SK „Vertigo“ vs Makroflex (73:79)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 868

Sekmadienį, sausio 10 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos SK „Vertigo“ ir svečių „Makroflex“ ekipų. Susitikimą žymiai geriau pradėję svečiai iškart atitrūko ir įgijo dviženklę persvarą, tačiau antrame kėlinuke geriau pasirodę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Po ilgosios pertraukos ir toliau puolime geriau atrodę SK „Vertigo“ krepšininkai žengė priekyje, tačiau paskutinėje rungtynių dalyje pasinaudoję tuo, jog varžovai liko žaisti tik keturiese, „Makroflex“ susigrąžino iniciatyvą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 73:79 (12:20, 25:17, 22:17, 14:25).

Susitikimo pradžioje iš toli puikiai pataikę svečių ekipos krepšininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau aštriai rungtyniavęs K. Žižys vedė aikštės šeimininkus į priekį bei išlygino rezultatą. Kiek vėliau „Makroflex“ ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:12, ko pasekoje jiems pavyko atitrūkti dvylikos taškų skirtumu. Per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos rezultatyvią atkarpą 4:0 dar spėję sužaisti SK „Vertigo“ sušvelnino deficitą iki aštuonių taškų. 12:20.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėję svečiai susigrąžino dviženklę persvarą, tačiau ilgai netrukus savo puolimo arsenalą pademonstravę aikštės šeimininkai taip pat sužaidė rezultatyvią atkarpą, kurios dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki penkių taškų. Kiek vėliau „Makroflex“ ir vėl atitrūko, tačiau dar kartą spurtavę SK „Vertigo“ žaidėjai ir vėl prisivijo priešininkus. Prieš ilgąją pertrauką komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau visą kėlinį vainikavo Ž. Stašaičio taiklus šūvis daugiau nei per pusę aikštės. 37:37.

Po ilgosios pertrauko ir toliau kiek sėkmingiau rungtyniavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo dviejų taškų pranašumą. Kiek vėliau ir toliau iniciatyvą savo rankose laikę tik didino pranašumą, ko pasekoje jis išaugo iki aštuonių taškų. Vis tik, pačiu laiku susiėmę „Makroflex“ ekipos krepšininkai pataikė kelis tolimus metimus, tačiau vietoje nestovėję aikštės šeimininkai išlaikė penkių taškų pranašumą. 59:54.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje siausti pradėjo D. Milaknis, kuris surinko aštuonis taškus iš eilės ir sumažino savo komandos deficitą iki minimumo. Kiek vėliau, dar kelis taškus be varžovų atsako surinkę svečiai sugebėjo susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Aikštės šeimininkai dar buvo susigrąžinę kelių taškų persvarą, tačiau čia pat penktą pražangą užsidirbęs A. Dervinskas paliko savo ekipą žaisti keturiese, kuo puikiai pasinaudoję „Makroflex“ krepšininkai surengė spurtą, kurio dėka pasiekė pergalę rezultatu 73:79.

Po pergalės nugalėtojų treneris Tadas Litinskas kalbėjo: „Pergalę lėmė tai, jog rungtynių pabaigoje priešininkai liko tik keturiese. Rungtynės vyko taškas į tašką, trečiame kėlinuke netgi buvo šiek tiek paleidę. Atrodo, jog gerai pradėjome, tačiau vėliau jie perėmė žaidimą į savo rankas ir kova vyko taškas į tašką. Jeigu varžovai nebūtų išsibaudavę, tai dar neaišku kaip viskas būtų buvę“.

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 25 tšk., Tomas Garliauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 12 tšk.

„Makroflex“: Deividas Milaknis – 23 tšk., Andrius Knezys – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Justinas Leitanas – 11 tšk., Martynas Motiejaitis – 11 tšk.

Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)Įtemptose rungtynėse pareikalavusiose pratęsimo, pergalę išplėšė SK „Vertigo“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:04 val.)Permainingose rungtynėse „Makroflex“ pergalė ir kelialapis į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 11:45 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dominavę „Makroflex“ krepšininkai parklupdė „Šernus“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 23:19 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)Puikų taiklumą iš toli pademonstravę „Makroflex“ nugalėjo „Acme ‒ Jabrą“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:22 val.)