VĖJAS vs SPORTO MANIJA & EKODORA & FSM (51:92)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salė Kęstučio g. 45, Prienai LT-59129

„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ įveikė ir "Vėją"

2011 gruodžio 20 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 4513

Antradienį(12.20), Prienų "Ąžuolo" pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi F pogrupio komandos, „Vėjas“ (šeimininkai) ir „Sporto Manija & Ekodora & FSM“ (svečiai) ekipos. Visas varžybas pirmavę bei pakankamai didelę persvarą jau pirmoje rungtynių pusėje susikrovę svečiai įveikė savo varžovus. Ši pergalė padėjo jiems pakilti laipteliu aukščiau ir po pirmojo rato grupėje užimti pirmą vietą. Rungtynių rezultatas – 51:92(12:24, 10:20, 19:24, 10:24).

Pirmą ketvirtį taikliu metimu pradėjo šeimininkų komanda, tačiau vėliau jų žaidimas tarsi sustingo, tolimi metimai nekrito, o po krepšiu prasiveržti nepavykdavo, gynyboje taip pat sunkiai sekėsi. Tai leido svečiams sužaisti kelias geras atkarpas, rezultatais 0:14 ir 0:8 ir įgyti dviženklį pranašumą. Tačiau šeimininkai taip lengvai rankų nenuleido kėlinio pabaigoje užbaigė kelias atakas sėkmingai ir sumažino skirtumą. Rezultatas po kėliuko – 12:24.

Antrasis kėlinys buvo panašus į pirmą. Šeimininkams ir toliau sunkiai sekėsi puolime bei gynyboje, jiems ypač sunkiai sekėsi stabdyti P.Balčiūną, kuris per pirmą pusę surinko 15 taškų. Svečiai vėl, kaip ir pirmajame kėlinuke sužaidė kelias geras atkarpas nesulaukdami atsakymo iš varžovų ir taip padidino savo pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 22:44.

Trečiajame kėlinyje šeimininkas jau geriau sekėsi pulti, tačiau to buvo mažai, kadangi gynyboje jie vėl nesusitvarkė su savo varžovais, ypač jų priekine linija. Jie bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau tik retas būdavo taiklus. Rezultatas po ketvirčio – 41:68

Ketvirtas ketvirtis neatnešė nieko naujo šeimininkų komandai. Svečiai dominavo aikštelėje, jie didino savo persvarą ir užtikrintai įveikė savo varžovus. Taigi rezultatas po rungtynių – 51:92.

Po rungtynių „Vėjas“ komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Varžovai stipresni, tikrai ne C lygos lygio, kai žaidžia toks žaidėjas, kaip Balčiūnas, kuris turėtų mažiausiai RKL žaisti. Mes žaidėm kaip galėjom, pabaigoje išsibaudavo aukšti žmonės, tai likom tik mažiukai. Sveikinam varžovus ir linkim jiems sėkmės toliau..“

„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ komanda treneris, Modestas Vaškūnas sakė: „ Gerai užbaigėm pirmą ratą. Pasiekėm pergalę, grupėje užėmėm pirmą vietą. Kol kas viskas klostosi gerai. Pasižaidėm šiandiena, pasportavom lengvai ir padirbom ateičiai, padarėm derinių.“

Rezultatyviausi žaidėjai: "Vėjas" – Artiomas Marchockis 20 tšk., Žilvinas Mikušauskas 11 tšk.

„Sporto Manija & Ekodora & FSM“ - Paulius Balčiūnas 38 tšk., Tomas Čerba 18 tšk., Robertas Stankus 14 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 35)

Anonimas2011 gruodžio 22 d., 10:20 val.

nėra ko to Balčiūno bijoti, bent jau mes nebijome.

"NY Times": "One of Prienu "Rudupis" leader Gediminas Orelikas is on his way to Kaunas. Beast from Prienai signed three years deal and from now on player belongs for BC "Sporto Feja".

zalias_kraujas

Anonimas2011 gruodžio 22 d., 03:01 val.

Balciunas jau populeriausias zaidejas Kaune , tiek komentaru apie ji ! :) Visiem geru svenciu ;)

Anonimas2011 gruodžio 22 d., 00:31 val.

is pradziu uzkliuvo Balciunas, po to dusai, tai dabar jau prie tuliku reikia pereit? :)

"Sporto manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė "Compensą" (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 22:09 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai įveikė varžovus (2012 sausio 27 d., penktadienis, 22:40 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" palaužė "Forto Amicus -2" (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 01:17 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai palaužė "Banga & Lyga.eu" (2012 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 sausio 20 d., penktadienis, 22:36 val.)Atkakliose rungtynėse "Sporto manija & Ekodora & FSM" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 19:59 val.)Ketvirtajame kėlinyje "Sporto Manija & Ekodora & FSM" nušlavė "Robotukų Armiją" (2011 gruodžio 09 d., penktadienis, 23:46 val.)"Sporto Manija & Ekodora & FSM" neturėjo didesnių problemų su BC "Ambi" (2012 vasario 14 d., antradienis, 00:22 val.)"Sporto manija & Ekodora & FSM" buvo sutriuškinta namuose (2012 vasario 24 d., penktadienis, 20:55 val.)"Sporto manijos & Ekodoros & FSM" ekipa pranoko negausiai susirinkusią "Nano" komandą (2012 vasario 28 d., antradienis, 00:02 val.)