ELEKTRO MONTUOTOJAS vs TRYS MEDŽIAI (96:73)ĮMONIŲ+ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 kovo 24 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

Triuškinanti "Elektro Montuotojo" pergalė antrosiose rungtynėse, atvėrė jiems kelią į kitą etapą

2009 kovo 24 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 4067

Šiandien (kovo 24d.), Kauno Technikos Kolegijoje įvyko antrosios atkrintamųjų varžybų rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "Elektro Montuotojas" susirėmė su "Trys Medžiai" ekipa. Pirmąsias rungtynes išvykoje pralaimėję 5 taškų skirtumu, "Elektro Montuotojo" krepšininkai šioje dvikovoje turėjo iškovoti pergalę, ne mažesniu, nei 6 taškų pranašumu. Nors Po pirmojo ketvirčio ekipas skyrė tik 1 taškas (19:18), tačiau prieš ilgąją pertrauką šeimininkai jau sugebėjo susikrauti reikiamą persvarą (47:41). Trečiąjį ketvirtį ekipos sužaidė visiškai lygiai (20:20), tačiau paskutiniajame ketvirtyje šeimininkai visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir triuškino varžovus, Puikiai puldami ir gana gerai gindamiesi, jie laimėjo ketvirtąjį kėlinį 17 taškų skirtumu – (29:12). Finalinis teisėjo švilpukas išfiksavo "Elektro Montuotojo" pergalę 23 taškų skirtumu – 96:73, kuri atvėrė jiems duris į kitą etapą.

Viso pirmojo kėlinio metu aikštelėje vyko apylygė kova. Nei viena iš ekipų nesugebėjo perimti žaidimo kontrolės ir primesti valios varžovams, Sėkmingą vienos ekipos atką, keitė tokia pata sėkmingas oponentų atsakas. Po šio ketvričio , rungtynėse dar niekas nebuvo aišku – komandas skyrė tik 1 taškas – 19:18.

Antrojo ketvirčio pradžia priminė pirmąjį kėlinį, tačiau sužaidus kelias minutes, pamažu iniciatyvą perėmė šeimininkai, kruie laimėjo atkarpą 14:2 ir kėliniui besibaigiant turėjo 12 taškos persvarą – 44:32. Visgi "Trys Medžiai" netrukus susigriebė ir likusią poros minučių atkarpą laimėjo 3:9, taip sumažindami šeimininkų persvarą iki 6 taškų, persvaros, kuri jiems garantuotų išėjimą į kitą etapą.47:41.

Po ilgosios pertraukos ,pailsėję, šeik tiek aktyviau kėlinį pradėjo šeimininkų krepšininkai, kurie netruko padidinti savo persvarą iki 13 tačkų (58:45), tačiau po to sekė svečių ekipos spurtas 0:8 ir skirtumas sumažėjo iki 5 taškų. Per likusį laiką aikštelėje nieko išskirtinio neįvyko ir po trečiojo kėlinio pusiausvyra tarp ekipų išliko nepakitusi. Komandas skyrė tie patys 6 taškai – 67:61.

Pskutinysis ketvirtis , atrodytų, žadėjo atkalią kovą, tačiau netikėtai, visiškai žaidimo kontrolę perėmė šeimininkai, primesdami jiems tinkamą žaidimo tempą ir puikiai išnaudodami gailmybes, tiek gynyboje, tiek puolime, kėliniui einant į pabaigą, jie jau turėjo 24 taškų persvarą – 90:66. Viso kėlinio metu nesugebėję pasipriešinti savo oponentams "Trys Medžiai" krepšininkai, galima sakyti ir pralaimėjo šias rungtynes, per paskutines 10 minučių. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė "Elektro Montuotojo" pergalę, gana dideliu skirtumu – 23 taškų. 96:73.

Po rungtynių kalbintas nugalėtojų treneris sakė, jog šįkart, kaip ir buvo planuota laimėjo stipresni ir nors neplanavo laimėti tokiu skirtumu, tačiau nebūtų nustebę, jam buvus ir didesniam. Strategas buvo patenkintas savo komandos žaidimu ir džiaugėsi iškovota pergale.

Svečių komandos vadovas, kaip pagrindines pralaimėjimo prižastis įvardino psichologines problemas, teigdamas, jog kova "taškas į tašką" neigiamai paveikė jo auklėtinius ir šie nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ketvirtajame kėlinyje. Treneris buvo nusivylęs pralaimėjimo ir apgailestavo dėl daugybės pramestų baudų ir neišnaudotų galimybių.

"Elektro Montuotojo" gretose nesulaikomas buvo 32 taškus pelnęs A.Tamošiūnas. Svarų indėlį į komandos pergalę įnešė ir R.Ramanauskas (27 taškai). 13 taškų ir 3 perimti kamuoliai M.Jacevičiaus sąskaitoje. P.Juchnevičius prie pergalės pridėjo dvigubą dublį – 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, taip pat dar 6 perimtus kamuolius.

"Trys Medžiai" ekipoje neabejotinai pastebimiausias buvo 24 taškus surinkęs ir net 13 kartų privertęs prasižengti varžovus Š.Kenstavičius. Po 13 taškų surinko H.Butkus ( 8atkovoti, 3 perimti kamuoliai ir 3 rezult. perdavimai) ir R.Mickevičius.

"Elektromontuotojas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sistematiką" (2008 gruodžio 30 d., antradienis, 20:31 val.)Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)Trileris tarp "Elektromontuotojo" ir "Trys medžiai" ekipų (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 22:15 val.)Pusfinalį "Elektro Montuotojas" pradėjo pergale (2009 kovo 31 d., antradienis, 20:43 val.)"Elektro montuotojas" po įtemptos kovos nugalėjo "Sistematiką" (2009 sausio 20 d., antradienis, 20:33 val.)"Elektro montuotojas" nesunkiai nugalėjo "Vėjų liniją" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.)"Eltecha" iškovojo gražią pergalę prieš "Elektromontuotojas" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:42 val.)Nesunkiai pasiekta "Šilduvos" pergalė prieš "Trys Medžiai" (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:45 val.)