Best 4 You vs Dentist Team (85:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 07 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2014 balandžio 08 d., Antradienis, 00:01 val., peržiūros: 1094

Balandžio 7 dieną, 20.45 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Best 4 You" (šeimininkai) ir "Dentist Team" (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Rungtynės šį vakarą buvo labai atkaklios, abi komandos įrodinėjo, jog yra vertos viena kitos, aikštelėje netrūko emocijų, bei gražių epizodų. O visa tai leido puikiai įsijausti į atkrintamųjų važybų atmosferą. Per pagrindinį rungtynių laiką komandoms taip ir nepavyko išsiaiškinti, kuri gi ekipa stipresnė, tad buvo žaidžiamas pratęsimas. Per papildomą laiką geriau pasirodė svečiai, kurie nors ir laimėjo, bet vos išvengė skaudžios pamokos, jog pergalė pasiekiama tik po finalinio švilpuko. Vistik dantistai atlaikė varžovų spurtą ir laimėjo rezultatu 85:87.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi, abi komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, o žaidėjai ypač pamėgo metimus iš tolimesnių distancijų. Po keleto minučių tylos, pagaliau krepšys atsirišo šeimininkams, kurie sugebėjo pataikyti net 5 tritaškius pirmąjame kėlinuke. Deja, vien to jiems neužteko, o įvairiapusiškai žaidę "Dentist Team" krepšininkai pasiekė nedidelį pranašumą. Susitikimui įsibėgėjus intriga vėl sugrįžo ir abi ekipos dabar jau žaidė taškas į tašką. Svečių gretose nesulaikomai žaidė Martynas Zaveckas (šį vakarą jis pataikė net 9 tolimus metimus!!), o jam puikiai talkino likę komandos nariai. Prastu susižaidimu negalėjo skųstis ir "Best 4 You" žaidėjai, bet jiems gal kiek trūko stabilumo. Nepaisant to rungtynės vyko labai atkakliai, o prasidedant ilgajai pertraukai "Best 4 You" turėjo vieno taško deficitą 38:39.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas ir toliau vyko atkakliai, komandos stengėsi išnaudoti savo panašumus, bet galiausiai žaidėjai apsistodavo ties metimais iš toli, kas šiandien puikiai sekėsi abiems pusėms. Rungtynėms artėjant į pabaigą įtampą augo, žaidėjai suprato, kad šis susitikimas kolkas yra vienas svarbiausių sezone, tad kovojo iš visų jėgų. Nieko stebėtino, kad pagrindinio laiko taip ir neužteko, tad komandoms teko žaisti papildomas penkias minutes, o pagrindinis laikas baigėsi esant rezultatui 75:75.

Pratęsimas prasidėjo gana lygiu žaidimu, tačiau jau netrukus į priekį atitrūko svečiai, kurie ir vėl buvo tikslūs metant iš toli, o tai padėjo pasiekti 6 taškų pranašumą. Ties šia akimika daugelis svečių žaidėjų tarsi patikėjo pergale ir tai buvo bene vienintelė galimybė "Best 4 You" ekipai dar pamėginti išsigelbėti. Klaidos ir netaiklūs metimai vos per keliolika sekundžių skaudžiai atsiliepė svečiams, kurie varžovams suteikė galimybę netgi laimėti rungtynes. Tačiau šeimininkų ataka baigėsi prarastu kamuoliu ir pagaliau pergalė jau buvo "Dentist Team" krepšininkų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 85:87.

Nugalėtojai rungtynes komentavo trumpai: "vėlavo rungtynių pradžia, vėlavo ir mūsų pergalė".

Best 4 You: Lukas Balasevičius – 24 tšk. (8 išpr. praž.), Ramunas Šimanskas – 22 tšk., Karolis Klimas – 19 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 39 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Aksomaitis – 12 tšk.

„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno energija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Dentist Team“ per pratęsimą palaužė „ESS Santermitą & ĮSP DNC“ (2013 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį (2014 balandžio 15 d., antradienis, 22:50 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė gana užtikrintą pergalę (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 22:24 val.)