KAUNO ŠVARA vs ENVILT / TALGA & BIG (69:77)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą"

2012 vasario 07 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 2784

Antradienį (02.07) Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos rungtynės, kuriose susitiko "Kauno Švara" (šeimininkai) ir "Envilt/Talga & BIG" (svečiai). Beveik visas rungtynes pirmavę pergalę šventė svečiai – 69:77 (12:15, 20:22, 16:18, 21:22).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po penkių iš eilės M.Brusoko taškų pirmavo (5:0). Vėliau sekė "Envilt/Talga& BIG" ekipos atkarpa (0:13), po kurios svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą (5:13). Šeimininkai į šį spurtą atsakė 7 taškais iš eilės ir sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau kėlinį sėkmingu metimu užbaigė N.Paulauskas12:15.

Antrajame kėlinyje po taiklaus R.Rolio tritaškio rezultatas tapo lygus, tačiau V.Grinis atsakė tuo pačiu ir atstatė trijų taškų persvarą (15:18). Dar kiek vėliau skirtumas padidėjo dvigubai (16:22). Skirtumas buvo sumažėjęs iki keturių taškų (20:24), tačiau po kelių taiklių svečių ekipos metimų padidėjo iki aštuonių taškų – 20:28. "Kauno Švara" nebuvo linkusi nusileisti, todėl sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, visgi kėlinuko pabaigoje "Envilt/Talga & BIG" sužaidė geriau ir po dviejų kėlinių pirmavo - 32:37.

Trečiajį kėlinį galingiau pradėjo svečiai, kurie padidino skirtumą iki 9 taškų – 32:41. Skirtumas nemažėjo beveik viso trečiojo kėlinio metu, buvo aptirpęs iki septynių taškų, tačiau vėliau vėl padidėjo. Visgi kėlinuko pabaigoje "Kauno Švara" sugebėjo vėl sumažinti skirtumą iki septynių taškų – 48:55.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kilo į paskutinį šturmą. Sugebėję priartėti iki 5 taškų (56:61), dar po kelių minučių sumažino skirtumą iki keturių (61:65). Visgi svečių ekipa "Kauno Švaros" arčiau neprisileido ir po truputį didindama skirtumą pasiekė aštuonių taškų ribą ir šventė nelengvą pergalę - 69:77.

"Envilt/ Talga & BIG": N.Paulauskas 23 (8 rez.p-erd.), Mantas Giedraitis 18, S.Butautas 12, G.Rinkevičius 10 (16 atk.kam.).

"Kauno Švara": R.Rolis 28, M.Brusokas 17, A.Gasiūnas 10 (5 per.kam.).

Po pergalės nugalėtojų ekipos žaidėjas, po ilgesnės pertraukos į aikštelę sugrįžęs J.Makūnas, teigė:

- Pergalę lėmė geras nusiteikimas, iš pradžių galvojome, kad vos susirinksime penkiese, teko išsipirkti licenziją, neesu sportavęs jau du metus, tas matomai išgąsdino kitus komandos narius, todėl susirinko visi ir susikaupė pergalei.

"Kauno Tiltai" nesunkiai parklupdė "Kauno Švarą" (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:29 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę (2011 spalio 21 d., penktadienis, 23:53 val.)"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Envilt/Talga & BIG ketvirtajame kėlinyje pranoko "Kamesta/Freolitus-Doremus" (2012 vasario 21 d., antradienis, 00:37 val.)"Envilt / Talga & Big" nugalėjo "Statybų Viziją & LSMU VA" (2011 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacija" be didesnių problemų įveikė "Kauno Švarą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:35 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" nepasigailėjo "Kauno Švaros" penketuko (2012 kovo 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)