Sabonio KC – Vytautas vs Pauliukai (91:88)B lyga, „Baltic Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sabonio KC ‒ Vytautas“ iššvaistė pranašumą, tačiau pasiekė pergalę

2013 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 23:31 val., peržiūros: 1757

Ketvirtadienį, lapkričio 21 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltic Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Sabonio KC -Vytauto" ir svečių "Pauliukų" ekipų. Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau aktyvesni buvo šeimininkai, ko pasekoje įgijo trijų taškų pranašumą. Antrojo kėlinuko pradžioje "Sabonio KC – Vytautas" dar labiau padidino savo persvarą ir atsiplėšė nuo varžovų, todėl prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė trylika taškų. Po pertraukos svečių ekipos žaidimas kiek atsigavo ir jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki devynių taškų, o paskutinės rungtynių dalies pabaigoje "Pauliukams" pavyko sugrąžinti intrigą į rungtynes, tačiau iš to nieko išpešti nepavyko, nes šeimininkai susiėmė ir išsaugoję likusį pranašumą iškovojo pergalę rezultatu 91:88 (21:18, 29:19, 21:25, 20:26).

Rungtynių pradžioje dviejų taškų persvarą įgijo svečiai, tačiau netrukus, po dviejų iš eilės šeimininkų ekipos taiklių tritaškių metimų, "Sabonio KC – Vytautas" perėmė iniciatyvą ir įgijo keturių taškų persvarą, tačiau ji išsilaikė neilgai, nes netrukus "Pauliukai" pelnė penkis taškus iš eilės ir susigrąžino pranašumą. Kiek vėliau, taiklių baudos metimų dėka šeimininkai ir vėl persvėrė rezultatą, bet jų nelaimei jis ir vėl ilgai neišsilaikė. Vėliau pirmaujanti komanda dar pasikeitė pora kartų, tačiau kėlinuko pabaigą spurtu užbaigę saboniukai įgijo trijų taškų persvarą. 21:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkų krepšininkai savo spurtą pratęsė, ir pelnę dar septynis taškus be varžovų atsako padidino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Šiek tiek vėliau svečių komandą gelbėjo tik M.Gelžinio tolimi metimai, tačiau tai ilgai tęstis negalėjo ir po dar penkių iš eilės "Sabonio KC – Vytauto" taškų jų pranašumas padidėjo iki dvylikos. Į tai svečių žaidėjai atsakė keturiais taškais iš eilės, tačiau iškart po jų sekė dar vienas šeimininkų spurtas 6:0. Prieš ilgąją pertrauką individualų šou surengė vienas iš "Pauliukų" A.Čapkauskas, tačiau tai nepadėjo, nes ir šeimininkai nestovėjo vietoje, ko pasekoje komandas skyrė trylika taškų. 50:37.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą, kuris, po kelių sėkmingai pasibaigusių jų atakų, jau siekė net aštuoniolika taškų. Beveik visas trečiasis ketvirtis vyko abiems ekipoms besikeičiant trumpomis atkarpomis, ko pasekoje skirtumas tarp jų išliko tie patys aštuoniolika taškų. Tik jau likus porai minučių iki šio kėlinuko pabaigos "Pauliukų" ekipos krepšininkai parodė, kad dar neketina pasiduoti ir surengę spurtą 0:11 sumažino savo deficitą iki septynių taškų. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu paskutinę kėlinuko sekundę. 71:62.

Paskutinė rungtynių dalis prasidėjo taikliu tolimu šeimininkų metimu, tačiau netrukus sekė penki iš eilės svečių taškai, sumažinę jų atsilikimą iki septynių taškų. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau sekėsi šeimininkams, ko pasekoje skirtumas tarp komandų vėl pasiekė dešimties taškų ribą. Toks skirtumas išsilaikė kelias minutes, kol einant kėlinuko laikui į pabaigą svečių krepšininkai pabudo ir pradėjo staigiai mažinti atsilikimą, ko pasekoje "Sabonio KC – Vytauto" persvara ištirpo iki trijų taškų. Tačiau tai buvo viską ką pavyko "Pauliukams" nuveikti, nes sirena skelbė rungtynių pabaigą ir šeimininkų pergalę rezultatu 91:88.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Edgaras Voronovas kalbėjo : " Rungtynių pabaigoje varžovai užsikabino, pamatė, kad mes truputį atsipalaidavome. Gynybos sistemą šiandien mažai keitėme, nes neturėjome ūgio persvaros, varžovai labai aukšti, todėl turėjome stovėti "aikštę", jie, galbūt, šiek tiek ir prisitaikė prie tokios mūsų gynybos sistemos, todėl jiems buvo lengviau ir užpulti. Aišku ir nuovargis pas mus, devyniese žaidėme, kelis dar neišėjo į aikštelę, tai praktiškai septyniese žaidėme, tai ir buvo pagrindinė prisivijimo priežastis. O pabėgimo priežastis buvo "presingas". Esame jaunesni, greitesni, gerai užspaudėme ir todėl viduryje rungtynių pabėgome ".

"Sabonio KC – Vytautas" : Lukas Kriščiūnas – 24 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Julius Kigas – 19 tšk., Martynas Juškys – 18 tšk., Tomas Bietkis – 13 tšk.

"Pauliukai" : Arminas Čapkauskas – 32 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arvydas Geiša – 23 tšk. (9 išpr. praž.), Mindaugas Gelžinis – 20 tšk. (10 atk. kam.)

„Sabonio KC – Vytautas“ įrodė savo pranašumą (2014 sausio 06 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nė iš tolo neprilygo „Kauno SRC“ (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ parklupdė „Kauno Kolegiją“ (2014 vasario 24 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Sabonio KC ‒ Vytautas“ nepasigailėjo BK “Centre“ krepšininkų. (2013 gruodžio 09 d., pirmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Sabonio KC ‒ Vytautas“ neatsilaikė prieš „Sporto fėją“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:40 val.)„Kauno SRC“ pasiekė antrąją pergalę (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 00:13 val.)„Sporto manija ‒ Oto“ įrodė savo pranašumą prieš „Pauliukus“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:38 val.)„DNC & Sport Fairy“ lengvai įveikė „Sabonio KC – Vytauto“ ekipą (2014 vasario 17 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Sporto Manija ‒ OTO“ reguliarųjį sezoną užbaigė pergalingai (2014 kovo 04 d., antradienis, 23:36 val.)Pergalę po pratęsimo šventė „Sabonio KC – Vytautas“ (2014 vasario 06 d., ketvirtadienis, 23:09 val.)