Baubilas & Granex vs LSMU VA & Statybų vizija (72:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį

2014 kovo 31 d., Pirmadienis, 00:15 val., peržiūros: 1214

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Didžiosios taurės aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko "Baubilo & Granex" (šeimininkai) ir "LSMU VA & Statybų vizijos" (svečiai) komandos. Pirmojoje ekipų akistatoje pergalę po pratęsimo vos 2 taškų skirtumu buvo pasiekusi šeimininkų komanda (79:77), tad šiandien buvo galima tikėtis atkaklios ir permainingos kovos – ir iš tikrųjų, aikštelėje lygus krepšinis vyko tris su puse kėlinio ir tik vėliau "Baubilui & Granex" krepšininkams pavyko įrodyti savo pranašumą, dar kartą įveikti varžovus rezultatu 72:60 (22:22; 12:15; 18:17; 20:6) ir iškopti į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su "Kauno tiltų" – "Kauno švaros" poros nugalėtojais.

Rungtynės prasidėjo "Baubilo & Granex" atkovotu ginčo kamuoliu, tačiau pirmuosius taškus šiame susitikime pelnė "LSMU VA & Statybų vizijos" žaidėjai (3:0). Nors po to šeimininkai greitai rezultatą persvėrė savo naudai (5:3), bet tada svečiai pelnė 6 taškus be atsako ir pirmaujanti ekipa vėl pasikeitė (9:5), o dar truputį vėliau komandas skyrė jau 7 taškai (14:7). Visgi po šio momento "Baubilas & Granex" perėmė iniciatyvą, laimėjo atkarpą 11:0 ir vėl išsiveržė į priekį (18:14). Tiesa, šeimininkams įgyto pranašumo išsaugoti nepavyko, tad po pirmųjų 10 kovos minučių buvo taikus rezultatas (22:22).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštelėje ir toliau vyravo lygus krepšinis, tad nenuostabu, jog ir rezultatas buvo lygus (27:27). Visgi tada "LSMU VA & Statybų vizija" spurtavo 9:2 ir įgijo gana nemažą pranašumą (36:29), tačiau vėliau situacija pasikeitė – ketvirčio pabaigoje sėkmingiau rungtyniavo jau "Baubilo & Granex" krepšininkai, kurie iki didžiosios pertraukos gerokai sumažino savo atsilikimą (34:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo itin sėkmingai "LSMU VA & Statybų vizijos" komandai, kuri greitai įgijo dviženklį pranašumą (47:36). Nors po to kurį laiką svečiams pavyko išlaikyti šį pranašumą (52:41), bet tada "Baubilas & Granex" spurtavo net 11:0 ir, likus iki ketvirčio pabaigos 1 min. 04 sek., rezultatas tapo lygus (52:52). Vėliau "LSMU VA & Statybų vizija" realizavo du baudos metimus, tad prieš lemiamą žaidimo dalį svečiai vis dar turėjo trapų 2 taškų pranašumą (54:52).

Ketvirtajame kėlinyje "Baubilas & Granex" ėmė žaisti labai aktyviai gynyboje ir tai greitai davė teigiamų vaisių – nors pradžioje rezultatas dar buvo palankus "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipai (59:57), bet vėliau šeimininkai ėmė diktuoti savo sąlygas abiejose aikštelės pusėse ir nebepaliko varžovams jokių šansų laimėti rungtynes – paskutinis teisėjų švilpukas užfiksavo pagal rezultatą gana lengvą, tačiau iš tikrųjų sunkią pergalę rezultatu 72:60.

"Baubilas & Granex": Deividas Stirbinskis – 26 tšk., Deividas Urbonas – 15 tšk., Marius Nenartavičius (13 atk. kam., 6 išpr. praž.) ir Giedrius Purauskas – po 9 tšk.

"LSMU VA & Statybų vizija": Marius Petrauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Tautvydas Švedas – 15 tšk., Vaidas Babrauskas – 11 tšk. Puikiai po krepšiais kovojo Neilas Zagorskis ir Gražvydas Davidavičius, kurie atitinkamai atkovojo 16 ir 10 atšokusių kamuolių.

Pakalbintas "Baubilo & Granex" komandos treneris Rytis Musteikis sakė, kad "šiandien nujautėm, kad varžovai bus pilnos sudėties, tad ir mes tikriausiai pirmą kartą sezone susirinkom taip gausiai. Labai nenorėjom trečių rungtynių, bet, kai buvo minus 11 taškų, buvom stipriai sunerimę, bet tada pasiėmėme minutės pertraukėlę, pakalbėjom su chebra, kad reikia truputį paspausti varžovus, o jie sakyčiau pasimetė dėl šio spaudimo, tuo pasinaudoję užmetėm šiek tiek taškų ir laimėjom. Labai džiaugiamės pergale ir ją skiriame ekipos kapitonui Rokui Kabašinskui, kuriam rytoj sueis 25 metai. Na, o ketvirtfinalyje greičiausiai sulauksim "Kauno tiltų" ir žiūrėsim, kaip čia bus".

„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtame kėlinyje neišleido pergalės iš rankų (2014 sausio 31 d., penktadienis, 23:19 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Atkaklių rungtynių atomazgoje ‒ sunki „Baubilo & Granex“ pergalė bei kelialapis į pusfinalį (2014 balandžio 24 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Sėkmingai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)