STATYBŲ VIZIJA & LSMU VA vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (79:82)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ LSMU VA sporto salė, Tilžės g. 18 Kaunas

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" pasiekė sunkią pergalę

2011 lapkričio 20 d., Sekmadienis, 22:38 val., peržiūros: 3486

Lapkričio 20 dieną LSMU VA sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių varžybos, kuriose aikštės šeimininkai "Statybų Vizija & LSMU VA" (šeimininkai) priėmė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo kiek sėkmingiau aikštelės šeimininkams, kurie iš pat pradžių išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 8 taškų skirtumu. Antrajame kėlinyje kiek geriau atrodė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Bataliono" žaidėjai ir per 10 minučių sugebėjo sumažinti deficitą iki 2 taškų. Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė labai įtemptai, kas lėmė jog skirtumas beveik nepakito. Paskutiniajame kėlinyje kiek solidžiau atrodė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" ir persvėrę rezultatą savo pusėn, laimėjo šį mačą (79:82).

Pirmosios minutės truputį rezultatyvesnės buvo aikštelės šeimininkams, kurie netrukus išsiveržė į priekį (11:2) kiek vėliau ekipos žaidė panašiau ir pernelyg neišsiskyrė nei viena komanda, taigi "Statybų Vizija & LSMU VA" laimėjo šį kėlinuką (22:14).

Antrająjį ketvirtį geriau pradėjo "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" sėkmingai pabaigę net 6 atakas, o varžovams leidę pasižymėti tik 2 kartus. Kiek vėliau šeimininkai atsakė, tačiau šie lėčiau didino savo pranašumą ir vis tik pastariesiems nepavyko pernelyg jo padidinti, kadangi pabaigoje svečiai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (40:38).

Trečiajame ketvirtyje žaidimas taip pat buvo banguotas. Pirmosios atakos neblogai sekėsi "Statybų Vizija & LSMU VA" kurie padidino skirtuma tarp ekipų iki 8 taškų. Kėlinio viduryje svečiai demonstravo savąjį krepšinį, kuris leido šiems išsiveržti į priekį. Paskutiniojoje atkarpoje, šeimininkai dar kartą persvėrė rezultatą ir išlaikė 4 taškų pranašumą (61:57).

Paskutiniajame kėlinuke svečiai dar labiau sumažino deficitą, o po galingo spurto (11:2) šie priartėjo iki 1 taško. Paskutiniosios minutės buvo itin atkaklios ir kovingos, tačiau vis tik rezultatą persvėrė ir puikiai kėlinio pabaigą sužaidė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas", bei įsidėjo pergalę į savo kišenę (79:82).

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" į pergalę vedė Tadas Ališauskas (20 tšk. 11 atk.kam. 14 rez.perd. trigubas dublis), Martynas Balkus (26 tšk. 14 atk.kam. dvigubas dublis), Mantas Didžiulis (15 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis).

"Statybų Vizija & LSMU VA" ekipoje rezultatyviausi buvo Marius Petrauskas (23 tšk. 8 rez.perd.) Povilas Liaukus (11 tšk. 7 atk.kam) Martynas Andrijauskas (11 tšk. 7 atk.kam) Vaidas Babrauskas (11 tšk. 6 atk.kam)

Po varžybų laimėjusiųjų treneris teigė: "Matėte varžybos vyko labai atkakliai taškas į tašką, su žaidimu sunku, nes susirenka penki žmonės, daugelis kariauja pratybose. Varžovai pataikė tritaškius labai gerai, matyt kaip savoj arenoj dėl to, nes metė tai fantastiškai.

Pralaimėjusiųjų treneris kalbėjo: "Apylygės komandos, manau pagal pajėgumą, išskyrus vieną žmogų, manau už pusę komandos žaidė. Tai nesusitvarkėme su juo eilinį kartą. Fortūna nusisuko, vienas taiklus metimas, neatkovotas kamuolys ir pasisuko nemūsų naudai. Žaidėjai neblogai žaidė, gal nepataikė iš po krepšio pora kartų, bet visiems pasitaiko, gerinti visada yra ką, bet pataikymo pritrūko, taiklesnių metimų ir pergalė būtų mūsų".

„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę (2012 sausio 27 d., penktadienis, 21:28 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" išsprogdino "Ryterna" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 22:21 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" nesunkiai susidorojo "Argensta & AKS" (2012 vasario 03 d., penktadienis, 19:59 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" užtikrintai patiesė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2012 sausio 20 d., penktadienis, 20:22 val.)"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" turėjo pripažinti "Lietuvos Dujų" pranašumą (2012 vasario 10 d., penktadienis, 20:00 val.)"Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" nesunkiai įveikė "Argensta & Aks" ekipą (2012 vasario 24 d., penktadienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" palaužė "Kautrą & Currus ir Dariaus Baldus" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:15 val.)"Kauno Tiltai" antrą kartą įveikė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" ir žengė į kitą etapą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Lietuvos Dujos" palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 21:57 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" pasiekė nesunkią pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:43 val.)