Karo medicinos tarnyba vs Kauno energija (63:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 14 d., Penktadienis, 19:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Per ketvirtą kėlinį „Kauno energija“ nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“

2014 kovo 14 d., Penktadienis, 21:37 val., peržiūros: 1162

Kovo 14 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių L „Mažosios“ taurės pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Karo medicinos tarnyba“ ir „Kauno energija“ ekipos. Rungtynės vyko apylygiai 3 susitiko ketvirčius, o po trečio kėlinio ekipas skyrė tik 4 taškai „Kauno energijos“ naudai. Visgi nors po 3 ketvirčio „Karo medicinos tarnybos“ deficitas siekė tik 4 taškus, tačiau lemiamame kėlinyje intrigos nebeišvydome – „Kauno energija“ atitrūko per saugesnį atstumą bei tuo pačiu neleidusi varžovams daugiau priartėti, šventė užtikrintą pergalę rezultatu 76:63 (15:19, 21:19, 22:16, 9:18).

Rungtynės prasidėjo „Kauno energijos“ sėkminga pradžia, kurios metu sekė 5 pelnyti taškai 0-5. Visgi po tokio starto prabilo „Karo medicinos tarnyba“, kuri atsakė tuo pačiu taip išlygindama rezultatą 5-5. Po to ekipos keitėsi taškais ir įpusėjus pirmajam kėliniui ekipas skyrė tik taškas 10-11. Antroje kėlinio pusėje „Kauno energijai“ buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau po paskutiniojo M. Šimkevičiaus taiklaus metimo sekė tik „Karo medicinos tarnybos“ sėkmingi epizodai puolime. Tad po laimėtos atkarpos 8-0 „Karo medicinos tarnyba“ prieš antrą kėlinį įgijo 4 taškų atotrūkį 19-15.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli ir lygi kova, kurioje iki 6 žaidimo minutės „Karo medicinos tarnyba“ nors ir nedideliu skirtumu, bet laikė varžovus užnugaryje. Visgi tada „Kauno energija“ nubaudė varžovus E. Tamulaičio ir L. Mikalausko tritaškiais metimais, po kurių jau „Kauno energija“ buvo priekyje 2 taškais 29-31. Po to vyko permainingas žaidimas – keitėsi pirmaujant komanda, bet visgi šiek tiek kėlinio galą sėkmingiau sužaidę „Karo medicinos tarnybos“ žaidėjas prieš ilgąją pertrauką išlaikė dviejų taškų skirtumą 38-36.

Po didžiosios pertraukos žaidimas vyko taškas į tašką, o didžiausias skirtumas tarp ekipų siekė 4 taškus. Šį pranašumą dar iki kėlinio vidurio buvo pasiekusi „Karo medicinos tarnyba“, tačiau jau įpusėjus kėlinio laikui, vėl buvo lygu 50-50. Ir taip beveik iki pat galo. Likus apie minutę E.Tamulaitis pelnė keturis taškus paeiliui, o paskutinį tašką su paskutine kėlinio sekunde pelnė M.Šimkevičius. Tad po spurto 6-0, rezultatas buvo persvertas pastarųjų naudai 54-58.

Paskutinio ketvirčio pradžioje „Kauno energija“ po trijų tolimų šūvių iš toli nejučia atitrūko, o persvara pasiekė 12 taškų atžymą 57-69. Vėliau nors „Karo medicinos tarnybos“ ir stengėsi dar kovoti, tačiau sekėsi ne itin sėkmingai. O „Kauno energija“ sugebėjusi atlaikyti paskutinius varžovų bandymus dar priartėti, galutiniame rezultate šventė įtikinamą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 63-76.

„Kauno energijos“ trenerio S. Buknio mintys po rungtynių.

- Sakykit, 3 kėlinius žaidėt lygiai ir ketvirtame pabėgot. Kodėl anksčiau neišėjo atitrūkti?

Nekrito tritaškiai ir mums kažkaip tas žaidimas nesiklijavo. Šiandien labai sunkiai sekėsi, jeigu iš tikrųjų, gintis. O paskui mes po tritaškį, jie po 2 taškus. Ten ta persvara, ten tas ėjo, ėjo ir tie taškai taip netikėtai gavosi. Ir truputėlį suveikė ta mūsų zona – iš pradžių bandėm 2-3 stovėt, po to 3-2, tai 3-3 kažkas pavyko. Ant galo mums padėjo ir greitos atakos. O tuos pirmus 3 kėlinius nelabai kas krito, nieko gero, nes, pavadinkim, tos gynybos nebuvo, o po to apsigynėm šiek tiek.

Karo medicinos tarnyba: Arvydas Rudžianskas – 20 tšk., Darius Vaitkevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Juozulevičius – 8 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Kauno energija: Vilius Ginevičius – 24 tšk., Lukas Mikalauskas – 15 tšk., Andrius Iškauskas – 12 tšk., Egidijus Tamulaitis – 11 tšk. (13 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Kauno energija“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 10 d., penktadienis, 22:01 val.)„KTU“ nesunkiai nugalėjo „Karo medicinos tarnybą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 15:28 val.)Ketvirtajame kėlinyje „Kauno energija“ pranoko „Chemcentrą“ (2014 kovo 28 d., penktadienis, 21:59 val.)Sunkią pirmąją pergalę iškovojo „Karo medicinos tarnyba“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:52 val.)„KTU“ užtikrintai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2014 sausio 26 d., sekmadienis, 15:30 val.)„Eoltas“ įtikinamai įveikė „Karo medicinos tarnybą“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 00:15 val.)Be lyderių žaidę „Dentist Team“ turėjo pavargti su „Karo medicinos tarnybos“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 19:52 val.)„Vilmista“ palaužė „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkus (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 01:44 val.)„Vilmista“ nepaliko jokių vilčių „Karo Medicinos Tarnybai“ (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 21:01 val.)„Kauno energija“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 27 d., trečiadienis, 22:09 val.)