Šernai vs LVA – IVNET (67:73)30+ lyga, „Vaigora“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 kovo 24 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„LVA – IVNET“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Šernus“

2014 kovo 24 d., Pirmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1286

2014 kovo 24 dieną, 30+ lygos, „Vaigora“ pirmenybių, atkrintamosiose rungtynėse, trečiame ketvirtfinalio mače, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko "Šernai" (šeimininkai) ir „LVA – IVNET“ (svečiai). Pergalę po atkaklios ir dramatiškos kovos pasiekė ir į kitą etapą pateko „LVA – IVNET“ – 67:73.

Rungtynės prasidėjo komandoms pasikeitus po du taškus, o tuomet atkarpą 6:1 laimėjo šeimininkai ir jie buvo priekyje – 8:3. Penkis taškus surinkosvečiai, o tritaškiu atsakė Paulius Atkočiūnas ir skirtumas trys taškai – 11:8. Dar keturis taškus pelnė šeimininkai, o dvitaškiu atsakė Gražvydas Davidavičius ir rezultatas – 15:10. Iki kėlinio pabaigos "Šernai" dar padidino skirtumą ir po pirmo ketvirčio rezultatu – 19:12 priekyje buvo šeimininkai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo rezultatyviai ir komandos iš kart apsikeitė po keturis taškus – 23:16. Penkis taškus surinko "Šernai", o keturiais atsakė „LVA – IVNET“ ir skirtumas aštuoni taškai – 28:20. Iki ketvirčio pabaigos aštuonis taškus surinko šeimininkai, o svečiams du taškus pelnė Audrius Bartusevičius ir po dviejų kėlinių "Šernai" buvo užtikrintai priekyje – 36:22.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų tritaškiu, bei svečių dvitaškiu ir rezultatas – 39:24. Po septynis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko penkiolika taškų – 46:31. Penkis taškus pelnė šeimininkai, keturiais atsakė „LVA – IVNET“ ir skirtumas padidėjo dar tašku – 51:35. Tai buvo paskutiniai "Šernų" taškai šiame kėlinyje, o svečiai pelnė dar šešiais ir po trijų kėlinių – 51:41.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygiai ir sužaidus dvi minutes skirtumas buvo aštuoni taškai – 55:47. Tuomet atkarpą 8:2 laimėjo svečiai ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų – 57:55. Per kitas dvi minutes svečiai dar spurtavo ir jie jau priekyje – 60:62. Po šeimininkų tritaškio jie vėl buvo priekyje trumpam, tačiau, tada jau „LVA – IVNET“ spurtavo 6:0 ir pirmavo penkiais taškais – 63:68. Komandos apsikeitė po du taškus, tačiau rungtynių baigtis nuo to nepasikeitė ir galutinis rezultatas užfiksavo svečių pergalę rezultatu – 67:73.

Šernai: Egidijus Plenta – 15 tšk., Skirmantas Staniulis – 14 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Paulius Atkočiūnas – 12 tšk.

LVA – IVNET: Gražvydas Davidavičius – 23 tšk. (13 atk. kam.), Mantas Kleiza – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Janickas – 14 tšk.

„LVA ‒ IVNET“ paskutiniame kėlinyje parklupdė „Šernus“ (2013 lapkričio 22 d., penktadienis, 21:42 val.)„LVA – IVNET“ nepavyko antrąkart įveikti „Šilainių“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:18 val.)„LVA – IVNET“ nugalėjo „Akademijos“ ekipą (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 22:24 val.)„LVA ‒ IVNET“ suklupo prieš „Makroflex“ (2013 gruodžio 13 d., penktadienis, 22:10 val.)„Forto Amicus ‒ Green Death“ penkiese parklupdė „Šernus“ (2014 vasario 22 d., šeštadienis, 00:40 val.)Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ palaužė „Sporto maniją & Ekodorą 30+“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:00 val.)„LVA ‒ IVNET“ išbarstė 22 taškų persvarą ir krito pratęsime krito prieš „Makroflex“ (2014 balandžio 14 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Makroflex“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Šernais“ (2013 gruodžio 29 d., sekmadienis, 20:14 val.)„LVA-IVNET“ atkakliose rungtynėse nugalėjo „Kauno Savivaldybę & Policija“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 23:31 val.)„LVA ‒ IVNET“ nesunkiai įveikė „FORTO AMICUS ‒ Green Death“ ekipą. (2014 vasario 07 d., penktadienis, 23:56 val.)