Pauliukai vs Kauno SRC (91:80)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Juškonių sporto salė, Liepų g. 2, Juškonys, Jonavos r., LT-55402

Ketvirtajame kėlinyje „Pauliukai“ susitvarkė su „Kauno SRC“

2014 vasario 24 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 933

Vasario 24 dieną įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Pauliukai" ir jų priešininkai "Kauno SRC". Švelgiant į turnyrinę lentelę favoritais galima buvo laikyti šeimininkus,tačiau kaip rungtynės parodė tą reikėjo įrodyti sunkia kova. Dėką M.Čeponio šou, kuris šiame kėlinyje pelnė 12 taškų svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo minimaliu rezultatu. 15:16. Antrąjį kėlinį trimis tritaškiai be atsako pradėję svečiai užsitikrino dviženklę persvarą,tačiau "Pauliukai" greitai atsitiesė ir baigė šį kėlinį taikiu rezultatu. Po dviejų kėlinių skirtumas išliko toks pat. 37:38. Trečiajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką ir intriga vis augo, kiek geriau sužaidę kėlinio pabaigą šeimininkai persvėrė rezultatą. 59:57. Ketvirtajame kėlinyje lyderio vaidmens ėmėsi šeimininkų žaidėjas M.Gelžinis, per 10 minučių pelnęs 15 taškų atvedė savo komandą į pergalę rezultatu 91:80.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo ramiu, neagresyviu žaidimu, kadangi pirmoji pražanga buvo atlikta tik devintą rungtynių minutę. Kiek geriau pradėję rungtynes svečiai 2:6 išlaikė persvarą iki kėlinio pabaigos, labiausiai prie to prisidėjo 12 taškų šiame kėlinyje pelnęs M.Čeponis. Pagal visus statistinius rodiklius abi komandos sužaidė beveik identiškai, todėl po 10 minučių skirtumas buvo minimalus. (15:16)

Antrąjį kėlinį galingiau pradėjo "Kauno SRC" ir pirmą kartą padidino skirtumą iki dviženklio. "Pauliukai" vieną po kitos provokavę varžovų pražangas nuo baudų metimų linijos susirinko lengvus taškus ir stabilizavo savo padėtį. Antrojoje kėlinio dalyje skirtumas svyravo iki 3 taškų ir baigėsi nei vienai komandai neįgijus saugesnio pranašumo 37:38

Trečiajame kėlinyje ir vėl nesustabdomai žaidė minėtasis svečių lyderis, tačiau šį kartą šeimininkai turėjo du žaidėjus galinčius pasirodyti geriau, A.Geiša ir A.Čapkauskas pelnė 17 iš 22 komandos kėlinio taškų ir taip padėjo persverti rezultatą savo naudai. Už necenzūrinius žodžius K.Tarvydui buvo skirta techninė pražanga, kas dar labiau pablogino "Kauno SRC" padėtį. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 59:57.

Lemiamame ketvirtyje laikyti rungtynių favoritai ėmėsi įrodinėti kad neveltui yra aukštesnėje pozicijoje, padidinę persvarą iki 6 taškų galėjo kiek lengviau jaustis, o vienas po kito taikliai skrieję M.Gelžinio metimai galutinai sužlugdė varžovus ir panaikino intrigą. Galutinis rungtynių rezultatas 91:80 skelbė "Pauliukų" pergalę.

Statistiniai faktai nulėmę kad ketvirtajame kėlinyje dominavo "Pauliukai"

1.Žymiai pagerintas tritaškių taiklumas, per pirmuosius tris kėlinius taiklumas siekė 38% per ketvirtajį 68%

2. Sumažintas klaidų skaičius, per pirmus kėlinius vidutiniškai atlikta po 4 klaidas, per paskutinį tik 2

3. Varžovų tragiškas taiklumas išį dviejų taškų zonos, per paskutinį kėlinį iš 17 metimų taiklūs buvo 6.

Po rungtynių "Kauno SRC" treneris sakė: Varžovai tikrai stiprūs ir geri priešininkai, gaila kad keli teisėjų sprendimai ne mūsų naudai lėmė, kad šiandien turėjome pripažinti jų pranašumą

Pauliukai: Arvydas Geiša – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Levinskas – 21 tšk., Mindaugas Gelžinis – 20 tšk., Arminas Čapkauskas – 18 tšk. (12 atk. kam.)

Kauno SRC: Marius Čeponis – 29 tšk., Rokas Maleckas – 17 tšk., Karolis Tarvydas – 16 tšk., Liutauras Lukošenkinas – 10 tšk.

„Pauliukai“ parklupdė „Kauno SRC“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:26 val.)„Pauliukai“ privertė pasiduoti „Kauno Kolegiją“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 19:40 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ įveikė „Kauno SRC“ (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:46 val.)„DNC & Sports Fairy“ ketvirtame kėlinyje palaužė Kauno „SRC“ (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 23:10 val.)„Sporto manija ‒ OTO“ nesunkiai įveikė Kauno „SRC“ (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 23:15 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pauliukai“ pasiekė solidžią pergalę prieš „BK Centre“ (2014 sausio 25 d., šeštadienis, 17:09 val.)Po atkaklios kovos „Pauliukai“ palaužė „Hidraulines sistemas & eSporto barą“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 23:46 val.)Puikiai rungtyniavusi „Kauno Kolegija“ nepaliko jokių vilčių „Kauno SRC“ (2013 lapkričio 19 d., antradienis, 19:44 val.)BC „Sporto fėja“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno SRC“ (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)Po sėkmingos antros rungtynių pusės „Sporto manija ‒ OTO“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ (2014 kovo 17 d., pirmadienis, 22:56 val.)