Detas Hoptrans logistics & BRGroup vs Kauno tiltai (82:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai

2013 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 23:30 val., peržiūros: 2555

Trečiadienį, gruodžio 11 dieną, VDU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių antrojo etapo rungtynės tarp "Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (šeimininkai) ir "Kauno tiltai” komandų. Šių rungtynių pirmojoje pusėje komandų žaidimas per daug nesiskyrė – po dviejų kėlinių ekipas skyrė 5 taškai (37:42) Kauno tiltų naudai. Po ilgosios pertraukos išriškėjo šeimininkų persvara. Taip galėjo nutikti dėl trumpo varžovų žaidėjų suolelio, kurie rungtyniavo šešiese. O šiam kėliniui pasibaigus komandos skyrė 9 taškai (61:52). Per paskutinį kėlinį Kauno tiltai nepademonstravo geresnio žaidimo už savo oponentus, todėl teko pripažinti varžovų pergalę galutiniu rezultatu (82:69).

Pirmajame kėlinyje pirmus rungtynių taškus pelnė svečiai. Tačiau, vėliau taškus pelnė šeimininkai išlygindami rezultatą 3:3. Po to komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o sužaidus puse kėlinio laiko komandas skyrė tik taškas – 11:10 šeimininkų naudai. Vis dėlto kėlinio antra pusė ir jo pabaigoje sėkmingiau sužaidę svečių žaidėjai po pirmo kėlinio galėjo džiaugtis 4 taškų pranašumu (15:19).

Antrajame ketvirtyje komandos kovojo kaip lygus su lygiu. Nuo pat ketvirčio pradžios virė atkakli kova, kurioje nei vieni, nei kiti vieni kitiem nenusileido. Ir tokiu ritmu žaisdami, skirtumas tarp pirmaujančios ekipos ženkliai nekito. O kėlinio laikui pasibaigus vienu tašku laimėdami Kauno tiltai (22:23) prieš 3 ketvirtį turėjo 5 taškų persvarą (37:42).

Po ilgosios pertraukos Kauno tiltų žaidimo kreivė ėmė leistis žemyn. Tuo tarpu jų varžovai padidinę apsukas neilgai trukus rezultatą išlygino. O kėlinio laikui perkopus į antrąją pusę šeimininkai ir toliau nemažino tempo ir vienu metu įgijo 6 taškų pranašumą. Tiesa, šią persvarą svečiams pavyko sumažinti iki 2 taškų. Bet kėlinio pabaiga vėl priklausė šeimininkams, kurie pelnydami 6 taškus be atsako po trijį kėliniį pirmavo 9 taškais (61:52).

Per paskutinyje kėlinį Kauno tiltų žaidėjai dar bandė kibti į atlapus varžovams, tačiau nesėkmingai. Puolime, per pirmąją šio kėlinio pusę, atrodė silpnai – pelnė viso labo 7 -is taškus. Tiesa, pačioj rungtynių pabaigoj Kauno tiltų žaidimas kiek pagyvėjo, tačiau tai nieko pakeisti jau nebegalėjo, kadangi skirtumas tarp ekipų buvo per didelis. Rungtynėms pasibaigus švieslentėje degė skaičiai (82:69) skelbiantys "Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipos pergalę.

Po rungtynių pakalbintas Remigijus Dailidė ir paklaustas dėl tokios rungtynių eigos, kurioje 2 kėlinius žaidę apylygiai su Kauno tiltais, visgi vėliau atitrūkę, kalbėjo šmaikštaudamas sakydamas, jog "sušilo vyrai ir laimėjo – įsivažiavo".

Detas Hoptrans logistics & BRGroup: Povilas Žukaitis – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Martynas Karpičius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Airidas Nutautas – 12 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Ramunas Buinevičius – 10 tšk.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 14 tšk. (16 atk. kam.)

„Omega“ sutriuškino „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipą (2014 kovo 14 d., penktadienis, 22:24 val.)Trečiajame kėlinuke žaidimo iniciatyvą perėmę „Kauno grūdai“ nugalėjo „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 00:17 val.)„Jaunalietuvių Sporto Organizacija“ neprilygo „Detas Hoptrans Logistics & BRGroup“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Sweco“ svečiuose sunkiai įveikė „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 00:35 val.)Tik po atkaklios kovos „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipa nugalėjo „Topo centrą“ (2014 vasario 19 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ susitvarkė su „Stumbru“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 01:19 val.)„Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ nesunkiai įveikė „Omegos“ krepšininkus. (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)