BC SPORTO FĖJA vs SAIKA (79:66)Pavasario "Sportturas" taurė 2012 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 gegužės 06 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Dainavos vidurinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Tritaškių lietus trečiajame kėlinyje neišgelbėjo "Saikos" nuo pralaimėjimo "Sporto Fėjai"

2012 gegužės 07 d., Pirmadienis, 02:14 val., peržiūros: 3110

Sekmadienį (05.06) Kauno Dainavos vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Sportturas“ Pavasario taurės 2012, „Didžiosios“ taurės, ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Sporto Fėja“ (šeimininkai) ir „Saika“ (svečiai). Rungtynių pradžioje atitrūkę „Sporto Fėjos“ krepšininkai jau po pirmojo kėlinio turėjo solidų devyniolikos taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių skirtumas padidėjo iki 27 taškų ir jau atrodė, kad „Saika“ nuleido rankas. Visgi trečiajame kėlinyje pasipylęs tritaškių lietus, sugrąžino šiokią tokią intrigą ir skirtumas ištirpo iki 15 taškų. Paskutiniajame kėlinyje „Sporto Fėja“ sugebėjo atsilaikyti prieš „Saikos“ spaudimą ir išsaugoję persvarą šventė pergalę rezultatu – 79:66 (27:8, 21:13, 11:23, 20:22).

Šeimininkai rungtynes pradėjo nokdaunu (10:0). Niekaip neįveikdami kibios varžovų gynybos „Saikos“ krepšininkai pirmuosius taškus pelnė tik po kelių minučių. „Sporto Fėja“ ir toliau gražiai draskė varžovų gynybą ir lengvai rinkdami taškus pirmavo (16:2). Justas Furmanavičius buvo vienintelis, kuris dar bandė gelbėti „Saikos“ komandą ir sušvelnino skirtumą iki 9 taškų (16:7). Visgi „Sporto Fėja“ buvo nusiteikusi pabaigti kėlinį taip kaip pradėjo ir dar po vieno spurto (11:2), padidino skirtumą iki 19 taškų – 27:8.

Antrajame kėlinyje į žaidimą įsijungė ir kiti „Saikos“ žaidėjai, skirtumas aptirpo iki 17 taškų (32:15). Visgi keletas taiklių A.Šukio metimų leido varžovams atitrūkti 22 taškų skirtumu (39:17). Kėlinio pabaigoje „Saika“ ir vėl atrodė ne kaip ir skirtumas augo kaip ant mielių. J.Furmanavičius per pirmąsias dvidešimt minučių sumetė daugiau nei pusę komandos taškų (13) ir daugiausiai jo dėka „Saika“ nebuvo visiškai sutrypta. Po pirmųjų dviejų kėlinių šeimininkai susikrovė dvidešimt septynių taškų pranašumą – 48:21.

Po ilgosios pertraukos „Saika“ pradėjo naudotis savo toliašaude artilerija ir remdamiesi tik tritaškiais metimais, per visą trečiąjį kėlinį išmetę vos vieną dvitaškį, pradėjo vytis varžovus. Po penkių tritaškių „Saika“ atžaidė 11 taškų ir sušvelnino skirtumą iki 16 taškų (52:36). Tiesa po taiklaus A.Šukio tritaškio varžovai trumpam apsiramino, tačiau dar penki iš eilės taškai vėl sumažino skirtumą, šįkart iki 14 taškų (55:41). Šiame kėlinyje J.Furmanavičius pataikė tris tolimus metimus, D.Valatkevičius, net keturis. Kėlinio pabaigoje skirtumas beveik nepasikeitė ir „Sporto Fėja“ pralaimėjusi šį kėlinį, visdar buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 59:44.

Ketvirtojo kėlinio pradžia suteikė dar daugiau vilčių „Saikos“ krepšininkams. Po taiklaus D.Valatkevičiaus tritaškio skirtumas buvo sumažėjęs iki 13 taškų – 63:48. Tačiau skaudi atkarpa (10:1), tikriausiai privertė pamiršti varžovus apie pergalę (73:49). Visgi „Saika“ nenuleido rankų ir greitai vėl sumažino skirtumą iki 14 taškų (73:59). Penki iš eilės D.Gvildžio taškai vėl padidino „Sporto Fėjos“ pranašumą iki 19 taškų. Rungtynių pabaigoje „Saika“ dar sugebėjo sumažinti skirtumą, tačiau pralaimėjo – 79:66.

„Sporto Fėja“: A.Šukys 21 (8 per.kam., 3/10 dvit.), D.Bartkus 14, O.Brazdžionis 13, T.Machockis 13 taškų.

„Saika“: J.Furmanavičius 34 (14 atk.kam., 9/11 dvit.), D.Valatkevičius 27 (7 atk.kam., 6/18 tritaškiai).

Po pergalės pakalbintas „Sporto Fėjos“ ekipos žaidėjas, A.Šukys teigė:

- Gerai pradėjome rungtynes, gerai gynėmes, komandinis darbas savo duoda. Antroje pusėje neapsigynėme, varžovai vijosi, bet nepasivijo.

„Saikos“ ekipos treneris po rungtynių teigė:

- Komanda gerai kovėsi. Nors šansų ir neturėjome, bet kovemės. Linkime varžovams sekmės.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

zalias_kraujas2012 gegužės 06 d., 23:53 val.

cia be bajeriu, bet pas statista dingo internetas... :( SF laimejo 13 tasku

Pion33r2012 gegužės 06 d., 23:19 val.

Velniai griebtu kaip ilgai reikia laukt rezultatu!

"Sporto fėjos" ekipa iškovoja antrąją pergalę pavasario "Sportturas" taurėje (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 00:17 val.)Viči Banzai nepasipriešino Saika ekipai (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:53 val.)Po atkaklios kovos "Saika" įveikė "Kolpingo kolegiją" (2012 balandžio 30 d., pirmadienis, 13:01 val.)BC "Sporto Fėja" nesunkiai įveikė "Miami" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 23:50 val.)BC "Sporto fėja" pasismagino su "KJG" ekipa (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 19:53 val.)"Saika" sutriuškino savo varžovus (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 13:07 val.)"Saika" šventė dar vieną pergalę (2012 balandžio 20 d., penktadienis, 23:39 val.)"Sporto Fėja" iškovojo pirmą vietą "Sportturo" taurėje (2012 gegužės 13 d., sekmadienis, 16:28 val.)"BC Sporto Fėja" į ketvirtfinalį žengė be didesnio vargo (2012 balandžio 28 d., šeštadienis, 21:07 val.)BC "Sporto fėja" pasiekė įtikinamą pergalę ir nužygiavo į finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 21:57 val.)