Krepsininkas.net vs Aurelinas (65:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Aurelinas“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepsininkas.net“ ekipą

2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 22:03 val., peržiūros: 1426

Ketvirtadienį, sausio 22 dieną, J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės. kuriose susitiko „Krepsininkas.net“ (šeimininkai) ir "Aurelinas" ( svečiai). "Aurelinas" rungtynes pradėjo kaip iš natų ir įgijo dviženklį pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko. Likusias rungtynes tarp ekipų vyko taškas į tašką kovas. Vis dėlto, "Aurelinas" užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 65:71.

Rungtynes "Aurelinas" pradėjo labai užtikrintai. Demonstravo puikų puolimą bei kietą gynybą ir likus žaisti apie tris minutes turėjo dviženklį pranašumą ( 4:16). Per likusį laiką įspūdingai sužaidė „Krepsininkas.net“ ekipos narys, M.Šumskis, kurio dėka šeimininkai laimėjo atkarpą 10:0 ir pasibaigus ketvirčiui sušvelnino rezultatą iki dviejų taškų – 14:16.

Antrajame ketvirtyje toliau „Krepsininkas.net“ laikė iniciatyvą savose rankose ir po dviejų taiklių tritaškių metimų pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 24:20). Po minutės pertraukėlės "Aurelinas" puolimas atsigavo ir apmažino skirtumą iki minimumo, tačiau taiklus A.Urmulevičiaus tritaškis metimas atstatė „Krepsininkas.net“ keturių taškų pranašumą ( 29:25). Likus žaisti apie dvi minutes "Aurelinas" pademonstravo kovingumą ir kėlinuko pabaigą laimėjo 7:0 atkarpa bei įgijo 3 taškų pranašumą – 29:32.

Po ilgosios pertraukos toliau nesustabdomai žaidė M.Šumskis, kurio dėka šeimininkai ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įgijo 2 taškų pranašumą ( 36:34). "Aurelinas" komandai vis pavykdavo priartėti prie varžovų, tačiau vėl žodį tardavo M.Šumskis, kuris atstatydavo „Krepsininkas.net“ pranašumą. Vis dėlto, "Aurelinas" vėl sėkmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 3 taškų pranašumą – 45:48.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus M.Šumskis smeigė du tritaškius metimus ir „Krepsininkas.net“ įgijo rekordinį pranašumą – 5 taškų ( 53:48). "Aurelinas" pademonstravo charakterį bei kietą gynybą, kur nesulaikomai žaidęs S.Šileika panaikino skirtumą ir svečiai įgijo 3 taškų pranašumą ( 53:56). Toliau komandos žaidė taškas į tašką, tačiau likus žaisti dvi minutes M.Šumskis ir A.Vedegys gavo po penktą asmeninę pražangą, o tuo pasinaudoję "Aurelinas" žaidėjai atitrūkų nuo varžovų ir įgijo saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos. "Aurelinas" šventė sunkią pergalę rezultatu – 65:71.

Trenerių komentarai po rungtynių video reportaže.

Krepsininkas.net: Martynas Šumskis – 32 tšk. (14 atk. kam.), Algirdas Jančius – 12 tšk., Andrius Urmulevičius – 9 tšk. (7 rezult. perd.)

Aurelinas: Simas Šileika – 22 tšk., Giedrius Bartkus – 16 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Gudžiūnas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 14)

pitas952015 sausio 23 d., 00:45 val.
Gal tada ne tik lipnias juosteles matysit
pitas952015 sausio 23 d., 00:35 val.
Ai dabar jau ir aprangos kaltos:D Siųlau eiti pamiegoti, pailsėti, gal nebūsite toks piktas :)
Andrius32015 sausio 23 d., 00:27 val.
Tai va Rokai:) kita karta pasiulyciau pasiimti normalia apranga, o ne prie trejeto prisiklijuoti vieneta su zydra lipnia juostele (kuri laike apie kelinuka). Rasydamas personalas taskus neziuri i zaideju veidus, o ziuri koks parasytas numeris ant zaidejo marskineliu t.y.  3 :) siulau susitvarkyt aprangas ir nekils jokiu bedu :)
„Žaliai-Balti“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Krepšininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 23:42 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„Kėdainiai & Addeco“ palaužė „krepšininkas.net“ ekipą (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 03:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ be didesnio vargo nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 01:12 val.)Advokatų kontora „Konsus“ įveikė keturiese rungtynių pabaigoje likusius „Krepsininkas.net“ (2015 sausio 30 d., penktadienis, 21:28 val.)„Grizliai“ neturėjo vargo su „Krepsininkas.net“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Kėdainiai & Addeco“ komanda nepasigailėjo „Krepšininkas.net“ ekipos. (2015 sausio 29 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Grizliai“ po pertraukos susitvarkė su „Krepšininkas.net“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 13:01 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Aurelinas“ nepaliko jokių vilčių „Aleksotui“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 00:22 val.)