BC STUDENTAI vs TROBA (50:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Triobet" gana nelengvai įveikė BC "Studentus"

2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 1756

Sekmadienį, gruodžio 9 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos BC "Studentai" ir svečių "Triobet" ekipų. Rungtynių pradžioje geriau sužaidė šeimininkai, tačiau netrukus svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Antrojo kėlinuko eigoje svečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir įgijo dvylikos taškų persvarą. Po ilgosios pertrauko šeimininkai bandė atsigriebti ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Paskutinėje rungtynių dalyje žaidimas klostėsi apylygiai, ko pasekoje pergalę šventė "Triobet" rezultatu 50:56 (6:11, 10:17, 19:13, 15:15).

Rungtynių pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė šeimininkai, į kuriuos buvo atsakyta dviem netaikliais baudos metimais ir vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar du šeimininkaų taškai, suteikę jiems keturių taškų pranašumą. Tačiau netrukus svečių krepšininkai surengė spurtą 9:0, kuris truko iki pirmojo kėlinuko pabaigos ir leido svečiams perimti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti penkių taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkai smeigė tolimą metimą, į kurį buvo atsakyta septyniais taškais iš eilės ir padidintu skirtumu tarp komandų iki devynių taškų. Kiek vėliau BC „Studentai“ dar pelnė du taškus, tačiau iškart po to sekė dar keturi „Triobet“ taškai, suteikę jiems vienuolikos taškų persvarą. Šeimininkai dar sugebėjo sumažinti deficitą iki aštuonių taškų. Toliau abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių svečiai pelnė dar keturis taškus be varžovų atsako ir padidino savo pranašumą po dviejų kėlinukų iki dvylikos taškų. 16:28.

Po ilgosios pertraukos abi komandos dar kartą apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių sekė penki iš eilės svečių taškai, kurių dėka jų pranašumas išaugo iki septyniolikos taškų, tačiau šeimininkai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir atsakė keturiais taškais iš eilės, taip sumažindami atsilikimą ik trylikos taškų. Aikštelėje pasirodęs V.Narbutas savo taikliais tritaškiais metimais padėjo BC „Studentams“ išlipti iš duobės ir po trijų kėlinukų atsilikinėti tik šešiais taškais. Lemiamosios rungtynių dalies pradžioje šeimininkai tarsi pakilo iš pelenų ir surengę spurtą 8:0 ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrę rezultatą įgijo dviejų taškų pranašumą, tačiau juo džiaugėsi neilgai, nes netrukus „Triobet“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 6:0 ir susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vėliau šeimininkai dar buvo sumažinę deficitą iki trijų taškų, tačiau užtikrintai sužaidę rungtynių pabaigą pergalę iškovojo „Triobet“ rezultatu 50:56.

Po rungtynių nugalėtojai sakė : „ Rungtynės buvo atkaklios, varžovai buvo labai gerai pasirengę rungtynėms ir, turbūt, laimėjome meistriškumo dėka, buvome individualiai stipresni i tiek, taip pat sėkmė buvo mūsų pusėje“.

BC "Studentai" : E.Račinskas 13, V.Narbutas ir D.Apšega (10 atk.kam.) – po 9 taškus.

"Triobet" : P.Mickūnas 17, V.Valentinas 14, D.Jasiulionis 12 (5 per.kam.) taškų.

BC "Straight" nelengvai įveikė BC "Studentus" (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Darbas" lengvai įveikė BC "Studentai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 20:02 val.)"Nebajeris" užtikrintai įveikė "BC Studentų" ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 13:52 val.)"Dice" vos išnešė sveiką kailį prieš BC "Studentus" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 20:20 val.)BC"Studentai" nesunkiai įveikė "Lokius" (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:14 val.)"Triobet" lengvai nugalėjo "Lokiai" komandą. (2012 lapkričio 12 d., pirmadienis, 00:46 val.)''Veiverių Amberis'' lengvai įveikė BC ''Studentus'' (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Triobet" po dramatiškos kovos palaužė "Bc Straight" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Triobet" ir toliau lieka neparklupdyta (2012 lapkričio 17 d., šeštadienis, 21:31 val.)Triobet po pratęsimo palaužė SK Mattas ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)