ASS & Endress H vs Omega (47:89)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:11 val., peržiūros: 1092

Sausio 10-ąją dieną, sekmadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės I pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų rolėje buvusių „ASS & Endress H“ komandos ir svečių „Omegos“ krepšininkų. Iki šio susitikimo abi ekipos buvo iškovojusios po keturias pergales: „ASS & Endress H“ (4-7), „Omega“ (4-5).

Į rungtynes abi ekipos surinko po penkis žaidėjus, tad visas rungtynes komandos turėjo verstis be keitimų. Susitikimas prasidėjo apylygiai ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo lygus 8:8. Iki kėlinuko pabaigos ir toliau vyko atkakli kova, o kėlinuką minimaliu dviejų taškų skirtumu 12:14 laimėjo „Omega“.

Per pirmąsias penkias antrojo ketvirčio minutes „ASS & Endress H“ krepšininkams niekaip nepavyko pralaužti varžovų gynybos, kuo puikiai pasinaudojo „Omega“, spurtavusi 0:11. Tačiau ir toliau šeimininkai strigo puolime, o nesustabdomas „Omegos“ puolimas jau antrajame kėlinuke leido ekipai įgyti didesnę nei dvidešimties taškų persvarą 17:41.

Ir trečiajame kėlinuke „Omega“ penketukas didino persvarą, o kėlinuko pabaigą vainikavo trys iš eilės tolimi svečių krepšininko M. Zubavičiaus metimai, dar labiau padidindami savo ekipos persvarą iki 29:67.

Kadangi rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus, „Omegos“ krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo ir leido „ASS & Endress H“ ekipai laisviau jaustis puolime. Tai buvo pats rezultatyviausias šeimininkų kėlinukas rungtynėse, tačiau rungtynės visvien pralaimėtos triuškinančiu skirtumu 47:89.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris R. Zubavičius kalbėjo: „labai „sunkios“ varžybos buvo, nesitikėjau, kad taip pavyks sužaisti. Pradžia sunki buvo, galvojau, kad trūks žmonių, bet sužaidėm savo varžybas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

ASS & Endress H: Almantas Sutkus – 14 tšk., Vaidas Remeikis – 13 tšk. (15 atk. kam.), Marijus Dimša – 10 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Omega: Mantas Zubavičius – 29 tšk., Donatas Šliogeris – 23 tšk. (9 rezult. perd.), Stepas Butautas – 17 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Povilas Liesis – 16 tšk. (19 atk. kam.)

„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“ (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ lengvai pasivaikščiojo su „ASS & Endress H“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:37 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Ass & Endress H“ ekipai (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Lemora“ po permainingos kovos palaužė „ASS & ENDRESS H“ ekipą. (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 23:13 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)Omega palaužė ASS & Endress H penketuką (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 23:56 val.)„Omega“ tik po atkaklios kovos nusileido „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipai. (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 22:53 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidusi „Vilmista“ įveikė „ASS & Endress H“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:53 val.)