Birštono „Olimpas“ vs Lietuvos šaulių sąjunga (73:85)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 28 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę

2014 kovo 28 d., Penktadienis, 22:08 val., peržiūros: 1192

Kovo 28 dieną įvyko C lygos aštunfinalio rungtynėse, kuriose antrą tarpusavio mačą žaidė "Birštono olimpas" ir "Lietuvos šaulių sąjunga". Pirmąjį mačą laimėję svečiai šias rungtynes pradėjo įrodinėdami savo pranašumą, jau po pirmojo kėlinio jie pirmavo rezultatu 18:27. Antrajame kėlinyje Birštoniečiai sugrąžino intrigą ir netgi persvėrė rezultatą. (46:44). Visgi trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje nugalėjo patirtis, mažais žingsniai "Lietuvos šaulių sąjunga" didino pranašumą, jiems tereikėjo apsiginti nuo varžovų tritaškių ką puikiai sekėsi daryti. Galutinis rungtynių rezultatas 73:85 skelbė svečių pergalę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 2:13, vėliau trys taiklūs šeimininkų tritaškiai stabilizavo padėtį. Labai trūko "Birštono olimpo" visų žaidėjų indėlio, kadangi šiame kėlinyje visus taškus pelnė du žaidėjai,o labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį žaidę varžovai po pirmojo kėlinio susikrovė nemažą persvarą. Nors ir be tritaškių žaidę svečiai per 10 minučių sugebėjo pelnyti 27 taškus.

Antrajame kėlinyje svečiams pavyko pataikyti ir tritaškį, visą šį kėlinį "Lietuvos šaulių sąjunga" rinko taškus iš gana nestandartinių padėčių kaip baudos metimų linija ar tritaškis, per visą kėlinį pavyko pelnyti tik 3 dvitaškius. Į šeimininkų atakas įsijungė vis daugiau žaidėjų, kurie gali pelnyti taškus, tai įtakojo kad jie sužaidė puikų, rezultatyvų kėlinį ir besibaigiant kėliniui pirmą kartą persvėrė rezultatą į savo naudą. (46:44)

Ilgai džiaugtis persvara neteko, svečiai laimėjo atkarpą 4:9 taip susigrąžindami lyderyste, kurios neužleido iki pat rungtynių pabaigos. Šiame kėlinyje Birštoniečiai bandė gelbėtis tritaškiais, kurių metė net daugiau nei dvitaškių, tačiau iš 9 metimų tikslą pasiekė tik 3. Nors svečių ekipos žaidėjui K.Rainiui buvo skirta nesportinė, bei techninė pražangos, tuo varžovai nepasinaudojo ir po trečiojo kėlinio turėjo tenkintis 4 taškų deficitu.

Ketvirtasis kėlinys labai priminė pirmąjį, kadangi šeimininkų ekipoje vėl žaidė tik du žaidėjai, kurie pelnė beveik visus taškus, labiau patyrę ir vyresni oponentai išnaudojo tiek ūgio pranašumą, tiek gynybos sugebėjimus ir įpusėjus kėliniui jau pirmavo 12 taškų persvara, kas panaikino intrigą. Per likusias minutes niekas kardinaliai nepasikeitė ir pergalę rezultatu 73:85 šventė "Lietuvos šaulių sąjunga"

Po rungtynių nugalėtojų treneris Š.Stanionis sakė: Buvo sunku žaisti prieš daug jaunesnius žaidėjus, klydome labai paprastose situacijose, todėl rungtynės buvo gana nervingos. Džiaugiamės kad papuolėme į aštuntuką, tikimės taip žygiuoti iki pat finalo.

"Birštono olimpo" treneris V.Kapačinskas sakė: Šiuo metu priešininkai yra tikrai stipresni, sėkmės jiems tolimesniuose etapuose.

Birštono „Olimpas“: Artiomas Marchockis – 31 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Tamošiūnas – 22 tšk., Mindaugas Knyšius – 7 tšk.

Lietuvos šaulių sąjunga: Kristupas Rainys – 17 tšk., Vidas Marcinauskas – 16 tšk., Tomas Kmitas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 14 tšk., Evaldas Jančauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

Klaidos nesutrugdė „Lietuvos šaulių sąjungai“ iškovoti pirmąją pergalę (2013 spalio 20 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)Trilerį laimėjo „Lietuvos šaulių sąjunga“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:37 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.)Antrojoje rungtynių dalyje „Galera“ susitvarkė su „Lietuvos šaulių sajunga“ (2013 gruodžio 17 d., antradienis, 22:32 val.)Atkakliose ir permainingose aštunfinalio rungtynėse „Lietuvos šaulių sąjunga“ įveikė Birštono „Olimpą“ (2014 kovo 25 d., antradienis, 22:04 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai įveikė „Kauno Švogerių“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)„Kaunas“ nugalėjo „Lietuvos šaulių sąjungą“, bei išlygino „C“ lygos ketvirtfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 08 d., antradienis, 22:24 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)