Lietuvos dujos vs Stumbras (80:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 31 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Lietuvos Dujos“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Stumbrą“

2014 kovo 31 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 981

2014 kovo paskutinę dieną, įmonių lygos mažosios taurės aštuntfinalyje susitiko "Lietuvos Dujos" (šeimininkai) ir "Stumbras" (svečiai). Pirmuosius du kėlinius kova vyko taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo įgyti didesnės persvaros. Antra rungtynių pusė iškart pademonstravo kas šioje poroje yra stipresnis ir šeimininkai laimėjo lengvai rezultatu 80:60.

Rungtynės prasidėjo komandoms pasikeitus po dvitaškį, o tuomet septynis taškus be atsako surinko svečiai ir kiek atitrūko – 2:9. Atkarpa 10:0 atsakė "Dujos" ir jau jie priekyje – 12:9. Keturis taškus surinko Raimondas Savulis, o du taškus su pražanga pelnė Karolis Aldakauskas ir rezultatas – 15:13. Iki ketvirčio pabaigos "Stumbras" pelnė keturis taškus, o varžovai jų nepelnė ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo - 15:17.

Antras ketvirtis prasidėjo keturiais "Dujų" taškais, o tritaškiu atsakė Alfonsas Ramažauskas – 19:20. Po šešis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko vienas taškas – 25:26. Atkarpą 8:0 laimėjo "Lietuvos Dujos" ir išsiveržė į priekį – 33:26. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo vienu tašku ir po dviejų kėlinių – 35:29.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po penkis taškus ir skirtumas išliko šeši taškai – 40:34. Atkarpą 9:3 laimėjo šeimininkai ir skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis – 49:37. Du baudos metimus sumetė Deividas Lenkus, o tuomet dar aštuonis taškus be atsako sumetė "Dujos" ir skirtumas išaugo iki aštuoniolikos taškų – 57:39. Kėlinį keturiais taškais užbaigė Andrius Bareiša ir po trijų kėlinių – 57:43.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 11:0 ir skirtumas tapo jau 25 taškai – 68:43. Šešis taškus surinko Vaidas Piešinas, o dviem atsakė Nerijus Urbanavičius ir rezultatas – 70:49. Dar atkarpą 8:2 laimėjo šeimininkai ir skirtumas dar labiau išaugo – 78:51. Septynis taškus be atsako surinko "Stumbras" ir sumažino atsilikimą iki dvidešimties taškų – 78:58. Kėlinys baigėsi komandoms pasikeitus po du taškus ir galutinis rungtynių rezultatas – 80:60.

"Lietuvos dujos": Karolis Aldakauskas – 32 tšk. (5 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Rokas Marcinkevičius – 17 tšk. (17 atk. kam., 7 rezult. perd.), Nerijus Urbanavičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

"Stumbras": Deividas Lenkus – 19 tšk. (9 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 11 tšk., Vaidas Piešinas – 11 tšk.

„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos dujos“ ketvirtame kėlinyje sutriuškino „Autotoją & Ekodorą“ (2014 vasario 13 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Agava & Automatinių sistemų servisas“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Stumbrą“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:07 val.)Antroje rungtynių pusėje „Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Stumbrą“ (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)