Kauno NTI-PN vs A.S.K. „Persvara“ – 2nd (39:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

A.S.K „Persvara ‒ 2“ naują „Pavasario“ taurės čempionatą pradėjo pergalingai

2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:38 val., peržiūros: 953

Ketvirtadienio vakarą KKL "Pavasario Sportturo 2014" taurėje startavo Kauno "NTI-PN" ir "A.S.K. „Persvara – 2". Susitikimą daug užtikrinčiau pradėję svečiai per pirmus du kėlinius susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kurį per likusius du kėlinius reikėjo išlaikyti. Aistringų sirgalių palaikomi šeimininkai bandė vytis varžovus, tačiau kaip vėliau paaiškėjo, jų susikrauta persvara buvo pernelyg didelė, kad pavyktų ją iššvaistyti ir "A.S.K. „Persvara – 2" laimėjo rungtynes rezultatu (39:59).

Nors susitikimas prasidėjo 5-iais "sausais" šeimininkų taškais, tačiau ilgainiui jų puolimas visiškai sustojo, o varžovai galiausiai apšilo. Svečiai laimėję atkarpą net 2:17 greitai iš besivejančių tapo pirmaujančiais (7:17). Nerezultatyvų ketvirtį Kauno "NTI-PN" užbaigė dvitaškiu ir kiek sušvelnino atsilikimą (9:17).

Antrojo kėlinio metu šeimininkų puolimas pradėjo buksuoti dar labiau. Per šį ketvirtį Kauno "NTI-PN" pelnė vos penkis taškus ir su tokiu taškų bagažu buvo sunku tikėtis "atžaisti" turimą taškų deficitą. Savo ruožtu A.K.S "Persvara – 2" puolime rungtyniavo daug produktyviau ir per šį kėlinuką surinko 18 taškų, o skirtumas tarp ekipų prieš ilgąją pertrauką išaugo jau iki 21 taško (14:35).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo 6-iais šeimininkų taškais iš eilės (20:35). Kiek prabudę svečiai taip pat atidarė savo taškų kraitį, tačiau Kauno "NTI-PN" atrodė labai užsivedę ir motyvuoti. Vienu metu skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs jau tik iki 12-os (29:41). Tačiau ketvirčiui baigiantis svečiai realizavo dvi baudas iš keturių ir vėl neženkliai nutolo (29:43).

Paskutiniojo kėlinio metu komandos rungtyniavo apylygiai ir nė vienai iš jų nepavyko pademonstruoti užtikrintesnio žaidimo. Vis tik, A.K.S "Persvara – 2" galėjo jaustis kiek ramiau, nes jų pusėje buvo ir rungtynių rezultatas ir laikas. Per paskutinįjį kėlinį svečiai surinko 16 taškų, o varžovams leido pelnyti tik 10. Daugiausiai geros gynybos dėka svečių komanda galėjo džiaugtis pirmąja pergale šioje taurėje (39:59).

Kauno NTI-PN: Marius Drazdauskas – 20 tšk. (12 atk. kam.), Bernardas Girčys – 7 tšk., Almantas Atkočaitis – 6 tšk. (6 rezult. perd.)

A.S.K. „Persvara“ – 2nd: Žydrūnas Narjauskas – 12 tšk., Edgaras Damkus – 12 tšk., Paulius Užkurnys – 11 tšk.

Kauno „NTI ‒ PN“ iškovojo pirmąją pergalę „Pavasario 2014“ taurėje (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Sportijos“ ekipą (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 03:51 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nugalėjo banguotai žaidusius „A.S.K. „Persvara“ – 2nd“ krepšininkus (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepasigailėjo savo varžovų. (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Pavasario „Sportturo“ taurėje, Veiverių „Amberis“ po pratęsimo palaužė A.S.K. „Persvara“–2nd (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 14:20 val.)BC „Gazuotas Pienas“ tik rungtynių finiše palaužė „Kauno NTI ‒ PN“ pasipriešinimą (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 20:03 val.)„Compensa“ žengia į pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)