DENTIST TEAM & WORLD COUTURE vs ACHEMA & TELEMAX (80:103)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 22 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą

2012 sausio 23 d., Pirmadienis, 00:59 val., peržiūros: 2810

Sekmadienį, sausio 22 dieną, Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų "Dentist team & World couture" ir svečių "Achema & Telemax" ekipų. Nuo pat pirmųjų minučių svečiai įsiveržė į priekį ir kontroliavo rungtynes, neleisdami varžovams priartėti. Svečiai išlaikė persvarą iki ilgosios pertraukos, tačiau nežymią. Trečiajame kėlinukyje abo komandos žaidė apyligiai, tačiau svečiai sužaidė geriau ketvirčio pabaigą ir padidino pranašumą iki dviženklio. Paskutiniame ketvirtyje pirmąsias minutes svečiai spurtavo ir iki galo rungtynių išlaikė persvarą. "Achema & Telemax" laimėjo rezultatu – 80:103 ( 20:25; 21:20; 20:26; 19:32).

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, minimaliai didindami pranašumą. Įpusėjus kėlinukui susikrovė dviženklį pranašumą (11:24), tačiau šeimininkai atsakė atkarpa 9:0 ir baiginėjantis kėlinukui svečiai turėjo tik 7 taškų pranašumą , rezultatu – 20:25.

Antrajame ketvirtyje sėkingiau pradėjo svečiai atstatydami savo turėtą dviženklį pranašumą ( 23:35), bet svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sugebėjo spurtuoti atkarpa 12:4, kuri leido sumažinti skirtumą iki dviejų taškų ( 37:39). Likus porai minučių šeimininkams nepavykdavo užpulti, o svečiai sugebėjo padidinti rezultatą tik dviem taškais, rezultatas po antro ketvirčio - 41:45.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo lipti ant kulnų svečiams, tačiau trys tolimi metimai leido "Achema & Telemax" ekipai pabėgti nuo varžovų ir padidinti pranašumą iki 12 taškų ( 52:64). Šeimininkams pavyko tik paskutinę ataką sumažinti deficitą dviems taškais ir rezultatas po trečio ketvirčio – 61:71.

Paskutiniame ketvirtyje svečiai spurtavo įspūdinga atkarpa – 15:0 ir tai leido susikrauti 25 taškų pranašumą ( 65:90). AIkštelės šeimininkai dar bandė spurtuoti ,tačiau svečiai vis atsakydavo taikliomis atakomis. Po V.Ridliausko dvitaškio "Achema & Telemax" įmetė šimtąjį tašką ( 76;100). Likus minutei iki rungtynių galo šeimininkams nepavyko sumažinti skirtumo ir "Achema & Telemax" šventė pergalę - 80:103.

Po laimėtų rungtynių "Achema & Telemax" komandos žaidžiantysis treneris kalbėjo: Atvažiavome nusiteikę išlošti, tikėjomės laimėti , nes jie yra mūsų grupės autsaideriai.Jie penkiese susirinko, tas dar labiau palengvino žaidimą.Truputį po truputį ketvirtame kėlinyje mes juos ir nugalėjome.:

Po pralaimėtų rungtynių žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Rungtynės buvo įtemptos, aišku, rezultatas to neatspindi. Penkiese tik susirinko , esam patys dėl to kalti. Jėgų gale žaidimo neužteko. Ilgą laiką nežaidėme ir iš tikrųjų buvo sunku ir jie buvo pajėgesni. Sekančias varžybas tikėsimės pasipriešinti."

"Dentist team & World couture": R.Krasnickas ( 21tšk. 10 atk.kam. 5 rez.perd.), D.Stašaitis ( 20tšk. 10 atk.kam.), D.Jegorovas ( 14tšk.)

"Achema & Telemax": D.Valatkevičius ( 34 tšk.), A.Nausėda ( 15tšk. 14 rez.perd.), V.Ridlauskas ( 12 tšk. 14 atk.kam.).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2012 sausio 24 d., 14:00 val.

!

Anonimas2012 sausio 23 d., 14:12 val.

Pastaba statistui:

Sumaiset Achemos zaidejus: 3 numeriu zaide Marius Ceponis.

Arturas.N.

"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist Team & World Couture" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Kamesta & Freolitus" nesunkiai įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:48 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją" (2011 lapkričio 07 d., pirmadienis, 01:46 val.)'Achema & Telemax" nugalėjo 'Jaunalietuvių sporto organizacijos" ekipą (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 23:37 val.)"Sweco Hidroprojektas" neturėjo vargo su "Dentist team&world couture" (2011 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:40 val.)"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 23:28 val.)