SWECO HIDROPROJEKTAS vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (83:63)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegijos salė, Pramonės pr. 22 (didžioji salė)

"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą

2012 sausio 29 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 4016

Sekmadienį , sausio 29 dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" rungtynės tarp namuose žaidusių "Sweco hidroprojekto" ir svečių "Dentist team & World couture" ekipos. Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai didino pranašumą neleisdami svečiams prisivyti. Su kiekvienu kėlinuku pranašumas augo, tačiau svečiai sugebėjo ketvirtame kėlinyje pasivyti varžovus, tačiau "Sweco hidroprojekto" ekipa spurtavo rungtynių pabaigoje ir laimėjo rezultatu – 83:63 ( 18:16; 21:15; 17:17; 27:15).

Nuo pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai įsiveržė į priekį ir svečiai visada lipdavo ant kulnų varžovams. Šeštą minutę "Dentist team & World couture" ekipai pirmą kartą pavyko persverti rezultatą į savas rankas ( 10:11), tačiau neilgam. Baiginėjantis kėlinukui po taiklių D.Baranausko tolimų metimų šeimininkai įsiveržė į priekį, rezulatas po pirmo ketvirčio – 18:16.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo ir padidino pranašumą iki 8 taškų ( 24:16). Toliau kėlinuko eigoje nei šeimininkams pavyko padidinti pranašumo, nei svečiams jo sumažinti. Padidinę "Sweco hidroprojektas" pranašumą iškart sulaukdavo atsako. Rezultatas po kėlinuko – 39:31.

Trečiajame kėlinukyje po greitos atakos pranašumas išaugo iki dviženklio skirtumo. D.Čepulio pagalba pranašumą sugebęjo padidinti iki 15 taškų ( 52:37), tačiau D.Jegorovo ir K.Matukaičio duetas sugebėjo skirtumą sumažinti per pusę. Rezultatas po trečio ketvirčio – 56:48.

Paskutinį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėo šeimininkai, atstatydami dviženklį skirtumą ( 62:50), bet svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti apsigynę porą atakų spurtavo 6:0 ir sumažino skirtumą iki tik 6 taškų ( 66:60). Tačiau likus penkioms minutėms iki rungtinių galo šeimininkai sugebėjo parodyti charakterį ir spurtuoti net 17:3, tai leido susikrauti 20 taškų pranašumą. Galutinis rezultatas - 83:63.

Po laimėtų rungtynių "Sweco hidroprojektas" žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Sunkiai mums sekas žaisti tą antrą ratą. Pirmas ratas tikrai neblogai sekėsi, o antrame , nežinau, gal per daug gerai apie save galvojam? Vis dar neatrandam savo žaidimo."

Po pralaimėtų rungtynių žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Visas rungtynes gynėmės. Be konkurencijos šiandien teisėjai laimėjo. Iš tikrųjų gaila, nes 5-6 metus žaidžiame šitoje lygoje. Baigsis savo pasirodymą šitoje lygoje, kiek galima. Ateinam pažaisti krepšinio, o ne tam , kad mus daužytų."

"Sweco hidroprojektas": A.Giedraitis ( 31tšk. 13 atk.kam.), M.Šumlinskas ( 24tšk. 15atk.kam.), R.Udraitis ( 11tšk.)

"Dentist team & World couture" : K.Matukaitis ( 24tšk. 10 atk.kam. 6 per.kam.), D.Jegorovas ( 15tšk. 7 išpr.praž.), R.Krasnickas ( 13tšk.)

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

Anonimas2012 sausio 30 d., 23:18 val.

Na didieji komentatoriai, dar turit ką pasakyt ar jau nelabai? ;} Nebūtumėt lietuviai jei neišpeiktumėt vieno ar kito "trenerio" komentaro po varžybų. Kada išmoksit būti normaliais.

Aš nekalbu apie varžybų itūžį ir iš burnos einančius žodžius, ten visai kas kita, bet čia komentarai, jie bereikšmiai, nei čia ką nors keičia tai nei ką,  manau geriausiai galėtų komentuot žiurovai, o ne žaidėjai žaidžiantis tuo metu aikštėje ;}

Anonimas2012 sausio 30 d., 18:27 val.

"Vyrai" nekaltinkit nei teiseju, nei sweco hidroprojektu zaideju, jeigu jus esat fiziskai per silpni zaisti krepsini. Pasirinkit kita sporto saka, tokia kaip saskes, sachmatai, biliardas. Rinkites pagal savo fizines galimybes, ten jusu niekas neskriaus, nes juokinat zmones.

Anonimas2012 sausio 30 d., 16:34 val.

kitakar uzsidekit apsaugas kai eisit i aikstele :)

"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 23:28 val.)"Sweco hidroprojektas" rungtynių pabaigoje palaužė "Minordiją" (2012 vasario 09 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)"Jaunalietuvių sporto organizacija" nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš "Dentist team & World couture" (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 21:31 val.)