VU KHF vs KREPSININKAS.NET (46:39)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"VU KHF" pranoko "Krepsininkas.net"

2013 kovo 10 d., Sekmadienis, 21:42 val., peržiūros: 1550

Sekmadienį, Kovo 10 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės L pogrupio komandų: „VU KHF“ (šeimininkai) ir „Krepsininkas.net“ (svečiai) ekipų. Rungtynes laimėjo geriau ir užtikrinčiau žaidę aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 46:39 (7:7, 20:12, 15:9, 4:11).

Pirmą ketvirtį komandos pradėjo netaikliais metimais. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė aikštelės šeimininkai, tačiau svečiai netrukus atsakė spurtu 0:7 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Daugiausiai prie to prisidėjo, penkis taškus pelnęs, T.Gečas. Kėlinį šeimininkai užbaigė pelnydami penkis taškus be atsako ir išlygino rezultatą. Rezultatas po kėlinio – 7:7.

Antrasis kėlinukas buvo kur kas rezultatyvesnis. Šeimininkai vedini M. Lukausko, šiame kėlinuke pelniusio 12 taškų, išsiveržė į priekį ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Svečiams sekėsi šiek tiek sunkiau. Juos gelbėjo tik V. Dagilio ir V. Šimonio tritaškiai. Rezultatas po dviejų kėlinių – 27:19.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai sumažino skirtumą iki trijų taškų, tačiau vėliau šeimininkai demonstravo geresnį žaidimą ir dar labiau padidino savo pranašumą. Po trijų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis taškų skaičius. Rezultatas po trijų kėlinių – 42:28.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo penkiais iš eilės svečių taškais. Tai leido jiems šiek tiek priartėti prie savo varžovų. Šeimininkai į tai atsakė keturiais taškais ir susigražino savo pranašumą. Deja, vėliau taškus rinko tik svečiai, bet jiems nepavyko pelnyti pakankamai taškų, kad išlygintų ar persvertų rezultatą. Rezultatas po keturių kėlinių – 46:39.

Svečių komandos treneris L.Gudaitis sakė: „Kadangi sezone gale mums reikalai, kaip reikiant nesusiklostė. Du pagrindiniai žaidėjai patyrė pakankamai sunkiais traumas, greičiausiai šiame sezone nei vienas jau neprisijungs. Taigi, mūsų sudėtis dabar yra per silpna, kad iškovoti pergales. Mūsų niekas labai netriuškina, bet užsikabinti ir laimėti nepavyksta.“

"VU KHF" - Marius Lukauskas 17 taškų (12 atkovotų kamuolių), Mantas Baranauskas ir Domantas Ladyga po 9 taškus.

"Krepsininkas.net" - Tomas Gečas 12 taškų, Šarūnas Žemgulis 10 taškų (16 atkovotų kamuolių), Viktoras Šimonis 8 taškai.

Tik po atkaklios kovos "VU KHF" palaužė "Krepšininkas.net" ekipą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Kėdainiai" lengvai susidorojo su "Krepšininkas.net" (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Lituanica" nepaliko jokių vilčių "Krepsininkas.net" komandai (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:03 val.)"Nebajeris" lengvai nugalėjo "Krepšininkas.net" komandą (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:14 val.)Tik po pratęsimo "Kauno liberalai" nugalėjo "Krepšininkas.net" ekipą. (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 20:45 val.)"VU KHF" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 19:55 val.)"VU KHF" pasiekė triuškinamą pergalę (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:04 val.)Negausiai susirinkę "Kauno Liberalai" neatsilaikė prieš "Krepsininkas.net" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:25 val.)"VU KHF" penketukas palaužė KK " Persvarą-2" (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 00:31 val.)VU KHF neprilygo Lituanica ekipai (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 23:41 val.)