Akademija vs BC „Straight“ (67:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje ‒ „Akademijos“ pergalė

2015 vasario 09 d., Pirmadienis, 23:45 val., peržiūros: 774

Pirmadienį, sausio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių H pogrupio rungtynės, tarp vietos "Akademijos" ir svečių BC "Straight" ekipų. Susitikimo pradžia buvo atkakli, tačiau antrame kėlinuke dviženklį pranašumą įgiję aikštės šeimininkai išlaikė jį beveik visas rungtynes. Šiek tiek geriau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą, tačiau pergale vistiek džiaugėsi "Akademija". 67:62 (18:17, 22:12, 12:14, 15:19).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė keliais taikliais tolimais metimais, po kurių priekyje buvo svečiai, tačiau netrukus, rezultatyvią atkarpą sužaidusi "Akademija" perėmė iniciatyvą ir turėjo minimalią persvarą, kurią išlaikė neilgai, nes čia pat BC "Straight" pelnė keturis taškus iš eilės ir susigrąžino pranašumą į savo rankas. Kiek vėliau pirmaujanti komanda pasikeitė dar pora kartų, kol galiausiai, kėlinį sėkmingiau užbaigę šeimininkai įgijo minimalų pranašumą. 18:17.

Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje "Akademijos" krepšininkai atitrūko nuo priešininkų, tačiau šie nesiruošė lengvai nusileisti ir netrukus sumažino deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, solidžiau atrodę aikštės šeimininkai įpusėjus kėlinukui surengė spurtą 12:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Pačioje kėlinuko pabaigoje svečių ekipos žaidėjai dar sugebėjo šiek tiek sušvelninti atsilikimą. 40:29.

Po ilgosios pertraukos žymiai sėkmingiau žaidė BC "Straight" ekipos krepšininkai, kurie sugebėjo sumažainti skirtumą tarp komandų iki keturių taškų ir taip grąžinti intrigą, tačiau intriga ilgai neužsibuvo, nes čia pat spurtu atsakę aikštės šeimininkai vėl įgijo dviženklę persvarą. Vis tik, paskutinę trečiojo kėlinuko minutę geriau sužaidę svečių ekipos žaidėjai sugebėjo sumažinti savo deficitą iki devynių taškų. 52:43.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir vėl geriau startavo svečiai, kurie pasivijo varžovus iki trijų taškų, tačiau "Akademija" pabudo iš snaudulio ir čia pat pelnė septynis taškus be jokio atsako, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Per likusį laiką BC "Straight" ekipos žaidėjai desperatiškai bandė vytis priešininkus, tačiau šie tvirtai laikėsi ir leido varžovams deficitą sumažinti tik iki penkių taškų. 67:62.

Po pergalės Linas Juknys kalbėjo: "Manau, kad esame stipresnė komanda. Priešininkas šiandien žaidė taktiškai protingai, bandė visokias gynybos sistemas, spaudimu bandė mus išmušti iš vėžių, tačiau mes esame geresnė komanda. Galbūt, tam tikruose epizoduose norėjau, kad "chebrytė" patys sureaguotų, nes tą mes buvome aptarę, bet vistiek matėsi, jog žaidimą skaitome ir toks spaudimas didelio įspūdžio tikrai nepadarė. Tiesiog esame geresnė komanda, todėl ir laimėjome. Gaila, kad ne visiems užteko laiko pažaisti".

"Akademija": Aurimas Juozapaitis – 17 tšk., Robertas Trepočka – 15 tšk. (18 atk. kam., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Edmundas Staugaitis – 15 tšk.

BC "Straight": Arūnas Eitutis – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Ungurys – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Viskantas – 6 tšk. (5 perimt. kam.)

Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ pirma istorijoje „Akademijos“ pergalė prieš „Dumblą“ (2015 vasario 14 d., šeštadienis, 15:43 val.)Grupės lyderių akistatoje „Sporto manija“ įveikė „Akademiją“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:43 val.)Pirmąsias rungtynes užtikrintai laimėjo „Akademija“ (2015 vasario 28 d., šeštadienis, 00:26 val.)Emocingose rungtynėse „Dumblas“ palaužė „Akademija“ ekipą (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:06 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Vos vieną tolimą metimą pataikę „Akademijos“ krepšininkai neprilygo „Kolpingo kolegijos“ ekipai. (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 23:09 val.)„Akademija“ įsirašė lengvą pergalę (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Klaidų kupinose rungtynėse, „Akademija“, trečiajame kėlinyje palaužė „Nepyk“ (2014 spalio 27 d., pirmadienis, 23:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Akademija“ įveikė „Straight“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:55 val.)Antroje rungtynių pusėje „VU KHF“ įrodė savo pranašumą prieš „Akademiją“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 22:34 val.)