Šernai vs Makroflex (67:62)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė čempionato lyderius

2016 sausio 28 d., Ketvirtadienis, 00:01 val., peržiūros: 885

Trečiadienį, sausio 27 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko „30+“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Šernų“ bei svečių „Makroflex“. Negausiai susirinkę svečiai didžiąją rungtynių dalį diktavo savo sąlygas, o likus žaisti kiek daugiau nei minutei, jie dar turėjo trijų taškų pranašumą, tačiau klaidos puolime bei netaiklūs metimai leido „Šernų“ ekipai persverti rezultatą, o vėliau ir iškovoti pergalę.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiu komandų žaidimu ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Visgi, tuomet „Šernai“ surezgė sėkmingą spurtą ir pelnė aštuonis taškus be varžovų atsako. Po šaltoko dušo atsigavusi „Makroflex“ ekipa pradėjo patys sėkmingai atakuoti varžovų krepšį, o ir gynyboje jiems sekėsi ne ką prasčiau. Kėlinuką jie užbaigė 10:0 atkarpa ir po pirmojo ketvirčio turėjo trijų taškų atotrūkį – 14:17. Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai ir pratęsė savo spurtą. Penkis taškus paeiliui šiai komandai pelnė M.Motiejaitis ir leido savo komandai įgyti aštuonių taškų atotrūkį. Tuomet „Šernų“ ekipai du dvitaškius pelnė V.Čibirka, du tritaškius pataikė E.Bacevičius ir šeimininkai jau buvo priekyje. Visgi, kėlinuką kiek sėkmingiau užbaigė „Makroflex“ kolektyvas, kurie persvėrė rezultatą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo minimalų pranašumą – 30:31.

Trečiąjį kėlinuką „Makroflex“ ekipa pradėjo pelnydama septynis taškus paeiliui bei vėl įgavo kiek solidesnį pranašumą. Visgi, tuomet „Šernai“ patys pelnė devynis taškus be atsako ir įgavo minimalų pranašumą. Tuomet sekė dar vienas „Makroflex“ ekipos spurtas. Šįkart jie pelnė 11 taškų paeiliui bei įgavo jau dviženklį atotrūkį. Visgi, jiems jo išlaikyti nepavyko. „Šernai“ po truputį pradėjo vytis varžovus, o pačioje kėlinio pabaigoje P.Juchnevičius pataikė dvitaškį ir leido savo ekipai sumažinti atsilikimą iki trijų taškų. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo 49:52. Lemiamą ketvirtį dviem taikliais dvitaškiais pradėjo šeimininkai bei įgavo minimalų pranašumą. Visgi, tuomet svečiai laimėjo atkarpą 9:2 bei įgavo šešių taškų atotrūkį. Tuomet du dvitaškius dar kartelį pataikė „Šernai“, o kitoje aikštelės pusėje „Makroflex“ ekipa pataikė vieną baudos metimą, tad komandas skyrė trys taškai, likus žaisti kiek daugiau nei minutei. Tuomet darbo ėmėsi „Šernų“ ekipos lyderiai P.Juchnevičius ir P.Atkočiūnas, kurie pelnė po keturis taškus ir leido savo komandai iškovoti pergalę po atkaklios kovos. Galutinis rungtynių rezultatas 67:62.

A.Lapinskas („Šernai“):
„Gerai apsigynėm ir užpuolėm lemiamu metu. Jiems nepasisekė – neįkrito keli metimai. Mes dominavome po krepšiu gana stipriai, kuomet žaidėm su dviemis „centrais“, kadangi jie turėjo tik vieną. Kai tik aikštelėje būdavo mūsų „centrai“, visą laiką dominavimas buvo mūsų pusėje, o kai vienas ilsėdavosi, tai varžovai grąžindavo vadėlias į savo pusę bei išsiverždavo į priekį“.

T.Litinskas („Makroflex“):
„Pritrūko ūgio. Pritrūko vieno mūsų puolėjo, nes kamuolių neatsikovojom. Taip pat susinervavo vyrai, kuomet pražangas sušvilpė ne tam ar kažkam. Tiesiog pritrūko vieno taiklaus metimo, dviejų nepadarytų klaidų, bet, aišku, labiausiai trūko ūgio“.

Šernai: Paulius Juchnevičius – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Paulius Atkočiūnas – 15 tšk., Egidijus Plenta – 12 tšk. (14 atk. kam.), Vilius Čibirka – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 22 tšk., Martynas Motiejaitis – 19 tšk., Andrius Matuzevičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Makroflex“ pasiekė pergalę bei sutvirtino lyderio poziciją (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Šernai“ užtikrintai nugalėjo „UNO“ ekipą (2016 kovo 25 d., penktadienis, 21:43 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)Negausiai į rungtynes besirinkę „Šernai“ palaužė „Korį“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)„Šernai“ kovoje dėl medalių eliminavo traumų išretintą „UNO“ komandą (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:30 val.)