SABONIO KC ADMIN vs BAUBILAS (88:56)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

"Sabonio KC Admin" nesustabdė ir "Baubilas"

2013 sausio 23 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 2591

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "Sabonio KC Admin" egzaminavo "Baubilo" krepšininkus. Šeimininkai intrigą susitikime panaikino jai net neprasidėjus. Galinga pradžia ir nemažėjantis tempas iki ketvirtojo kėlinio nepaliko didesnių klausimų rungtynėse. Vis tik, svečiai kovojo iki pabaigos ir sugebėjo minilamia persvara laimėti paskutinį ketvirtį, tačiau įtakos rungtynių nugalėtojui tai neturėjo (88:56).

Susitikimas prasidėjo keturiais iš eilės "Sabonio KC Admin" komandos taškais, tačiau greitai Rytis Musteikis atsakė tritaškiu (4:3). Neilgai trukus šeimininkai surengė puikų spurtą 12:0 ir rezultatas tapo (16:3). "Baubilas" sugebėjo kiek sumažinti atsilikimą (18:10). Vis tik, kėlinio pabaigą ir vėl užtikrinčiau sužaidė "Sabonio KC Admin" ir ketvirtis baigėsi rezultatu (24:10).

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai bandė užmegzti lygesnę kovą, o skirtumas tarp ekipų nekito (31:17). Tačiau tada šeimininkai nusprendė, kad laikas pademonstruoti savo jėgą ir skirtumas žaibiškai ėmė augti. "Sabonio KC Admin" spurtas 13:2 užsitęsė iki kėlinio pabaigos ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai jau tėjo 25-ių taškų pranašumą (44:19).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai taip sparčiai nebetolo nuo varžovų, tačiau atskirtis tarp komandų vis tik augo. Kėlinuko pradžioje komandas jau skyrė 29 taškai (52:23). Aurimas Cibulskis pelnė keturis taškus iš eilės ir kiek pagerino "Baubilo" padėtį, tačiau neilgam. Šeimininkai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą bei spurtavo 11:2 taip susikraudami sau 34-ių taškų persvarą (63:29). Kėliniui baigiantis Darius Mikalauskas pelnė keturis taškus iš eilės, o į tai Gytis Krugelevičius atsakė taikliu tolimu metimu (66:33).

Dvigubai daugiau taškų nei varžovai per tris kėlinius įmetę šeimininkai leido sau prabangą ketvirtame kėlinuke savo lyderius laikyti ant suolo. Vis tik, tai nesutrukdė "Sabonio KC Admin" ekipai padidinti savo pranašumo iki 41 taško ir rezultatas tapo (79:38). Tačiau "Baubilas" kovojo iki pabaigos ir ėmė mažinti savo atsilikimą. Sėkmingai svečių sužaista kėlinio pabaiga leido skirtumą tarp komandų sumažinti iki 32 taškų, tačiau nugalėtojas abejonių nekėlė (88:56).

Po rungtynių,"Sabonio KC Admin" gretose puikiai susitikime pasirodęs Irmantas Birbalas sakė: "Manau šiandien turėjome didelį pranašumą po krepšiu. Atsikovojome daug kamuolių po netaiklių metimų, todėl galėjome kartoti metimus. Išvarginome varžovus. Taip pat manau, kad mūsų gynyba buvo kiek agresyvesnė, perėmėme nemažai kamuolių, todėl daug atakų užbaigėme greitu puolimu. Galiausiai turėjome ir ilgesnį atsarginių suolelį. Varžovai kovojo iki galo, matosi, kad tai sava chebryte, gal kartu žaidžia ne pirmus metimus. Jei taip ir toliau, gali pasiekti neblogų rezultatų".

"Baubilo" ekipos treneris Rytis Musteikis po susitikimo buvo itin lakoniškas: "Mes šiandien nesusirinkome, o varžovai buvo stipresni".

"Sabonio KC Admin" į pergalę vedė: Remigijus Bardauskas 21 taškas (5 atk. kam), Mantas Masilionis (10 atk. kam, 6 perimti kam) ir Dalius Lubys (6 rez. perd, 4 perimti kam) po 16 taškų, Irmantas Birbalas 15 taškų (18 atk. kam, 4 rez. perd)

"Baubilo" gretose išsiskyrė: Aurimas Cibulskis (5 rez. perd, 5 perimti kam) ir Darius Mikalauskas (8 atk. kam) po 16 taškų, Tomas Vaišvila 10 taškų (4 perimti kam)

"Sabonio KC Admin" atsirevanšavo "Celsiui" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)"Sabonio KC Admin" šventė įtikinamą pergalę (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)"Sabonio KC Admin" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Topo Centro" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:40 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Dar viena "Sabonio KC Admin" komandos pergalė (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:17 val.)"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)"Celsis" nugalėjo "Baubilą" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:21 val.)„Sabonio KC Admin“ namuose įveikė „Rapala“ ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)Sunkiai įsibėgėję "Sabonio KC Admin" įveikė "Omegos" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 23:32 val.)