BANGA & LYGA.EU vs KAUNO RAMI (84:61)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

Banga & lyga.eu lengvai susitvarkė su Kauno Rami

2011 lapkričio 18 d., Penktadienis, 00:29 val., peržiūros: 3542

Lapkričio 17 dieną, VDU sporto centre susitiko Banga & lyga.eu (šeimininkai) ir Kauno Rami (svečiai). Rungtynes, antroje pusėje perėmę iniciatyvą laimėjo šeimininkai 84:61 (16:20, 14:13, 30:17, 24:11).

Rungtynės prasidėjo atkovotu šeimininkų ginčo kamuoliu. Tačiau pirmuosius taškus rungtynėse pelnė Oskaras Gelžinis. Į juos atsakė J.Svirka. Toliau abi komandos pasikeitė po kelias sėkmingas atakas. Sužaidus pusę ketvirčio antrąją baudą prametus Š.Petraičiui rezultatas buvo lygus 9:9. Pirmasis kėlinys pasižymėjo dideliu baudų metimų kiekiu ir po vieno taiklaus Juliaus Griežės iš dviejų rezultatas buvo 14:15. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė svečiai ir buvo priekyje 20:16.

Antrąjį kėlinuką šešiais taškais be atsako pradėjo Rami komanda ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą. Dviejų minučių atkarpą 10:2 laimėję šeimininkai ištirpdė skirtumą iki keturių taškų. Iki ketvirčio pabaigos komandos pasikeitė po kelias sėkmingas atakas ir sirena po dviejų kėlinių užfiksavo rezultatą 33:30 priekyje Kauno Rami.

Trečiąjį kėlinį uraganiniu puolimu pradėjo Bangos komanda ir laimėję atkarpą 15:2, jau jie pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą. Po to komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir rezultatas visą laiką laikėsi ties dešimties taškų riba. Kėlinys baigėsi esant rezultatui 60:50.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dar vienu įspūdingu šeimininkų spurtu 15:4 ir skirtumas išaugo iki dvidešimt vieno taško. Didžiausia persvara kurią buvo įgiję Bangos krepšininkai buvo 21 taškas. O rungtynės baigėsi 23 taškų skirtumu 84:61.

Nugalėtojų treneris po rungtynių teigė – Pradėjom kažko silpnokai, kaip visada užmigę, gal todėl kad vėlokas laikas, svarbu laimėjom, ką aš galiu pasakyt, dviem galvom stipresni, matosi tas.

Rezultatyviausiai rugalėtojų gretose žaidė – `Tomas Rickevičius (15, 5 rez. perd.), Julius Griežė (13), Julius Svirka (12), Ričardas Brovka (12), Marius Neščiokas (10), Tadas Jankevičius (10) taškų.

Pralamėjusiųjų – Šarūnas Petraitis (21, 10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Oskaras Gelžinis (11), Mantas Karauskas (9) taškai.

Banga & Lyga.eu lengvai paėmė pergalę iš BC Ambi (2012 sausio 27 d., penktadienis, 00:12 val.)BC "Sporto fėja" nesunkiai susitvarkė su "Kauno rami" ekipa (2012 balandžio 29 d., sekmadienis, 20:27 val.)"Banga & Lyga.eu"neturėjo vargo su "Farada" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:24 val.)Banga & Lyga.eu vs Bipa – 68:64 (2011 spalio 28 d., penktadienis, 05:59 val.)"Banga & lyga. eu" iškovojo svarbią pergalę išvykoje (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:20 val.)"Grizliai" atsirevanšavo "Banga & lyga.eu" ekipai ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"SLKALDK Akademija" įtikinamai įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)Lyg cunamis žaidę "Banga & lyga.eu" nušlavė Neveronių miestelį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)"Farada" įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:05 val.)"Banga & Lyga.eu" paskutinėmis rungtynių minutėmis palaužė "Naną" (2012 vasario 16 d., ketvirtadienis, 19:39 val.)