Karo medicinos tarnyba vs Hidraulinės sistemos (50:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“

2016 vasario 10 d., Trečiadienis, 23:48 val., peržiūros: 1057

Trečiadienį, vasario 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Didžiosios taurės G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Karo medicinos tarnybos“ (0/10) ir svečių „Hidraulinių sistemų" (7/2) ekipų. Pirmus du kėlinius abi komandos žaidė apylygiai, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką rezultatas po lygus. Po pertraukos puolimą pagerinusios „Hidraulinės sistemos“ ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. 50:62 (14:14, 17:17, 6:16, 13:15).

Rungtynes kiek geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart išsiveržė į priekį įgydami kelių taškų pranašumą, tačiau ilgai vietoje nestovėję „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai čia pat sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau dar keturis taškus be atsako surinkusi „Karo medicinos tarnyba“ ir vėl kiek atitolo, tačiau kėlinuko pabaigoje iniciatyvos ėmėsi M.Kudakas, kuris surengė tris iš eilės greitus reidus bei rezultatą išlygino. 14:14.

Antrą kėlinuką rezultatyviai pradėjęs svečių kapitonas S.Klimkevičius išvedė savo ekipą į priekį, tačiau ilgai nesnaudę aikštės šeimininkų snaiperiai čia pat rezultatą išlygino. Kiek vėliau žaidimas klostėsi labai panašiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų keitėsi nežymiai. Bėgant ketvirčio laikui į pabaigą keturis taškus iš eilės surinkę svečiai kiek atitrūko, tačiau lygiai tuo pačiu atsakyti spėjusi „Karo medicinos tarnyba“ rezultatą ir vėl išlygino. 31:31.

Iškart po ilgosios pertraukos rezultatyviai startavusios „Hidraulinės sistemos“ įgijo kelių taškų pranašumą. Nors šeimininkai dar bandė švelninti atsilikimą, tačiau greiti svečių komandos išpuoliai pavertė priešininkų gynybą bedante. Nors bėgant trečiajam kėlinukui į pabaigą „Karo medicinos tarnyba“ dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų, tačiau ketvirtį sėkmingai užbaigęs M.Kudako ir P.Čižausko tandemas leido svečiams įgyti dviženklę persvarą. 37:47.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar labiau atitrūkę svečiai kiek atsipalaidavo, kuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai iškart surengė kelis sėkmingus išpuolius ir sumažino atsilikimą iki vienženklio. Nepaisant to, ir vėl komandą į priekį timptelėjęs M.Kudakas sugrąžino „Hidraulinėms sistemoms“ vienuolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau „Karo medicinos tarnyba“ dar buvo sumažino deficitą iki aštuonių taškų, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidęs P.Čižauskas įtvirtino svečių pergalę rezultatu 50:62.

Po pergalės nugalėtojų atstovas spaudai Karolis Šabūnas kalbėjo: „Manau, jog pergalę pasiekti padėjo greitas žaidimas. Stengėmės žaisti greitai, pabėgti į priekį, gal ne tiek dėl rezultato, o tiesiog šiaip bėgti stipriai ir, manau, mums tas pavyko. Mūsų penketukas galbūt buvo šiek tiek greitesnis negu varžovų, todėl ir persvėrėme rezultatą įpusėjus rungtynėms. Džiaugiamės eiline pergale“.

„Karo medicinos tarnyba“: Raimondas Savulis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Marius Zdanauskas – 13 tšk., Eimantas Šabonas – 6 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Martynas Kudakas – 22 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd.), Povilas Čižauskas – 15 tšk., Saulius Klimkevičius – 15 tšk.

„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Hidraulinės sistemos susitvarkė su Omega (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 23:13 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)