Kauno tiltai vs Kauno švara (83:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 10 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“

2014 balandžio 10 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 1323

Balandžio 10 dieną įvyko Įmonių lygos aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno tiltai" ir jų oponentai "Kauno švara". Pirmajame kėlinyje dėka baudos metimų , bei tritaškių šeimininkai įgijo saugią persvarą. (21:10). Antrajame kėlinyje niekas nepasikeitė ir toliau dominavo "Kauno tiltai" (46:25). Trečio kėlinio pabaigoje svečių surengtas spurtas 0:8 leido priartėti tokiu rezultatu 56:47. Ketvirtajame kėlinyje grįžo intriga, tačiau ją greitai užgesino šeimininkai, kurie šventė pergalę rezultatu 83:57.

Per pirmas 10 minučių "Kauno tiltų" ekipoje nesulaikomai žaidė E.Jančauskas, kuris pelnė 9 taškus ir dominavo po krepšiu, kolegos pridėjo tris taiklius tritaškius ir sukrovė savo komandai dviženklę persvarą. Svečiai dažnai buvo stabdomi pražangomis, todėl jiems sunkiai pavyko rinktis taškus, nei vienas žaidėjas nepelnė daugiau nei dviejų taškų, o galutinis kėlinio rezultatas buvo 21:10 "Kauno tiltų" naudai.

Antrojo kėlinio pirmoji dalis buvo gana rami ir nei viena komanda neišsiskyrė, tačiau nuo šeštos minutės pradėję savo spurtą šeimininkai sugebėjo laimėti atkarpą 11:0 kas lėmė dar labiau išaugusį pranašumą. Keturis tritaškius pataikę šeimininkai aikštėje galėjo daryti ką norėjo ir jiems viskas puikiai sekėsi, jau po dviejų kėlinių jie pirmavo rezultatu 46:25.

Trečiajame ketvirtyje savo lemiamą šturmą surengė "Kauno švara" , kėlinį pradėjo laimėdami atkarpą 0:5. Šeimininkus ir toliau gelbėjo taiklūs tritaškiai, pataikę du tolimus metimus jie susigrąžino turėtą persvarą, tačiau svečiai rankų nenuleido ir surengę spurtą 0:8 sugrąžino intrigą. Skirtumui sumažėjus iki vienaženklio šeimininkai vėl turėjo sugrąžinti pagrindinius žaidėjus į aikštę. Po 30 minučių žaidimo rezultatu 56:47 pirmavo "Kauno tiltai"

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas sumažėjo net iki keturių taškų, tačiau gaisras buvo greitai užgesintas, šeimininkai laimėjo atkarpą 7:0 taip sumažindami įtampą. Svečius spaudęs laikas įtakojo rizikuoti su tritaškiais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį ir besibaigiant kėliniui šeimininkai pradėjo pramogauti, laimėję paskutines minutes rezultatu 9:0 jie įtvirtino pergalę skirtumu 83:57.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Mažeika sakė: Rungtynės prasidėjo gana sėkmingai, puikiai pataikėme, galbūt atsipalaidavimas lėmė kad varžovams pavyko priartėti. Lemiamom akimirkom parodėme kad nepasimetėme ir galime atžaisti turėtą pranašumą.

Kauno tiltai: Andrius Čekanauskas – 28 tšk., Danielius Pranskevičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

Kauno švara: Martynas Senkus – 16 tšk., Edvinas Šmitas – 12 tšk., Mykolas Brusokas – 10 tšk., Gediminas Simanavičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Vieningas Kaunas“ nepasipriešino „Kauno švarai“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 22:56 val.)„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ per plauką įveikė „Kauno Švarą“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)„Rapalai“ nepavyko išrašyti blizgių „Kauno Tiltams“ (2013 lapkričio 08 d., penktadienis, 00:58 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)