Trukmė & Kautra – DB vs Ryterna (63:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ nugalėjo penkiese žaidusius „Trukmė & Kautra – DB“

2014 vasario 19 d., Trečiadienis, 21:47 val., peržiūros: 1099

2014 vasario 19 dieną, įmonių lygos rungtynėse Kauno energijos sporto salėje susitiko Trukmė & Kautra – DB (šeimininkai) ir "Ryterna" (svečiai). Pirmasis rungtynių ketvirtis vyko taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko susikrauti pranašumo – 17:19. Antrasis kėlinys jau daug geriau klostėsi svečiams, kurie po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų pranašumą – 29:39. "Ryterna" ir trečią kėlinį žaidė geriau, per kurį skirtumą padidino dar septyniais ir po trijų ketvirčių jie pirmavo – 41:58. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar bandė sukurti intrigą, tačiau priartėjus iki penkių taškų, pritrūko jėgų ir svečiai nutolo ir laimėjo rungtynes rezultatu – 63:83.

Pirmasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkams, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo – 6:2. O per kitas pusantros minutės dar padidino pranašumą vienu tašku – 11:6. Šešis taškus be atsako surinko svečiai ir išsiveržė į priekį – 11:12. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o iki ketvirčio pabaigos svečiai pelnė tris taškus, o šeimininkai du ir po pirmo ketvirčio rezultatas buvo – 17:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais svečių ir dviem šeimininkų taškais – 19:24. Po vieną baudos metimą iš dviejų apsikeitė komandos, o tuomet ir dar po penkis ir rezultatas – 25:30. Keturis taškus pelnė šeimininkai ir priartėjo iki minimumo, tačiau kėlinys baigėsi jau svečių spurtu 9:0 ir po dviejų kėlinių rezultatu - 29:39 priekyje "Ryterna".

Šešiais šeimininkų taškais, bei penkiais svečių prasidėjo trečiasis kėlinys – 35:44. Dar du taškus pelnė "Trukmė & Kautra – DB", o trimis atsakė "Ryterna" ir skirtumas jau dviženklis – 37:47. Du taškus pelnė Modestas Šidlauskas, o vienu baudos metimu atsakė Andrius Malinauskas ir rezultatas – 49:38. Kėlinį atkarpa 9:3 baigė "Ryterna" ir po trijų kėlinių – 41:58.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po keturis taškus ir skirtumas išliko nepakitęs – 45:62. Andrius Malinauskas pelnė dar 11 savo taškų, o svečiai atsakė dvitaškiu ir skirtumas aštuoni taškai – 56:64. Dar tritaškį pridėjo Audrius Labanauskas ir skirtumas ištirpo iki vos penkių taškų – 59:64. Po du taškus apsikeitė komandos, o toliau jau sekė "Ryternos" atkarpa 8:0 ir skirtumas vėl išaugo iki trylikos – 61:74. Iki ketvirčio pabaigos svečiai tik dar padidino skirtumą ir galutinis rezultatas – 63:83.

"Trukmė & Kautra – DB": Andrius Malinauskas – 24 tšk. (18 atk. kam., 11 išpr. praž.), Žilvinas Danielius – 18 tšk., Audrius Labanauskas – 14 tšk.

"Ryterna": Modestas Šidlauskas – 32 tšk., Darius Špakauskas – 10 tšk., Gintaras Rinkevičius – 10 tšk.

Lyderių kovą laimėjo „Trukmė & Kautra – DB“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 23:52 val.)„Ryterna“ įveikė „Trukmė & Kautra – DB“ ir išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 02 d., trečiadienis, 21:53 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Ryternos“ nesunki pergalė prieš „Kauno švarą“ (2013 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)Įtemptoje kovoje „Sabonio krepšinio centro“ komanda nugalėjo „Trukmė & Kautra ‒ DB“ ekipą (2014 vasario 05 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vijorą“ (2013 gruodžio 04 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)„Agava ‒ Automatinių Sistemų Servisas“ nenutraukė „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalių serijos (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)Trečiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Topo centras“ įrodė pranašumą prieš „Trukmę & Kautrą ‒ DB“ (2014 gegužės 01 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)