmąsias 10 minučių dviženkliu skirtumu – 26:16.

Antrojo ketvirčio pirmosiomis minutėmis A.S.K. „Persvaros“ padėtis toliau negerėjo. Pirmųjų šios ekipos taškų teko laukti beveik 3 minutes, o per tą laiką įsismaginęs D.Laucius surinko 7 taškus ir po šio žaidėjo tritaškio rezultatas tapo 33:16. Po šio epizodo žaidimas išsilygino ir rezultato skirtumas kurį laiką svyravo itin neženkliai. Vis dėlto antroje kėlinio pusėje vėl ėmė ryškėti „ICE“ pranašumas ir atstumas tarp komandų pradėjo sparčiai augti. Paskutinėje 4 minučių atkarpoje A.S.K. „Persvara“ pasižymėjo vos kartą, į savąjį krepšį praleido 11 taškų ir įpusėjus mačui turėjo 25 taškų deficitą – 50:25.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkų atotrūkis šoktelėjo į viršų dar 4 taškais (54:25), tačiau prabudę A.S.K. „Persvaros“ krepšininkai netrukus smogė atsaką. Spurtas 0:6 bent jau šiek tiek svečiams sugrąžino pasitikėjimą savo jėgomis (54:31), o po jo kelias minutes komandos beveik vienodu tempu rinkosi taškus ir deficitas bent jau nedidėjo. Po M.Satkevičiaus dvitaškio su pražanga A.S.K. „Persvara“ priartėjo iki 22 taškų (66:44), bet „ICE“ varžovų arčiau neprisileido ir jau tradiciškai, paskutinėmis ketvirčio minutėmis rungtyniavo sėkmingiau nei priešininkai. Trečiojo kėlinio finiše T.Jonkaus geltonoji armija susigrąžino 25 taškų persvarą ir prieš lemiamą susitikimo dalį paliko tik minimalią intrigą – 73:48.

Šią mažą intrigą jau ketvirtojo kėlinio pradžioje nužudė du E.Ramanausko tritaškiai (79:48), o jam įkandin dvitaškį pridėjo V.Raižys (81:48) ir abejonių dėl rungtynių baigties neliko. Tiesa vėliau „ICE“ atleido vadžias ir tuo pasinaudoję A.S.K. „Persvaros“ krepšininkai neženkliai aptirpdė skirtumą. Po U.Petrausko taiklaus metimo ekipas skyrė 29 taškai (86:57), bet dvikovos tiesiojoje „ICE“ susigrąžino 30 taškų pranašumą ir laimėjo rungtynes apvaliu skirtumu. Galutinis susitikimo rezultatas – 90:60.

Tomas Jonkus („ICE“):

Šiandien atkaklią kovą matėm tik pirmosiomis rungtynių minutėmis. Vėliau šovėt į priekį ir nepaleidote iniciatyvos iš savo rankų. Kas visą tai lėmė?

„Na mūsų komanda galima sakyti yra naujai suburta. Prieš sezoną pavyko sužaisti keletą draugiškų rungtynių ir šiokius tokius susižaidimo pagrindus jau turim. Džiugu, kad ir naujokai jau gaudosi deriniuose ir sėkmingai juos išpildo. Pasikeitė pagrindiniai mūsų žaidėjai ir žaidimas šiemet yra visai kitoks. Aišku pagrindinį tikslą tikslą – tai yra pergalę, pasiekėm. To ir norėjom. Žinoma prieš visas būsimas rungtynes reikės eiti nusiteikus kovoti ir toliau siekti pergalių. Norisi atsidavimo, nes potencialo turime, o kaip jį seksis išnaudoti – dar nežinia. Šiandien būtent geras nusiteikimas lėmė pergalę.“

Marius Satkevičius (A.S.K. „Persvara“):

Galima sakyti, kad varžovai šiandien nepaliko vilčių. Kodėl taip atsitiko?

„Greičiausiai todėl, kad pirmą kartą šį sezoną kartu žaidžiam. Neturim jokių derinių ir išėjom tiesiog pažaisti. Žaidimas parodė, kad tik pabėgiojom šiandien.“

Tai pirmas blynas prisvilo?

„Stipriai. Galima sakyti net sudegė.“

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė O.Laucius (17 tšk., 7 atk. k.), A.Plytnikas (16 tšk.), A.Kurauskas (15 tšk., 7 rez. p., 6 per. k.), K.Petrauskas (14 tšk., 6 atk. k.), E.Ramanauskas (10 tšk.), K.Zujus (5 tšk.), V.Raižys (4 tšk.) ir A.Gagiškis (4 tšk., 6 atk. k., 2 bl.).

A.S.K. „Persvaros“ komandoje pasižymėjo M.Satkevičius (18 tšk., 7 atk. k.), S.Pakalniškis (16 tšk., 2 bl.), E.Šipila (12 tšk., 8 atk. k.) ir R.Šipila (6 tšk.).

„ICE“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 19:46 val.)A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale (2016 kovo 01 d., antradienis, 20:11 val.)„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Stipriausia „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės komanda tapo „Laipsniai“ (2016 gegužės 07 d., šeštadienis, 00:27 val.)A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)A.S.K. „Persvaros“ ir „Nebajerio“ serijoje prireiks lemiamų trečiųjų rungtynių (2016 balandžio 29 d., penktadienis, 22:39 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)