TROBA vs BIRŠTONO SC - OLIMPAS (85:78)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Neįtikėtinoje rungtynių pabaigoje Troba po pratęsimo palaužė Birštono SC Olimpą

2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 22:32 val., peržiūros: 1653

2013-02-17 dieną, C lygos dvikovoje, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje susitiko Troba (šeimininkai) ir Birštono SC Olimpas (svečiai). Pirmus tris kėlinius visiškai rungtynes kotroliavę svečiai, ketvirtąjame sustojo, kuo pasinaudoję šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime jau stipresni buvo Trobos vyrai laimėję rungtynes 85:78 (20:27, 20:24, 12:17, 23:7).

Rungtynės prasidėjo penkiais šeimininkų taškais, į kuriuos dvitaškiu atsakė Martynas Drazdauskas. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet du pridėjo šeimininkai, keturiais atsakė svečiai ir rezultatas – 9:8. Penkis taškus pelnė šeimininkai ir padidino skirtumą iki šešių – 14:8. Keturis taškus pelnė Birštonas, dviem baudos metimais atsakė Troba ir rezultatas – 16:12. Atkarpą 12:2 laimėjo Birštonas ir jau persvėrė rezultatą savo naudai – 18:24. Iki ketvirčio pabaigos du taškus pelnė šeimininkai, tris svečiai ir po pirmo ketvirčio – 20:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviem šeimininkų taškais, į kuriuos svečiai atsakė dvylika taškų ir skirtumas išaugo iki septyniolikos – 22:39. Keturis taškus pelnė Troba, tritaškiu atsakė Birštonas ir rezultatas – 26:42. Troba laimėjo atkarpą 11:2 ir skirtumas aptirpo iki 37:44. Kėlinio pabaigą 3:7 laimėjo svečiai ir po dviejų kėlinių jie turi vienuolikos taškų persvarą – 40:51.

Šešiais taškais trečią kėlinį pradėjo Troba sumažinę deficitą iki penkių – 46:51. Po du taškus pelnė komandos, o tuomet dar tris pelnė Olimpas ekipa. Tuomet du pelnė Mantas Sadauskas ir rezultatas – 50:56. Devynis taškus be atsako pelnė Biršono SC Olimpas ir skirtumas išaugo iki penkiolikos – 50:65. Du taškus pelnė šeimininkai, trimis atsakė svečiai ir po trijų kėlinių – 52:68.

Ketvirtą kėlinį 9:4 pradėjo Troba ir sumažino atsilikimą iki 61:72. Didelę penkių minučių atkarpą baudos metimais skirtumą vis mažino Troba iki 68:72. Du taškus pelnė Olimpas, o tuomet septynis surinko Danius Jasiulionis. Kai atrodė kad Trobai pavyks laimėti šias neįtikėtinas rungtynes, prasižengė šeimininkai ir vieną baudą iš dviejų pataikė svečiai išlygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 75:75.

Pratęsime jau visiškai dominavo šeimininakai, neleidę keturias minutes Olimpo komandai pelnyti taškų ir Troba laimėjo rungtynes – 85:78.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas Edgaras Bučinskas sakė – Pavyko susikaupti ir laimėti. Varžovams svekinimai, tikrai labai stipri komanda, tačiau pavyko laimėti. Ačiū savo komandos draugams.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė – Danius Jasiulionis (34, 27 naud. bal., 7 išpr. pr.), Lukas Jasevičius (12, 19 naud. bal., 13 atk. kam.), Vilius Valentinas (11, 19 naud. bal., 5 rez. perd., 5 išpr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Mindaugas Knyšius (20, 18 naud. bal., 5 rez. perd.), Martynas Drazdauskas (16), Mangirdas Knyšius (13, 22 naud. bal., 17 atk. kam.), Osvaldas Brazdžionis (11, 5 rez. perd.) taškų.

Antroje rungtynių pusėje "Kaišiadorys" palaužė Birštono "SC-Olimpą" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 balandžio 06 d., šeštadienis, 14:26 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Korį" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Remza & Irmco" komandą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Forto amicus-diktum“ po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Birštono „SC-Olimpas“ ekipą (2012 lapkričio 27 d., antradienis, 23:00 val.)"Kaišiadorys" antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Birštono SC - Olimpo" krepšininkus (2012 spalio 26 d., penktadienis, 22:49 val.)Visas rungtynes pirmavę Birštono "SC - Olimpas" iškovojo pergalę (2013 vasario 08 d., penktadienis, 23:06 val.)SK "Neveronys" išleido pergalę iš rankų prieš "Birštono SC-Olimpą" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)"Triobet" po dramatiškos kovos palaužė "Bc Straight" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Ice" antrojoje rungtynių pusėje išsikapstė iš sunkios situacijos ir pagerino savo padėtį kovoje dėl patekimo į "Didžiąją" taurę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:56 val.)